Voodoo Büyüsünün Gerçek Esrarı Budur

Voodoo Büyüsü Aslında Zerdeçal, Zencefil ve Nun ile Yapılır

Voodoo büyüsü konusunda aktarılan bilgiler ve sunulan paylaşımlar genellikle voodoo büyüsü ile yakından uzaktan alakası olmayan garip bilgilerdir.

  • Bu yazımızda voodoo büyüsü nasıl yapılır konusunda neden zerdeçal, zencefil ve nun harfinin gerekli olduğunu ve neden zerdeçal, zencefil ve nun harfi ile yapılan vudu büyüsünün en doğru büyü olduğunu da paylaşmaya çalışacağız.

Bu makalede aynı zamanda voodoo büyüsü ile kendi hayatına dokunan ve yapmak istediklerini yapan bir insanın aktarımlarını da sizinle paylaşmak istiyoruz ve bu aktarımlarda da nun harfinin, zerdeçalın ve zencefilin ne kadar önemli olduğunu zaten anlamış olacaksınız. Öncelikle voodoo büyüsü hangi amaçlar için yapılır, ona değinelim:

Voodoo Büyüsü Bir İnsanın Kontrolünü Size Verir

Voodoo büyüsü bir insanın kalbinde ya da aklında etkili sonuçlar oluşturabilmek, onu kanalize edebilmek, onu yönetmek ve yönlendirebilmek için kullanılan ve özellikle de bez bebek ve iğne ile yapıldığı bilinen bir büyüdür.

  • Dolayısıyla siz de herhangi bir kişinin kalbini ya da aklını cezbetmek, kanalize etmek ve muradınız doğrultusunda yönetmek ve yönlendirmek için voodoo büyüsünü yapabilirsiniz.

Şimdi bir okurumuzun voodoo büyüsü ile alakalı aktarımlarını ve bu büyüde zencefilin, zerdeçalın ve nun harfinin neden önemli olduğunu izah etmeye başlayalım; okurumuzun aktarımları aynen şöyle:

  • “Daha önce defalarca voodoo büyüsü yapmış olmama rağmen hiç birisinde başarılı sonuçlar alamadım ve her birinde sonuç benim için hüsranla bitti. Ne var ki bir arkadaşımın sahih bir kaynaktan aldığını söylediği voodoo büyüsünü, zencefil, zerdeçal ve nun harfi ile yaptığımda inanılmaz sonuçlarla karşılaştım.”

Bu okurumuzun bundan sonraki aktarımlarını sunarak makaleyi uzatmak yerine, şimdi voodoo büyüsünün nasıl yapıldığı kısmına geçmek istiyoruz ve neden zerdeçalın, zencefilin ve nun harfinin olması gerektiğini ve nasıl kullanıldığında size isteğiniz doğrultusunda bir insanın kontrolünü sunacağını anlatmaya başlayalım:

Evvela yanınıza 1 adet iğne, 1 adet bez bebek (bu bez bebeği istediğiniz yerden alabilirsiniz) yine yukarıda defalarca ifade ettiğimiz gibi bir tutam zencefil ve bir tutam zerdeçal almalısınız. Yanı sıra bir kağıdın üzerine nun harfini yazmalı ve bu kağıdı da iğneye batırıp bu iğne eşliğinde bez bebeğe saplamanız gerektiğini de hatırlatmalıyız.

İlgili Yazı: Köpek Büyüsü Erkeği Adeta Köleniz Yapacak

Kısaca voodoo büyüsünü yaparken bir kağıt parçasına yazdığınız nun harfini iğneyi batırıp nun harfi bez bebeğe tesadüf edecek şekilde (yani ona dönük olacak şekilde) iğneye batırılmalı ve iğneyi bez bebeğe her batırdığınızda nun harfi de bebeğe temas etmeli.

İşte Voodoo Büyüsündeki Nun Harfi Şöyledir:

ن‎

Şimdi bir tutam zencefil, bir tutam zerdeçal ve bir kağıda yazılmış nun harfini de yanınıza alıp iğne ve bez bebeği de alarak sessiz bir ortama geçerek şunları gerçekleştirin:

Evvela bir tutam zencefili bebeğin baş kısmına dökün ve ardından da bir tutam zerdeçalı bebeğin kalp odağına dökün ve sonrasında nun harfi yazılmış olan kağıdı iğneye yerleştirin, yani iğneyi bu kağıda saplayın ve bu iğneyi de bebeğin evvela baş kısmına batırıp sonrasında da kalp kısmına batırarak orada kalmasını sağlayın ve üzerine şunları okuyun:

  • “Bütün görevli varlıklar içerisinde zencefil ve zerdeçalı alarak nun harfinin kudreti ile birlikte değerlendiren ve alfabedeki bütün harfler içerisinde en gizemli ve esrarengiz harf olan nun harfini seçerek kendi gücüne güç katan ve kendi kudretini katlayan görevli varlık olan Hüddam Neriman Hanım, senin varlığını kendi varlığımdan armağan ettiğim bu nimetlerle süslüyor ve voodoo büyüsünün niyetini sana açarak bana el uzatmanı bekliyorum.”

Bu ifadeleri, üzerine zerdeçal, zencefil ekmiş olduğunuz ve bir kağıt parçasına yazdığınız nun harfi ile iğne batırmış olduğunuz bebeğin üstüne okuduktan sonra, bu bez bebeği kontrol altına almak istediğiniz insanı simgeleyecek bir şekilde göz önünde canlandırın ve sonrasında götürüp bu bez bebeği gizli bir yerde ve korunaklı bir köşede saklayarak voodoo büyüsünün size hizmet etmesini bekleyin.

  • Ortalama 2 hafta içerisinde, yapmış olduğunuz uygulama neticesinde kontrol etmek istediğiniz kişi sizin emrinize amade olacak ve siz de bu sayede amacınızın gerçekleştiğini görmeye başlayacaksınız. Ne var ki burada Hüddam Neriman ve diğer görevli varlıkların size getirebileceği tehlikelerden de söz etmek durumundayız; çünkü hüddamlar içerisinde tehlikeyi ve riski sembolize eden Hüddam Neriman Hanım’ın ve diğer birçok görevli vardığın size ve sevdiğiniz insanlara ulaştıracağı tehlikenin haddi hesabı olmadığı gibi tarifi de imkânsızdır. Sizi bu konuda uyarmak istiyoruz.

Şu öneriye bakın:

Artık aşk hayatınız düzene girecek, bunun için En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nın inanılmaz potansiyelini siz de hak ediyorsunuz. Aşağıda okuyacağınız yorumlar, yaşamınıza anlam katacak.

Buraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

İşte o yorumların bir kısmı:

İnternette daha bunun gibi yüzlerce yorum bulunuyor.

 

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir