İçeriğe geç
Anasayfa » Uzaklaştırma Duası ile Huzura Kavuşmak Mümkün

Uzaklaştırma Duası ile Huzura Kavuşmak Mümkün

uzaklaştırma duası

Uzaklaştırma Duası Size de Katkı Sağlayacak

Bir insanı başka bir insandan uzaklaştırma arzusu, bazı durumlarda doğal bir arzu olmasına rağmen çoğu kez doğal olmayan ve art niyet taşıyan bir arzu olarak bilinmektedir.

  • Bu anlamda uzaklaştırma duası kimileri tarafından doğru olmayan bir dua olarak anılmakta ve tarif edilmektedir, oysaki uzaklaştırma duası kişinin masum duygularla yapması durumunda oldukça güçlü ve son derece etkili ve işlevsel sonuçlar ile insanı aydınlatan bir yapı ile karşımıza çıkmaktadır.

Bu nedenle eğer birini başka bir kişiden uzaklaştırmak ve onun kalbine soğukluk duygusunu hakim kılmak istiyorsanız, uzaklaştırma duasını yaparak yolunuzu açabilir ve önünüzdeki engelleri kaldırmaya çalışabilirsiniz.

  • Hakikaten uzaklaştırma duası konusunda bir zamanlar ben de olumsuz duygulara sahiptim ve böyle bir duanın olmayacağını zannediyordum, ne var ki İslami kaynakları araştırıp uzaklaştırma duasının doğru hali ile karşılaşınca, bu düşüncemin yanlış olduğunu anladım ve duaların gücüne yeniden inanmaya başladım.

Evet, uzaklaştırma duasını yaparak istediğin bir kişiyi başka bir kişiden uzaklaştırmanın mümkün olduğunu bizzat yaşayarak görünce ve fark edince, ‘evet bu dua gerçekten de etkiliymiş’ dedim ve bunu sizinle de paylaşmak istedim.

Şimdi uzaklaştırma duası olarak bizzat kendi yaptığım ve deneyimlerim neticesinde güzel sonuçlar aldığım bir duayı sizinle paylaşacağım.

uzaklaştırma duası

Bizzat Sonuç Aldığım Uzaklaştırma Duası

Fakat uzaklaştırma duasını tarif etmeye başlamadan evvel, şu çok önemli noktanın altını özellikle çizmeliyim ki uzaklaştırma duasını ister kendinizden uzak tutmak ve soğutmak istediğiniz bir insana karşı yapın, isterseniz de başka bir kişiyi yine başka bir insandan soğutmak ve uzak tutmak amacını güdün, hiç fark etmez; her halükarda art niyetsiz bir şekilde duayı gerçekleştirebilirseniz, sonuca ulaşacak ve mutlu mesut bir yol ayrımına girmiş olacaksınız.

Şimdi bu tarifler ışığında dikkatli bir şekilde yazının bundan sonraki kısımlarını okumaya gayret gösterin.

uzaklaştırma duası

Kestane ile Yapılan Uzaklaştırma Duası

Uzaklaştırma duası için 1 adet kestane alınır ve bu kestane ile işlem yapılarak kişinin başka bir kişiden uzaklaştırılması hayal edilir. Burada çok önemli bir hususa dikkat etmek gerekir ki bu duayı yapan kişi, hayalinde uzaklaştırmak ve soğutmak istediği insanı daha doğrusu insanları kurmaya ve onları canlı bir şekilde hayalhanesinde barındırmaya çalışmalıdır.

  • Yani duayı yapma aşamasında siz de hangi insanın hangi insandan uzaklaşmasını arzuluyorsanız, bu 2 kişinin hayalini canlı bir şekilde zihninizde canlandırmaya çalışmalısınız. Bu, sizinle bir başkası olabileceği gibi sizin dışınızda 2 kişi de olabilir.

Sessiz bir yerde yanınıza 1 adet kestane alıp bu kestaneyi ikiye bölmeniz gerekir, bunu yaparken bıçak kullanabileceğiniz gibi herhangi bir kesici alet de kullanabilirsiniz. Burada önemli olan kestaneyi tamamen ikiye bölmektir ve ikiye bölünmüş bu kestane üzerinde ise aşağıdaki okumaları gerçekleştirmelisiniz:

Sessiz bir yerde daha önce temin etmiş olduğunuz kestaneyi ikiye bölüp ikisini de önünüze yerleştirerek onlara hitaben şu ifadeleri kullanın:

Uzaklaştırma Duasının İfade Kısmı

  • “İlahi uzaklaştırmak istediğim insanların hayalini zihnimde canlandırıyor ve bunların kestane misali birbirlerinden ayrılmasını istiyorum, tüm bunları yaparken hiçbir art niyet taşımaksızın ve başka insanların kötülüğünü düşünmeksizin bunu yapıyorum. Zira hayalinde kurarak canlandırdığım bu insanların birbirlerini hak etmediğini ve bu haksızlığı da sana arz etmeyi dileyerek kapına geldim. İşte uzaklaştırma duasını bu niyet ile yaparak kendimi sana arz ediyorum, ne olur duamı kabul eyleyerek beni mutsuzluk içerisinde kalanların sıkıntılı durumlarından ve dertlerinden uzak tut, bana merhametini rehber eyle ve kılavuz olarak gönderdiğin insanların hakikatini bana yaşat amin.”

Tüm bunları yaparken uzaklaştırma duası için yaptığınız uygulamaların ve kullandığınız sözcüklerin eksiksiz ve tastamam bir şekilde amacına ulaşması gerektiğini de tekrar hatırlatmak isterim. Çünkü bu uygulamayı yapan kişilerin genellikle eksik adım atmaları ve kestane olayına güvenmemeleri, duanın etkisiz olmasına sebebiyet vermektedir.

Oysaki din büyüklerimiz bize uzaklaştırma duasının bu niyaza tam olarak itibar etmek ve güvenmek kaydıyla şekillenebileceğini bildirmişlerdir.

uzaklaştırma duası

Uzaklaştırma Duası Kestaneleri Suya Atarak Bitirilir

Bir de şunu ifade etmeliyim ki uygulamayı yapıp bitirdikten sonra kestaneleri çöpe atmak yerine akan bir suya atarak suda akıp gitmesini sağlamanız gerekmektedir. Yani nasıl ki suda akıp giden ikiye ayrılmış kestane yolculuk yapıyorsa, uzaklaştırma duasını yaptığınız iki insanın da kalpleri bir su misali birbirlerinden uzaklaşarak atmaya devam edecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir