Uyku Büyüsü Hem Aşık Etme Hem De Delirtme Amacıyla Uygulanabilir

Uyku büyüsünün aşık etme versiyonu

Uyku büyüsünün aşık etme versiyonunda herhangi bir büyü malzemesi kullanılmaz. Büyü tamamen tılsımlı sözcüklerin okunması esasına dayanır. Bu tarzdaki büyülere “kelam büyüleri” adı verilir.

Kelam büyüsü tarzındaki uyku büyüsü şu aşamalardan oluşur:

Aşık ettirilecek kişiler hakkında bilgi toplanması

Burada aşık ettirilecek kişilerin adları ile annelerinin adları öğrenilir. Zira büyü uygulamalarında soy bağı anne üzerinden tespit edilmektedir.

Ayrıca kişilerin hangi ay doğdukları ile yaşları da öğrenilir.

Sıralan bu dört bilgi (kişi adı, anne adı, yaş, doğum ayı) uyku büyüsüne başlamak için yeterlidir.

Uyku büyüsünün uzmanlık gerektiren aşaması: Bab belirleme

“Bab” ifadesi İncil ve Tevrat’ın her bir bölümüne verilen isimdir.

Büyü literatürüne göre her insanın kişiliğine ve kaderine denk gelen bir bab vardır. Bu bab, doğru belirlenirse onunla kişiye yönelik olumlu-olumsuz her tür büyü yapılabilir.

Uyku büyüsü yapan “üstat” bu uygun babı bulmak için uzun ve karmaşık hesaplamalar yapar ve nihayetinde Kitab-ı Mukaddes’in bir bölümünü “tılsımlı sözcükler” niyetiyle seçer.

Seçilmiş babın 11 gün boyunca okunması

Aşık ettirilecek kişinin karakterine en uygun bab seçildikten sonra 11 gün boyunca bu metin her gün okunmaktadır. Burada dikkat edilmesi gereken iki husus vardır:

Gün içinde babın kaç defa okunacağına üstat karar vermelidir. Çünkü okuma sayısı aşık ettirilecek kişilerin özelliklerine göre farklılık gösterir.

Okumalar kesinlikle gündüz vakti yapılmalı ve kişinin uykuda olma ihtimalinin en düşük olduğu saatler tercih edilmelidir. Zira kişi uykudayken bu sözleri okumak çok olumsuz sonuçlar doğurabilmektedir.

Uyku büyüsü kişileri kaç günde ve nasıl etkiler?

Uyku büyüsünde gündüz okunan tılsımlı sözcüklerle kişinin bilinçaltına telkin yapılır yani kişinin duyguları yönlendirilir.

Ancak insan uyanıkken geleneklerin, ailenin, ahlakın ve kendi bilincinin etkisindedir. Bu nedenle dışarıdan gelen yönlendirmelere kapalıdır.

Uykudayken durum bunun tam tersidir. Kişi tüm bağlarından kurtulup özgür olur ve ruhsal yönden her tür müdahaleye açık hale gelir.

İşte bundan ötürü büyü, en yoğun tesirini uyku sırasında göstermektedir. Zaten büyünün adı da bu özelliğinden gelmektedir.

Uyku büyüsü yapılmaya başlandığı ilk gün kişiyi etkilemeye başlar. 11 günlük icra süresince de etki devam eder. Ancak büyünün tam olarak etkisini göstermesi için 6 günlük bir ek bekleme süresi daha vardır. Yani toplamda 17 günlük bir sürede büyü maksimum seviyede tesir gösterir.

Uyku büyüsüne maruz kalan kişilerde ne tür değişimler görülür?

Büyünün tesirine kapılan kişilerin tutum ve davranışları o kadar değişir ki kişi adeta “yeni bir şahıs” haline gelir. Bu değişim hem çevrede kısa sürede fark edilir hem de kişinin kendisini şahsındaki bu değişimi anlar. Ancak ortada “görünen” bir sebep olmadığı için her şey son derece “normal” kabul edilir.

Uyku büyüsü ile aşık ettirilmiş kişilerde görülen en yaygın ifade biçimleri şunlardır:

 • “Kimse beni anlamıyor.”
 • “Hiçbirinizin gerçeklerden haberi yok.”
 • “O, sizin düşündüğünüz gibi biri değil, aslında altın gibi kalbi var.”
 • “Herkes kendisini düşünüyor.”
 • “Çok yalnızım.”
 • “Benim mutlu olmaya hakkım yok mu?”
 • “İnsanlar beni kıskanıyor, mutlu olmamı istemiyorlar.”
 • “Önce herkes kendi hatalarına baksın.”

Yukarıdaki cümlelere bakıldığında hepsinde ortak olan noktanın “aşkını kabul edilebilir kılma çabası” olduğu görülecektir. Yani seven kişi, sevgisinin insanlar tarafından “normal” karşılanmasını istemektedir.

İlginizi Çekebilir: Aşık Etme Büyüsü Tarzında 7 Etkili Uygulama

Uyku büyüsü herkesi etkiler mi?

Uyku büyüsü Kuran hafızları ile devamlı Kuran okuyan kişileri etkilemez. Bunun dışındaki herkes büyünün tesirine kapılabilir.

Uyku büyüsü ile en aykırı aşklara kapı aralayan ya da evli olduğu halde her şeyi göze alıp sevdiğine giden çok sayıda insanın deneyimleri anlatılmaktadır. Bütün bu anlatımlar uyku büyüsünün ne kadar etkili ve tehlikeli olduğunu göstermesi bakımında son derece öğreticidir.

Birisini delirtmek üzere yapılan uyku büyüsünün aşık etme amaçlı yapılan uyku büyüsünden farkı nedir?

Aslında büyü ritüelleri açısından her iki uygulama arasında ciddi bir fark yoktur. Aradaki tek fark seçilen babın tersten okunmasıdır.

Kutsal metinlerin tersten okunması ile yapılan büyüler, kişilere ciddi zararlar veren uygulamalardır. Uyku büyüsünde de okunan kutsal metinler düz olarak okunursa aşk büyüsü yapılmış olur, eğer sözler tersinden okunursa 17 günlük süre bittikten sonra kişi tüm akli melekelerini kaybeder yani delirir.

Kendisine bu şekilde uyku büyüsü yapılan insanlar tamamen delirmeden önce şu belirtilere dair bilgiler vermişlerdir:

 • Bir türlü uyuyamamak
 • Ölmüş akrabalarla gün içinde defalarca konuştuğunu iddia etmek
 • Cin taifesinden arkadaşlara sahip olduklarını ileri sürmek
 • Takip edilme hissi yaşamak
 • Garip yaratıklar görmek ve onlar tarafından korkutulmak
 • Gelecekte gerçekleşecek faciaları görmek
 • Geçmişin kötü anılarını canlı bir biçimde tekrar yaşamak
 • Ciddi unutkanlık problemi yaşamak ve devamlı eşya kaybetmek

Sıralanan bu ifadeler dışında “dakikalarca sabit bir noktaya bakmak” ile “ani ve ters çıkışlar yapmanın” da büyünün tesiri ile ortaya çıktığını ifade etmek gerekir.

Uyku büyüsü nasıl bozulur?

İster aşık etme amacıyla ister birisini delirtmek amacıyla uygulansın uyku büyüsü çok ciddi sonuçlara yol açmaktadır. Bu bakımdan büyünün bozdurulması büyük önem kazanmaktadır.

Büyünün en etkili bozdurulma yolu ise Kuran-ı Kerim’den “Felak ve Nas surelerini okumak”tır. Bu iki sure ta Hz. Peygamber döneminden beri büyü bozma duası olarak okunmaktadır.

Uyku büyüsü de dahil olmak üzere en etkili kara büyüler dahi bu surelerin okunması ile inşallah bir anda hükümsüz kalacaktır.

Adı geçen bu iki sureyi büyüye maruz kalan kişinin bir yakını da okuyabilir. Bu durmada da inşallah dua etkisini göstermeye devam edecektir.

Artık aşk hayatınız düzene girecek, bunun için En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nın inanılmaz potansiyelini siz de hak ediyorsunuz. Aşağıda okuyacağınız yorumlar, yaşamınıza anlam katacak.

Buraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

İşte o yorumların bir kısmı:

İnternette daha bunun gibi yüzlerce yorum bulunuyor.

 

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir