Zenginlik Büyüsü Birçok Milyonerin Büyük Sırrıdır

Zenginlik büyüsü nedir, nasıl yapılır, gerçekliği var mıdır?

Büyük bir servete sahip olmak ve zengin bir insan olarak hayatını sürdürmek pek çok insanın hayalidir. Bu hayale kavuşmak için bazen uzun yıllar çalışıp çabalamak gerekiyor. Bazen de insanın şansının yaver gitmesi yani nasibinin geniş olması yetiyor. Ancak bilinmelidir ki her insan bu şekilde bilinen yollarla zenginleşmiyor.

Zenginlik büyüsü dünyadaki pek çok büyük milyonerin önemli bir sırrı olarak etkisini sürdürüyor. Evet yanlış duymadınız zenginlik büyüsü adında bir uygulama var ve bu uygulamayı gerektiği gibi yapan kişiler büyük bir zenginliğe kavuşuyor.

Peki zenginleşmek sadece bir büyü yaparak elde edilebilecek kadar basit bir şey mi? Kesinlikle hayır. Çünkü her ne kadar zenginlik büyüsü kolayca icra edilebilecek bir uygulama olsa da taşıdığı ciddi risklerden ötürü insanların büyük bir çoğunluğunun tercih etmekten çekindiği bir uygulamadır. Çünkü zenginlik büyüsü yaptırmak büyük sıkıntılarla yüzleşmeyi göze almak demektir.

Başkası için zenginlik büyüsü yaptıran medyumlar bu uygulamayı neden kendileri için yapmıyor?

Zenginlik büyüsünün en büyük riski bedelinin bir sonraki kuşak tarafından ödenecek olmasıdır. Yani bu büyüyü yapan kişi rahat ve güzel bir yaşam sürdürecektir. Ancak kişinin sürdürdüğü bu güzel yaşam ne yazık ki çocuklarına nasip olmayacaktır. Bu büyüyü yaptıran kişilerin evlatları, anne babalarının aksine çok sıkıntılı bir yaşam sürdüreceklerdir.

Zenginlik büyüsü yapan medyumlar bu uygulamanın sonraki kuşaklar için ne kadar riskli olduğunu bildikleri için kendilerini zengin etmek maksadıyla asla bu büyüye başvurmazlar. Kendileri için büyü hazırladıkları insanlara da uygulamanın bu riskli tarafını açıkça ifade ederler.

Zenginlik büyüsü nasıl yapılır?

Zenginlik büyüsü 7 adet altın ile yapılır. 7 adet altının yerleşim yerlerinden uzak bir yere götürerek toprağa gömülmesi suretiyle uygulanır.

Bu işlem için her kenarı en az 10 adım uzunluğunda boş bir alan bulunur. Toprağın üzerine kare şeklinde bir geometrik şekil çizilir. Karenin her köşesine birer altın gömülür. Kalan 3 altın ise alanın ortasına gömülür.

Altınların gömülme işlemi bittikten sonra sıra her köşede ve üç altının gömüldüğü ortadaki yerde tılsımlı sözcüklerin okunmasına gelmiştir. Tılsımlı sözcükler, zenginlik büyüsünün en önemli unsurudur. Bu sözler hiçbir kitapta geçmemekte sadece usta-çırak ilişkisi içinde öğretilmektedir.

Tılsımlı sözler bittikten sonra büyünün tutması için üzerinden 11 gün geçmesi gerekmektedir. Bu vade dolduktan sonra artık büyü tutmuştur. Herhangi biri gömülü altınları bulup çıkarsa dahi büyü tesirini devam ettirir.

Zenginlik büyüsünde kişinin maddi zenginliğe kavuşma biçimleri

Zenginlik büyüsü yaptırmış kişilerin hiçbirisi ticaret yaparak ya da emek vererek zengin olmamaktadır. Peki nasıl oluyor da çok lüks yaşayıp her istediklerine kavuşabilmektedirler. Bu konuda şu aktarımlar mevcuttur:

  1. Ceplerine çakıl taşı dolduran kimi şahıslar ellerini ceplerine her attıklarında taş yerine bir altın çıkarırlar. Cepteki çakıllar bittiğinde tekrar doldurulur ve yine her çakıl taşı bir altına dönüşür.
  2. Kimi şahıslarda boş kutu ya da torba vardır. Bu kutu ya da torba her daim para doludur. Bir ömür harcanır, fakat eksilmez.
  3. Bazı kişilerde ise zengin insanları müthiş derecede çeken ve onların kişiye kendi rızaları ile yüklü miktarda para vermesini sağlayan bir güç vardır. Bu kişiler büyük bir mağazaya ya da iş yerine girerler ve mağaza sahibi hiçbir şey demeden gelir, sanki adama borcu varmış gibi bütün parayı kendilerine teslim eder. Niçin böyle davrandığı sorulduğunda ise hiçbir mantıklı izahta bulunamaz.

Bu sıralanan maddelerden çok daha farklı ve ilginç zenginliğe kavuşma yolları da bulunmaktadır.

Zenginlik büyüsü nasıl bozulur?

Zenginlik büyüsünün nimetlerinden faydalanan kişiler genellikle bu büyüyü bozma yollarına başvurmamaktadır. Ancak çok az örnekte kişiler bu büyünün bozdurulmasını isteyebilmektedir.

Zenginlik büyüsünü bozmanın en etkili yolu Kuran’dan sureler okuyarak büyüyü hükümsüz kılmaktır. Kişi Allah lafzı olan Kuran’ı okuyarak her türlü büyüden kurtulabilir. Bu konuda İhlas, Felak, Nas, Abese ve Tarık sureleri en etkili büyü bozma duası olarak okunabilirler.

Artık aşk hayatınız düzene girecek, bunun için En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nın inanılmaz potansiyelini siz de hak ediyorsunuz. Aşağıda okuyacağınız yorumlar, yaşamınıza anlam katacak.

Buraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

İşte o yorumların bir kısmı:

İnternette daha bunun gibi yüzlerce yorum bulunuyor.

 

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir