Uzaklaştırma Büyüsü Kayıp Eşyalar ile Yapılır ve Kesin Sonuç Verir

Uzaklaştırma büyüsü kısa sürede ilişkilerin kopmasına neden oluyor

Büyüler şer uygulamalardır ve insanların hayatını kısa sürede büyük ölçüde değiştirmektedir. Büyünün tesirine kapılan bir insan daha ne olup bittiğini anlamadan kısa sürede kendisini çok farklı bir durumda görür. Uzaklaştırma büyüsü de bu tarzdaki uygulamalardan biri olup kişinin tüm özel hayatını değiştirmektedir. Uzaklaştırma büyüsünün diğer kara büyülerden farkı hem olumlu hem de olumsuz amaçlar için uygulanabilmesidir.

Uzaklaştırma büyüsü kimi durumlarda birbirine uygun olmayan insanları ayırmak için uygulanmaktadır. Ancak bazen bu büyü birbirini samimi duygularla seven kişileri ayırmak maksadıyla da yapılabilmektedir. Hatta kimi durumlarda evli çiftlerin ayrılmalarını temin ederek yuvaların yıkılmasına neden olur. Yani uzaklaştırma büyüsü farklı amaçları gerçekleştirmek için başvurulabilen çok yönlü bir uygulamadır.

Uzaklaştırma büyüsü kişilerin özel eşyaları ile yapılmaktadır

Bu büyünün temeli ayrılmaları istenen kişilere ait eşyaların alınması ve bu eşyaların tılsımlı hale getirilmesi esasına dayanır.

Büyünün icrası için öncelikle ayrılmaları sağlanacak olan kadın ile erkeğe ait birer özel eşyaya ihtiyaç vardır. Bu eşyalar kişilerin kullandığı bir su bardağı, anahtarlık, kalem veya bir giysi olabilir. Esasında alınacak eşyanın bir önemi yoktur. Kişi söz konusu eşyayı tanıyorsa yanı hayatında sürekli kullandığı bir eşya ise bu durum büyünün tutması için yeterlidir.

Alınan özel eşyalar sırasıyla iki aşamadan geçirilerek tılsımlı hale getirilir:

Uzaklaştırma büyüsünün vuslat aşaması

Büyünün bu aşamasına alınan özel eşyalar büyükçe bir torbaya konarak ağzı iyice kapatılır. Aynı torba içine konan eşyalar karanlık bir yerde bir gece muhafaza edilir. Söz konusu gece kesinlikle torbanın ağzı açılmamalıdır. Eşyaların aynı torba içinde muhafaza edildiği bu geceye “vuslat aşaması” adı verilir.

Büyünün vuslat aşamasında ayrılmaları istenen kadının ismi 141 defa erkeğin ismi ise 163 defa tekrar edilmektedir. Bu okumalar bittikten sonra büyünün tutmasını sağlayacak olan hüddamın ismi 40 defa tekrar edilir. Vuslat aşamasında ismi geçen şer varlık “Garaminar” adlı hüddamdır. Hüddamlar, cin taifesinden olup büyülerin tutmasını sağlayan varlıklardır.

Uzaklaştırma büyüsünün firak aşaması

Büyünün yapıldığı ikinci gece eşyaların konulduğu torba açılır ve içindeki eşyalar alınarak birbirinden mümkün olduğu kadar uzak yerlere götürülüp gömülür. Eşyaların gömüldüğü yer son derece önemlidir. Çünkü bu eşyaların bulunup çıkarılması halinde büyü kendiliğinden bozulur. Bunun önüne geçmek için büyü ile ilgilenen üstatlar bu eşyaları bazen birbirinden kilometrelerce uzağa götürerek gömmektedir.

Firak aşamasında eşyalar gömülürken kadının ismi bir önceki aşamada olduğu gibi 141 defa erkeğin ismi ise 163 defa tekrar eder. Ancak bu aşamada ismi söylenecek hüddam farklıdır. Firak aşamasında ismi 40 defa tekrar edilen hüddam “Apraziyal” adını almaktadır.

İlginizi Çekebilir: Uyku Büyüsü hem Aşık Etme hem de Delirtme Büyüsüdür

Uzaklaştırma büyüsü kaç günde tutar?

Uzaklaştırma büyüsü yapılır yapılmaz tesirlerini göstermeye başlar. Bu büyü her geçen gün etkilerini biraz daha artırarak 12. günün sonunda en üst seviyede insanlara tesir eder.

Uzaklaştırma büyüsü insanların hissettiği tüm olumlu duyguları ortadan kaldırarak kişileri birbirine sevimsiz gösterir. İnsanlara asla yapamayacakları şeyler yaptırır. Kişi aksi, huysuz ve çekilmez biri haline gelir. Tabi büyü aynı anda karşıdaki kişiyi de etkilediği için çift söz konusu ilişkiyi daha fazla sürdüremez ve kopuş gerçekleşir.

Uzaklaştırma büyüsü ile meydana çıkarılan huzursuzluklar o kadar şiddetlidir ki normal tartışmaların çok ötesinde sonuçlar doğurur. Bu büyünün tesirindeki çiftlerin yaşamındaki her dakika adeta zindan hayatı gibidir. Bu özelliğinden ötürü kendilerine uzaklaştırma büyüsü yapılan bir çiftin beraberliklerine devam etmesi imkansızdır.

Uzaklaştırma büyüsü nasıl bozdurulabilir?

Bu tesirli büyü bazen samimi duygularla birbirini seven insanların ayrılmasına neden olmaktadır. Kimi durumlarda ise evli çiftleri birbirinden kopararak yuvaların dağılmasına neden olmaktadır. Eğer bu ailelerde çocuklar varsa yıkımın şiddeti artmakta ve telafisi mümkün olmayan sonuçlarla karşılaşılmaktadır.

İşte böylesine durumlarda büyünün bozdurulması büyük önem taşımaktadır. Bu tesirli büyüyü bozdurmak için iki farklı yönteme başvurulabilir. Bunlardan birincisi büyüyü tesirsiz kılmak için başka bir büyü yapmaktadır. Yani büyüyü farklı bir büyü ile dizginlemeye çalışmaktır. Bu yöntemin riskli tarafları bulunmaktadır. Çünkü büyüler, şer uygulamalardır ve bazen kontrolden çıkarak kötü sonuçlar doğurabilirler.

Büyünün ikinci bozdurulma yolu ise büyü bozma duaları okumaktır. Bu yöntem hem daha güvenilir hem de daha tesirlidir. Büyü bozmak için en yaygın okunan dua ise üç Kuran suresinin peş peşe okunması ile niyaz edilmektedir. Bu sureler Fatiha, Nas ve Felak sureleridir. Bu üç surenin okunması ile tüm kara büyüler inşallah hükümsüz bırakılabilmektedir.

Artık aşk hayatınız düzene girecek, bunun için En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nın inanılmaz potansiyelini siz de hak ediyorsunuz. Aşağıda okuyacağınız yorumlar, yaşamınıza anlam katacak.

Buraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

İşte o yorumların bir kısmı:

İnternette daha bunun gibi yüzlerce yorum bulunuyor.

 

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir