Su Büyüsü Kalpleri Mühürleyen Aşık Etme Uygulamasıdır

Su büyüsüyle sadece bir hafta içinde onu kendinize deli divane aşık edin!

Su büyüsü çok etkili bir aşık etme büyüsüdür. Büyü aslında vefk yapma esasına dayanır. Tuzlu su sadece büyünün bir aşamasında kullanılmasına rağmen halk arasında bu büyüye “su büyüsü” adı verilmiştir.

Bu yazımızda su büyüsünün nasıl yapıldığını aşama aşama açıklayacağız. Ardından bu etkili büyünün bozdurma metodu hakkında bilgiler vereceğiz. Yazımızın sonunda ise aşk mevzusunda büyüden çok daha hayırlı bir yol hakkında okurlarımıza önemli bir tavsiyede bulunacağız.

İşte tüm detaylarıyla su büyüsü hakkında her şey

Su büyüsü sadece kadınlara yönelik mi yapılmaktadır?

Hayır, su büyüsü hem erkeklere hem de kadınlara yönelik yapılabilen çok eski bir büyüdür.

Bu büyü tarihinin ilk dönemlerinde daha çok erkekler tarafından kadınlara yönelik yapılmıştır. Günümüzde ise ne ilginçtir ki daha çok kadınlar bu uygulamayı erkeklere yönelik yapmaktadır.

Su büyüsü neden bir kara büyü olarak adlandırılmaktadır?

Su büyüsü ilk bakışta herhangi bir riski tarafı bulunmayan sıradan bir aşk büyüsü gibi algılansa da aslında çok olumsuz sonuçlara yol açabilmektedir.

Çünkü su büyüsü bazen evli kişilere yönelik de yapılmaktadır. Bu durumda ciddi ailevi facialara yol açan büyü bu özelliği nedeniyle halk tarafından “kara büyü ” olarak isimlendirilmiştir.

Su büyüsü 3 aşamada icra edilmektedir:

Su büyüsünün vefk hazırlama aşaması

Su büyüsü derin bilgi gerektiren bir uygulama tarzıdır. Çünkü büyünün özellikle bu ilk aşamasında ayrıntılı bir vefk ve tılsım bilgisine sahip olmak gerekir.

Vefk, büyü yazısı anlamındadır. Diğer büyülerde vefk yazıları daha çok kumaş ya da deri üzerine yazılmaktadır. Ancak su büyüsünde vefkler küçük tahta parçaları üzerine yazılmaktadır.

Büyü yapacak üstat, öncelikle kadın ve erkeğin ismindeki harf sayısı kadar küçük tahta parçaları seçer. Tabii bu uygulamada esas alınan alfabe Arap alfabesidir. Arap alfabesinde Türk alfabesinden farklı olarak sesli harfleri gösteren işaretler olmadığı için seçilecek tahta sayısı farklı olacaktır.

Üstat bu tahta parçalarının üzerine çeşitli geometrik şekiller ile bazı sözcükler nakşedecektir. Çizilen her şeklin farklı bir anlamı ve görevi vardır.

İlginizi Çekebilir: Adet Kanı Büyüsü

Su büyüsünün ikinci aşaması

İkinci aşamada büyükçe bir kabın içine bir miktar tuzlu su konur. Tuzlu suyun içine de daha önceden üzerine vefk yazısı yazılmış tahta parçaları atılır. Büyünün bu aşamasına bazı kaynaklarda “mayalama” adı verilir.

Üstat mayalama aşamasında kadın ve erkeği temsil eden bu tahta parçalarını farklı yönlere iterek belli hareketler yapar. Bazen bu tahta parçalarını ters çevirir, bazen eliyle suyun içinde bir girdap oluşturarak tahtaların ortada toplanmasını sağlar, bazen de kimi tahtaları sudan çıkarıp tekrar suya bırakır.

Burada yapılan uygulamalar birbirine aşık ettirilen kişilerin davranışlarına biçim verme çabasıdır. Medyum bu aşamada nasıl bir aşık tipi elde edeceğini de belirler. Arzulu, ciddi, sadık, uyumlu vb. hangi niteliklere sahip sevgili isteniyorsa ona göre uygulamada kısmi değişiklikler yapılabilir.

Su büyüsünün son aşaması

Bu aşamada öncelikle en az bir diz boyu kadar bir çukur kazılır. Çukurun içine önce vefk yazısı yazılmış tahta parçaları atılır. Ardından kullanılan su çukura boşaltılır. Son aşamada ise büyü işlemi için kullanılmış olan kap çukura atılır ve bu malzemelerin üzeri toprakla örtülür. Bilindiği gibi kara büyülerin hiçbir malzemesi büyü bittikten sonra dışarıda bırakılmaz. Büyü malzemeleri yapılan büyünün türüne göre ya toprağa gömülür ya da yakılarak imha edilir.

Su büyüsü kaç günde tutar?

Aşık etme büyüleri içinde en hızlı tutan uygulamalardan biri de su büyüsüdür. Zaten su büyüsüne bu kadar yoğun bir rağbet olmasının en büyük sebebi de büyünün bu hızlı tesir özelliğidir.

Su büyüsü sadece bir haftada güçlü şekilde tesir eder ve kişinin kendisine aşkını itiraf etmesini sağlar.

Su büyüsünün bu kadar hızlı etki etmesi bazen kişileri çok ciddi tedirginliğe sürükleyebilir. Çünkü daha bir hafta öncesinden kişi için mesafeli durulan şahıs artık “hayatının aşkı” haline gelmiştir.

Su büyüsü eski el yazması kitaplarda hızlı etki gösterdiği için “sihri nagehan” adıyla da anılmıştır.

Su büyüsü nasıl bozulur?

Su büyüsü en zor bozulan büyülerden biridir. Çünkü büyü vefkle hazırlanmış tılsımlara dayanmaktadır. Yine de doğru metotlar ile her büyüde olduğu gibi su büyüsü de bozulabilir.

Birbirinden oldukça farklı büyü bozma metotları olsa da en etkili ve en güvenilir büyü bozma yolu Kuran sureleri ile büyü hükümsüz bırakmaktır.

Bu hususta Rahman, İhlas, Felak ve Nas sureleri muazzam tesirleri olan surelerdir. Bu surelerin okunması ile inşallah en güçlü kara büyüler dahi hükümsüz bırakılabilmektedir. Ayrıca bu tesirli sureleri kişinin bir yakınının da vekaleten okumasında bir sakınca yoktur.

Artık aşk hayatınız düzene girecek, bunun için En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nın inanılmaz potansiyelini siz de hak ediyorsunuz. Aşağıda okuyacağınız yorumlar, yaşamınıza anlam katacak.

Buraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

İşte o yorumların bir kısmı:

İnternette daha bunun gibi yüzlerce yorum bulunuyor.

 

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir