Yatakta Erkeği Çıldırtmanın Yolları Kadınlara Özel 7 Harika Tüyo

Yatakta erkeği çıldırmanın ilk şartı özgüven sahibi olmaktır

Erkekler yatakta aktif olmayı görev kabul ederler. Birlikte oldukları kadının pasif kalmasına ise son derece alışıktırlar. Cinsel yaşamın renkli geçmesine engel bir durum olsa da ne yazık ki genel eğilim bu yöndedir. Siz bu alışılmış kalıbın dışına çıkın ve özgüveninizle erkeği şaşırtın.

Kafanızdaki fantezileri gerçekleştirmekten korkmayın. Yeni şeyler deneyin ve erkeğin hakkınızda ne düşüneceğini çok da önemsemeyin. Bırakın erkek ne düşünürse düşünsün. Yapacağınız tek şey kendinize güvenmek ve bu güven duygusu ile erkeğin başını döndürmek olmalı.

Görsellik önemli ama güzel kokular daha da önemli

Erkeklerin gözleri ile seviştikleri doğrudur. Bu yüzden yatağa girdiğinizde görselliğe önem vermelisiniz. Giydiğiniz iç çamaşırdan tutun da saçlarınızın açık ya da topuz olmasına kadar pek çok detay erkeği derinden etkileyecektir. Ancak kadınların çok fazla bilmediği başka bir gerçek vardır ki o da güzel kokuların baştan çıkarıcılığıdır.

Yapılan pek çok araştırmada erkeklerin baştan çıkarılmasında güzel kokuların görsellikten çok daha etkili olduğu ortaya çıkmıştır. Bunun sebebi erkeklerin beyninde koku alma duyuları ile cinsellikten sorumlu mekanizmaların aynı bölgede olmasıdır. Yani kadının sürdüğü güzel bir parfüm erkeklerde doğrudan afrodizyak etki gösterir ve erkeğin azgınlaşmasına yardımcı olur.

Kulağına tahrik edici kelimeler fısıldayın

Yatakta suskun kalmak bazen etkili bir yöntem olabilir. Hiç konuşmadan deli gibi sevişmek ve ilişkiden sonra yine hiç konuşmadan normal hayatına dönmek unutulmaz bir anı olabilir. Ancak bu taktik sadece bir veya birkaç defa denenebilir. Yatakta mutlu olmak isteyen çiftler tahrik edici konuşmaların büyüsünü keşfetmelidir.

Yatakta erkeği çıldırtmak isteyen bir kadının yapması gereken şey “kısa ve net ifadelerle” erkeği motive etmek olmalıdır. Yani yatakta uzun cümleler kurmanıza ve şatafatlı övgüler yapmanıza gerek yoktur. Kadının yatakta “Harikasın.” “Süperdi.” “Resmen beni uçurdun.” gibi kısa cümlelerle erkeği takdir etmesi erkeğin daha da motive olmasını sağlayacaktır.

Okumak İsteyebilirsiniz: Erkekler Sevişirken Nelerden Hoşlanır?

Sevişme mekanı doğru seçilmeli

Erkekler yatak odası dışında farklı mekanlarda seviştiklerinde büyük tedirginlik duyarlar. Bazen arzularının yoğunluğundan ötürü farklı yerlerde sevişmek istediklerini belirtseler de onların kendilerini en rahat hissettikleri yer yatak odasıdır.

Erkeği yatak odası dışındaki yerlerde sevişmeye zorlamak kendisini kötü hissetmesine neden olabilir. Erkeklerin kafasında cinsellik her şeyden önce mahrem bir ilişkidir yani sadece kadın ile erkek arasında kalması gereken bir durumdur. Bu gerçeğin farkında olmak ve erkeğe “güvenli ve rahat bir cinsel alan sunmak” çok daha güzel birlikteliklerin yaşanmasını sağlayacaktır.

Tekst metodunu biliyor musunuz?

Tekst metodu bedenin üzerine yazı yazarak erkeği tahrik etmektir. Kadının bedeni üzerinde yazı görmek erkeklere oldukça tahrik edici gelmektedir.

Tekst metodu dövme gibi kalıcı yazılarla yapılmaz. Kalem ya da makyaj malzemeleri kullanılarak birkaç kelimelik ifadeler yazılır. Bazen tenin üzerine çizilmiş bir sembol de çok tahrik edici olabilir.

Kadının göbek deliği civarına “Aşağı in!” yazması veya göğüslerin hemen altına “Sadece dil ucu ile…” cümlesini yazması erkeğin gerçekten çıldırmasına zemin hazırlayabilir.

Aceleci davranma, sevişmeyi “oldu bitti”ye getirme!

Sevişme öncesinde kadının soyunması, takılarını çıkarması ve yatağa geçişi erkekler için birer erotik sahnedir. Aynı şekilde sevişme bittikten sonra yatakta çıplak bir müddet birlikte uzanmak da erkekler için büyük önem taşır.

Kadın, sevişme öncesinde ve sevişme sonrasında erkeğe “haz vakitleri” için fırsat vermelidir. Aceleye getirilmiş sevişmeler ne kadar güzel olursa olsun erkeklerde “eksiklik” duygusu uyandırır. Kadın erkeğin ve elbette kendisinin sevişmeden maksimum haz almasını istiyorsa sabırlı hareket etmelidir.

Cinsel konularda bilgini artır

Kadınların büyük bir kısmı cinsel konularda deneme yanılma yöntemi ile bilgi edinir. Bazı kadınlar ise çevrelerinden duydukları kulaktan dolma bilgilerle cinsel yaşamlarını renklendirmeye çalışır. Bu tarz yaklaşımlar kesinlikle yanlıştır. Çünkü hayatın her alanında olduğu gibi cinsellikte de güzel sonuçlar almak için bilgi sahibi olmak şarttır.

Yatak odasını renklendirmek ve cinsel yaşamda hazzın zirvelerine çıkmak isteyen bir kadın bu konuda detaylı bilgi sahibi olmalıdır. Her şeyden önce erkeğin zevk noktaları bilinmeli ve yatakta mümkün olduğu kadar farklı pozisyon denenmelidir. Ayrıca daha aktif bir cinsel yaşam için erkeğin motivasyonunu sağlayacak görsellik, sözcükler, güzel kokular gibi tüm alternatifler elinizin altında olmalıdır.

İstediğiniz erkeği, Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi seti sayesinde etki altına alacaksınız. Kanıt mı istiyorsunuz, işte yorumlar:

Buraya tıklayıp Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi Seti'ni indirin.

İşte o yorumların bir kısmı:

İnternette daha bunun gibi yüzlerce yorum bulunuyor.

 

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir