Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır, Tüm Ayrıntılar

Evde Tek Başıma Soğutma Büyüsü Yaptım

Soğutma büyüsü, bir insanın kalbindeki sıcaklığı gidermek, o insanın kalbinde bulunan sevgi tohumlarını söküp atmak ve bir kişinin başka bir insanla olan iletişimini ve alakasını keserek onu uzaklaştırmak maksadıyla kullanılır.

  • Siz de bu maksatla soğutma büyüsü yapacaksanız, doğru yazıda olduğunuzu ifade etmek isteriz; fakat soğutma büyüsü oldukça hassasiyet içerisinde gerçekleştirilmesi gereken bir uygulama olduğu için sizi dikkatli olmaya ve temkinli davranmaya davet ediyoruz.

Bu yazımızda soğutma büyüsü nasıl yapılır ve hangi şekilde tatbik edilirse sizi amacınıza ulaştırır konusu üzerinde durmakla birlikte, soğutma büyüsü hususunda neredeyse hiç kimsenin bilmediği ve göz önünde bulundurmadığı noktalardan da bahsedeceğiz. Lütfen dikkatlice okumaya çalışın.

Öncelik ile soğutma büyüsü nasıl yapılır üzerinde duralım ve ardından da uygulamayı yaparken hangi adımları atmanız ve hangi noktalarda dikkatli davranmanız gerektiği konusuna da ayrıca dönelim ve bu konularda da yeterli bilgi ile sizi aydınlatmaya çalışalım.

Soğutma Büyüsü Kahveyle Yapılır ve Şöyle Gerçekleştirilir

Öncelikle bir cezvede kahve pişirmeniz gerekir ve bu cezvede pişireceğiniz kahve ile sessiz bir yere geçerek bazı uygulamalar yapmanız gerekmektedir.

  • Cezvede kahvenizi pişirdikten sonra (bu kahve Türk kahvesi olabileceği gibi Nescafe ya da başka bir kahve de olabilir) sıcak kahveyi 2 dizinizin arasına yerleştirerek gözlerinizi kapatmanız ve bu kahvenin yavaş yavaş soğuması gibi siz de hayalinizde soğutma büyüsünü yaptığınız kişinin kalbinde yavaş yavaş soğukluk hasıl olduğunu canlandırmaya ve hayal etmeye çalışmanız gerekmektedir.

Kısaca soğutma büyüsünü kahveyle gerçekleştirirken 2 dizinizin arasına yerleştirdiğiniz sıcak kahvenin yavaş yavaş ve sakin bir şekilde soğuması gibi, hayalinizde canlandırdığınız kişinin kalbindeki duyguların da hükümsüz kalması ve yerini soğukluğa bırakması şeklinde bir yol takip etmelisiniz.

İlgili Yazı: Düğüm Büyüsü Yaptıran Kişi Sevgilisinin Kalbini de Düğümler

Bu uygulamayı yaparken de kahvenin üzerine gözlerinizi açıp 7 defa şu sözcükleri okumanız gerekmektedir:

  • “Hüddamlar içerisinde hükmünün geçerliliği ve keskinliği ile bilinen, bütün varlıklara hükmünü icra edebilen ve görevli varlıklar içerisinde nüfuzu ve kudreti ile ön plana çıkarak bütün diğer varlıkları ezici hükmü altına alıp onlara her sözünü geçiren Garâminâr Efendi, işte benim de muradım yerine gelsin diye hükmümün icra edilmesini ve senin sayende soğutma büyüsü amacına ulaşsın diye kapına geldim. Önüme de muradın doğrultusunda sıcak bir kahve koyarak onun soğumasını beklemeye başladım. Bu sözcükleri sana arz ederken masum duygular içerisinde hissiyatımı bütün kötü duygulardan ve düşüncelerden temizleyerek ve arındırarak senin hükmünün gerçekleşeceğini biliyorum. Bana kudretinin yeterliliğini ve muhtevasını gösterip soğutma büyüsü ile amacıma ulaşmamı sağla.”

Bu manidar sözcükleri soğumaya başlayan kahvenin üzerine 7 defa üst üste okumanız gerekmektedir, zaten siz bunları tane tane ve sade bir şekilde 7 defa üst üste okuyuncaya kadar önünüzdeki kahve de yavaş yavaş soğumaya ve sıcaklığını yitirmeye başlayacaktır.

Soğutma Büyüsünde Hayati Detaylar

Bu uygulamayı yaparken soğutma büyüsünde kimin kalbini soğutmak istiyorsanız onun hayalini kurmanız gerektiğini yeniden hatırlatmak ve altını çizerek dikte etmek isteriz.

Size soğutma büyüsü konusunda ayrıntılı bir tarif verdikten sonra, şimdi de neredeyse hiç kimsenin bilmediği ve dile getirmediği çok mühim bir başka nokta üzerinde durmamız gerekmektedir, şöyle ki:

  • Soğutma büyüsü ve diğer bütün büyüler bir görevli varlık kullanılarak yapıldığı için o görevli varlığın hışmı ve zulmü her an tetikte olabilir ve sizi ya da yakınlarınızdaki insanları her an tehdit etme ihtimali ile karşınıza çıkabilir.

Bu nedenle yaptığınız büyünün sıkıntılı bir büyü olduğunu ve bu durumda sizi zulme ve tehdide açık hale getirdiğini, dolayısı ile tehlikeli bir iş yaptığınızı da bilmek durumundasınız.

Zira şimdiye kadar soğutma büyüsü ya da başka büyüler yaparak amacına ulaşan insanlar olsa bile, zulmün, tehlikenin ve riskin hedefi haline gelen birçok insan bulunduğu gerçeğini de bilmek durumundasınız.

Bu nedenle şu tavsiyemizin daha tehlikesiz ve risksiz olduğunu da sizinle paylaşmak istiyoruz:

Artık aşk hayatınız düzene girecek, bunun için En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nın inanılmaz potansiyelini siz de hak ediyorsunuz. Aşağıda okuyacağınız yorumlar, yaşamınıza anlam katacak.

Buraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

İşte o yorumların bir kısmı:

İnternette daha bunun gibi yüzlerce yorum bulunuyor.

 

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir