Şirinlik Büyüsü Size Şok Üstüne Şok Yaşatacak

Cazibe Büyüsü de Denilen Şirinlik Büyüsü Müthiş Etkili

Eski eserlerde “türbe büyüsü” olarak adlandırılan şirinlik büyüsü, çok kısa sürede güçlü bir etkiye sahip olan büyülerden biridir. Tarihte bu sihirden yararlanan ve etraflarındaki insanların sevgisini kazanan ve hayattaki hedeflerine ulaşan birçok insan olduğunu biliyoruz.

  • Tatlılık büyüsü, kadın-erkek ilişkilerinde diğer tarafa hoş görünmek ve onu kendine bağlamak için yaygın olarak kullanılır. Ancak, bu büyünün tüm insan ilişkilerinde kullanılabileceği belirtilmelidir.

Bununla birlikte, burada hakkında bilgi vereceğimiz şirinlik büyüsünün, aşık etmek amacıyla kullanılan bir uygulama olduğu da unutulmamalıdır.

Şirinlik Büyüsü Ömür Boyu Süren Etkili Bir Uygulamadır

Tatlılık büyüsü tarzında kendi kendine bağlanan büyüler genellikle insanları kısa bir süre için etkiler. Bu büyülerin genellikle hamilelik dönemi (9 ay ve 10 gün) boyunca etkilerini sürdürdükleri belirtilmektedir. Büyüde bazı kara büyü özellikleri varsa, tesirler, 14 aya kadar sürer.

  • Bu sürelerin sona ermesinden sonra tüm büyünün etkisi ortadan kalkacağından, devam eden güzel ilişki aniden bir kabusa dönüşebilir. Bir büyü yaparak karşı tarafın sevgisini alan birçok insan, bu dönemin farkında olduğundan, mümkün olan en kısa sürede evlenerek kendilerini korumak isterler. Fakat insanlar birlikte oldukları kişiyi sevmezlerse, evli olsalar bile, büyük huzursuzluk yaşamak kaçınılmazdır.

Diğer büyülerin aksine, şirinlik büyüsü ömür boyu süren bir sihirdir. Bu bağlamda büyü kırma ve bozma uygulamaları yapılmazsa, sihir bir erkek ya da kadın ölene kadar etkilerini sürdürür.

Evliler de Bekarlar da Tatlılık Büyüsünü Yapabilir

Bekarlar daha çok şirinlik büyüsüne başvurur. Bu büyüyü uygulayan bekar insanlar, yürekten geçen kişiyi etkilemek ve güzel bir aşka sahip olma arzusu ile bunu tatbik eder.

Bununla birlikte, bu büyü, evli insanlar tarafından eşleriyle daha iyi muhabbet kurmak için de uygulanmaktadır. Bu büyü sayesinde eşiyle güzel bir ilişkisi olan birçok evli çift var.

İlgili Yazı: Ermeni Büyüsünün En Doğru Şeklini Öğreneceksiniz

Şirinlik Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bir büyü yapmak için kişinin iki farklı eşyasına ihtiyaç vardır. Bu iki öğenin ne olduğu önemli değil, önemli olan, büyüyü yapacak kişinin bu şeylere elleriyle dokunmasıdır. Ayrıca, satın alınacak eşyalar bir beze kolayca sarılabilecek kadar küçük olmalıdır.

Bu iki öğeden başka, sihirde kullanılacak diğer malzemeler şunlardır:

Bir Avuç Toprak

Sihirli uygulama için her türlü toprak alınabilir. Bununla birlikte, bu toprağın kül olmadığı belirtilmelidir. Çünkü sihir uygulamalarında kül şeklindeki toprağın varlığı, büyünün ana amacından başka bir amaca hizmet etmesine neden olur; yani büyünün amacını saptırır.

Daha Önce Kullanılmamış Temiz Bir Kumaş Parçası

Bu kumaş yaklaşık bir masa örtüsü boyutundaysa, yeterlidir.

İki Adet Kuru Gıda Yenilebilir

İki nohut, iki pirinç veya iki fasulye olabilir. Yenilebilir kuru gıdalardan olmak koşuluyla hepsi olabilir.

Malzemelerin Şirinlik Büyüsüne Yerleştirilmesi

Önce sihir için kapalı, tenha bir ortam seçilmelidir. Bu sakin mekanda, yere temiz bir kumaş serilir. Kumaşın ortasındaki kişi şunları yapar:

Tüm malzemeleri alıp yere bir daire çizilir, daha sonra, çizilen küçük dairenin etrafına bir avuç toprak atılır. Dairelerin etrafına kuru yiyecekler bırakılır. Kuru gıdalardan biri kumaş parçasının doğu tarafına, diğeri batı tarafına yerleştirilir.

Nimetlerin Şirinlik Büyüsünde Duygulara Dönüşümü

Büyünün bu aşamasında, dairenin dışındaki kuru gıdalar dairenin içinde bırakılır ve kişiden alınan iki malzeme daireden çıkarılır. Bu uygulama 27 kez tekrarlanır. Başka bir deyişle, sihir, kişinin kişisel eşyaları ile değiştirilir.

27 sayısını sihirli ritüellerde tekrar etmeleri sayesinde bu insanlar, insanların olabilecek en mutlu olduğu zaman dilimlerini yaşayacakları düşünülmektedir.

Tatlılık Büyüsünün Son Aşamasını Gerçekleştirmek En Zor Olanıdır

Bu aşamada, sihir esnasında kullanılan tüm malzemeler kumaş parçasının ortasında toplanır ve bir demet gibi kapatılır. Daha sonra tüm sihirli malzemeler insanların çok kalabalık olduğu bir yere götürülür ve insanların gözü önünde toprağa gömülür.

  • Materyalleri insanların kalabalık olduğu bir yerde toprağa gömmek, büyünün en zor aşamasıdır. Büyü yapan birçok usta medyum, bu çalışmanın zorluğunu bildiğinden, sihirli malzemeleri büyük saksıların altına bırakır ve onları toprakla kaplar ve üstünü çiçeklerle süslerler. Çünkü kalabalık yerlerde sihirli eşyaları kamufle etmenin en iyi yolu budur.

Tabii ki, bazı usta medyum ve hocaların, şehir meydanlarındaki binaların veya merkezi konumdaki evlerin bodrumlarına sihirli malzemeleri gömdükleri de bilinir.

9 Gün İçinde Büyü Muazzam Bir Etki Gösterir

Gömüldükten sonra büyünün tesirini görmek için 8 günlük bekleme süresinde önemli bir değişiklik olması beklenmez. Bununla birlikte, tüm gözler değiştiğinde büyüye giren kişinin 9. günü işler değişir ve artık büyü yapan kişi, insanların gözünde çekici bir karakter haline gelmeye başlar.

Şirinlik Büyüsü Yerine, Şirinlik Dualarını Okumak Daha Doğru Olur.

Büyüler, Hazret-i Peygamber’in geleneğinde açıkça yasaklanmıştır, hem de Kuran’da Peygamber’e sihir ve büyü yapılmasına da asla izin verilmez.

  • Bu bağlamda, bilinçli müminlerin, sevgi ve şirinlik büyüsü gibi kişiyi günaha sürükleyecek uygulamalardan uzak durmaları çok önemlidir. Özel hayatla ilgili sorunları çözmek isteyenler, sihir ve tılsım uygulamak veya uygulatmak yerine, duaların muazzam gücüne başvurmalıdır.

Bu noktada, değerli okuyucularımıza harika bir çalışma önererek makalemize son vermek istiyoruz:

Artık aşk hayatınız düzene girecek, bunun için En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nın inanılmaz potansiyelini siz de hak ediyorsunuz. Aşağıda okuyacağınız yorumlar, yaşamınıza anlam katacak.

Buraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

İşte o yorumların bir kısmı:

İnternette daha bunun gibi yüzlerce yorum bulunuyor.

 

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir