Tecrübelerin Işığında Sevdiğimi Nasıl Geri Getirebilirim?

Acele Etmek İşe Yarayacak mı?

Sevdiğimi nasıl geri getirebilirim, sorusunu soran sevdalı, işe acele etmemekle ve temkinli olmakla başlamalı. Bu konuda, düşüne düşüne görmeli işi, sonra pişman olmamalı kişi, atasözünü iyice düşünmeni salık veririm.

Neden acele etmemen gerektiğini şöyle izah edebilirim:

Eski sevgili konusuna dair yapılan araştırmalar ve incelemeler, bize şöyle harika bir istatistiksel veri sunuyor:

  • Bir şahıs, eski sevgilisini unutmak ve yeni bir aşka yelken açmak istediğinde, yeni birisiyle tanışınca, bu yeni ilişki, yüzde doksan beş (% 95) olasılıkla, yarıda kesiliyor.

Yani, yeni bir ilişki kurmak isteyen kişilerin yalnızca yüzde beşi (% 5) bu konuda başarılı olabiliyor.

Bu durumun, çok değişik sebepleri vardır elbet. Bu sebeplerden aklıma ilk gelen, psikolojide adına gölgeleme denilen mekanizmadır.

Gölgeleme, kabaca, alıştığımız bir varlığın, yeni bir varlığa alışmamıza engel olmasıdır.

  • Burada, eski sevgilisinin tavır ve davranışlarına, hal ve hareketlerine, dokunuşuna ve konuşmasına, özetle her yönüyle eski sevgilisine alışan biri, yeni birine alışmakta zorlanacaktır.

Peki, bu durumun; yani gölgeleme adı verilen psikolojik mekanizmanın sana ne gibi bir katkısı olacak?

  • Muazzam bir katkısı olacak; zira ivedilikle eski sevgilimi geri kazanmalıyım; aksi takdirde onu sonsuza kadar kaybetme rizikosuyla yüzleşebilirim, düşüncesinden kurtulabilirsin bu değerli bilgi sayesinde.

Yine bu bilgi, sevdiğimi nasıl geri getirebilirim, sorusunu kendine sorduğun bu sancılı süreçte, sevgilinin bir başkasına aşık olma ihtimalinin çok düşük olduğunu bilmene; dolayısıyla iki ayağının bir pabuca sığmasına gerek olmadığını anlamana vesile olacak.

Yani, sevdiğimi nasıl geri getirebilirim, sorusu üzerinde kafa yorman için bir hayli geniş zamanın olduğunu fark edip telaşlanmanı gerektirecek bir durum olmadığını kavramana vesile olacak.

  • Yine bu sayede, ne idüğü belli olmayan ve herhangi bir bilimsel temele dayanmayan sahte duaların ve hurafeden ibaret olan büyülerin tuzağına düşmeden, yolunu çok daha açık ve net olarak görebileceksin.

Ve yine bu bilgi sayesinde, eski sevgiliyi geri getirme planı yaparak sağlam adımlarla onu yeniden kazanmanın harika formülleriyle karşılaşabileceksin.

  • Bu bağlamda, bazı forumlardaki insanların kişisel deneyimlerine dayanarak ortaya attıkları “eften püften” ve sıradan yöntemlere aldanarak, sevdiğimi nasıl geri getirebilirim, sorusuna cevap bulduğunu zannetmeyeceksin.

Değerli dostum, son yazdığım paragrafı biraz açmak isterim. Maalesef insanımız, eski sevgilisini nasıl geri getireceğini merak edip araştırırken karşısına ilk çıkan forum sitelerindeki şahsi tecrübeleri, birer sabit gerçek zannederek bu sözde teknikleri uyguluyor. Sonra da eski sevgilisinin kendisinden daha çok soğumasından şikayet etmeye başlıyor.

  • Halbuki, düşünmeden hareket etmek, her konuda olduğu gibi bu konuda da insanı yanlış yapmaya mahkum eder.

Hele ki konu, sevdiğimi nasıl geri getirebilirim, gibi hassas ve kritik bir konu olunca, yapılan yanlışın ve atılan hatalı adımın vahameti daha da büyüyor.

Eski sevgilinizi Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Rehberi ile yeniden elde etmenizin mümkün olduğunu biliyor muydunuz? Aşağıda okuyacağınız yorumlar, bunun kanıtı.

Buraya tıklayıp Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Rehberini indirin.

İşte o yorumların bir kısmı:

İnternette daha bunun gibi yüzlerce yorum bulunuyor.

 

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir