Yumurta Büyüsü Gizemli ve Etkili Bir Uygulamadır

Yumurta Büyüsü ile İnanılmaz Sırlı Olaylar Yaşadım

Yumurta büyüsü sayesinde birçok amacınızı gerçekleştirebileceğinizi biliyor muydunuz? Bunu kendi adıma ve kalıbımı basarak bizzat uyguladığım için ve bu sayede amacıma ulaştığım için tereddütsüz bir şekilde ifade ediyorum. Siz de benim yaptığım uygulamayı yani yumurta büyüsü uygulamasını benim yaptığım gibi, kurallarına riayet ederek yapabilirseniz, siz de bu uygulamadan yeterince istifade edebilecek ve uygulamanın ne kadar güzel sonuçlara vesile olduğunu göreceksiniz.

  • Öncelikle yumurta büyüsünü hangi amaçlar için kullanabileceğinizi ve hangi dileklerinize kavuşabilmek için tatbik edebileceğinizi kısaca sunmak istiyorum, ardından da yumurta büyüsü nasıl yapılır diye merak edenler için ayrıntılı bir anlatım gerçekleştireceğim.

Yumurta Büyüsü Hangi Hedeflere Ulaştırır?

Yumurta büyüsü bir insanın kalbine hükmetmenin, onu başka bir insanın sevgisinden koparmanın ve ona aşk şarabını içirmenin en güzel yollarından biri olarak bilinmektedir.

  • Hakikaten yumurta büyüsü bir kişiyi başka bir insandan soğutup ona, uygulamayı yapan kişinin kendi aşkına ısınmasını sağlayan bir enerjiye sahiptir; bu nedenle yumurta büyüsü sayesinde siz de istediğiniz insanın kalbine aşk şarabını sunup onun sadece sizinle birlikte olma arzusunu tahrik edebilir ve ona aşkın ve sevdanın tozpembe yollarını gösterebilirsiniz.

Kısaca yumurta büyüsü bir insanın aşkına talip olan bir kişinin o aşkı diri ve canlı tutabilmek için uygulaması gereken bir tılsım olarak bilinmektedir ve gerçekten de işlevsel ve etkili bir uygulamadır.

Yumurta Büyüsü Sadece Bıldırcın Yumurtası ile Yapılır

Şimdi yumurta büyüsü için öncelikle 1 adet bıldırcın yumurtası bulup onu iyice haşlamalı, su içerisine atıp iyice kaynamasını sağlamalı ve tam kıvamına geldikten sonra (yani ortalama 5 dakika boyunca yüksek ateşte kaynadıktan sonra) haşlandığından emin olmalısınız ve bıldırcın yumurtası haşlandıktan sonra yumurta büyüsü için sessiz bir yere geçip aşağıdaki uygulamaları harfiyen tatbik etmelisiniz:

Bıldırcın yumurtasını bir peçetenin üzerine koymalı ve ardından da yumurtanın üzerine gözlerinizi kapatarak şunları okumalısınız:

  • “Görevli varlıkların bahtına düştüm, çünkü içinde bulunduğum açmazı ancak görevli varlıklar çözüme kavuşturulabilir. Yumurta büyüsü için size müracaat etmemin sebebi, sizin varlığınızdan ve bana yardım eli uzatacağınızdan kesinlikle emin olmamdan kaynaklanmaktadır. Siz bana yardımcı olursanız ben de hizmetinizi hakkıyla ifa eder ve yolunuza düzgün bir şekilde baş koyarım.”

Bu ifadeleri ezberleyip gözler kapalı bir şekilde yapabilirseniz, yumurta büyüsünün ilk aşamasını gerçekleştirmiş ve bitirmiş olursunuz, bir sonraki aşamada ise gözlerinizi açıp bıldırcın yumurtasını elinize alıp iyice soymalı ve ardından bir tarafa koyup, yumurtayı ağzınıza atarak afiyetle yemelisiniz ve peçetenin üzerinde kalan kabukların üzerine şunları okumalısınız:

Yumurta Büyüsünde Esrarlı ve Hikmetli Sözler

  • “Görevli varlıklar geldi, beni ve aşkımı savundu, sevdamın yelkenleri okyanuslara açıldı, denizler ve sular boyu bütün iklimler benimdir. Ey görevli varlıklarım, artık bu iş de sizdedir, yapın bu görevinizi, halledin siz işinizi, bu sayede ben de size yoldaş olurum elbette.”

Bu ifadeleri okuduktan sonra yumurta büyüsünün ikinci aşamasını da tamamlamış olacaksınız, bundan sonra yapmanız gerekenler aynen şunlardır:

  • Şimdi bu son aşamada bıldırcın yumurtasının kabuklarını peçetenin içerisinde iyice sarıp sarmalayın, hiçbir kabuk parçası dışarıda kalmayacak ve ziyan olmayacak şekilde bu peçeteyi güzel bir şekilde katlayın ve götürüp sessiz bir yerde başka insanların göremeyeceği ve bilemeyeceği, tahmin edemeyeceği ve hiçbir şekilde çıkaramayacağı bir yerde saklayıp bir hafta (yani toplamda 7 gün) boyunca orada kalmasını temin etmeye çalışın.

Bunu yaptığınızda, yumurta büyüsü işlevini yerine getirip size tılsımlı bir dünya yaratacak ve sizi aşkınıza kavuşturup tılsımlı bir alem ile ödüllendirecektir, ne var ki burada istihdam ettiğiniz (yani görevlendirmiş olduğunuz) görevli varlıkların hışmı ve zulmü konusunda da bilgi sahibi olmak durumundasınız.

  • Çünkü yumurta büyüsünün görevli varlıkları şimdiye kadar binlerce insan için adeta baş belası kesilmiş ve onları musibetin içerisine sürüklemiştir. Bu nedenle bu konuda bilgi ve bilinç sahibi olmanızı ve bu tehlikelerin farkında olmanızı tavsiye etmekteyiz.

Bu bağlamda size şu önerimizi sunmak isteriz:

Bundan böyle müminin silahı olan doğru ve en güçlü duaları Murad Duaları Kitabı'ndan öğrenebileceksiniz. Aşağıda okuyacağınız yorumlar, sizi de çok etkileyecek.

Buraya tıklayıp Murad Duaları Kitabı'nı indirin.

İşte o yorumların bir kısmı:

İnternette daha bunun gibi yüzlerce yorum bulunuyor.

 

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir