Sıcaklık Büyüsü Ateşli Bir Aşk Başlatmak İçin Harika Bir Yöntem

12 vefkle yapılan sıcaklık büyüsü çok etkili sonuçlar verir

Aşık etme ve kendine bağlama büyüleri içinde özel bir yeri olan sıcaklık büyüsü mutlu bir aşk yaşamanın anahtarı kabul edilir. En inatçı kişilerin dahi kısa sürede aşık edilmelerini sağlar.

Vefk, kağıtlar üzerine yazılan büyü yazıları demektir. Sıcaklık büyüsü 12 kağıt üzerine yazılan vefkler ile yapılır. Bu kağıtlarda birbirine aşık edilecek kişilerin isimleri ile büyünün tutmasını sağlayacak olan çeşitli bilgiler yazılır.

Sıcaklık büyüsünün yapılış aşamaları şöyle izah edilebilir:

Büyü için avuç içi büyüklüğünde 12 kağıt temin edilmesi

Üzerine vefk yazısı yazılacak olan kağıtlar avuç içi büyüklüğünde olmalıdır. Temiz olmak koşulu ile her türlü kağıt vefk için kullanılabilir. Ancak bu kağıtların uzun yıllar saklanacağı göz önünde bulundurularak sağlam bir malzemenin tercih edilmesi daha doğru olacaktır.

Eğer alınan kağıtlar avuç içinden büyükse bir makas yardımı ile küçültülebilir. Buradaki avuç içi ifadesi büyü yapan kişinin avuç içinin büyüklüğüdür.

Daha önce hiçbir yerde kullanılmamış bir kalem temin etmek

Vefkin yazılması için tükenmez veya dolma kalem tercih edilebilir. Kurşun kalem ile büyü yazısı yazmak doğru değildir. Çünkü kurşun kalemle yazılan yazılar bir süre sonra kendiliğinden silinebilir.

Büyü için seçilen kalemin daha önce hiçbir şekilde başka bir yerde kullanılmamış olması gerekir.

Sıcaklık büyüsünde vefk kağıtlarına yazılan ifadeler nelerdir?

Vefk kağıtlarının ortasına birbirine aşık ettirilecek kadın ile erkeğin isimleri yazılmaktadır. Bu isimler bir çember içine alınmaktadır.

Çemberin etrafına ise kadın ile erkeğin anne babalarının isimleri, yaşadıkları şehir ve büyünün yapıldığı tarih yazılır.

İlk 11 vefk kağıdına ifadeler yanı biçimde yazılmaktadır. Ancak 12. vefk kağıdı farklı biçimde hazırlanır. Bu kağıtta kadın ile erkeğin isimlerinin yerine güneş ve hilal simgeleri çizilir. Bu simgeler bir üçgen içinde alınır. Bu üçgenin etrafına ise diğer vefklerde yazılan bilgiler (kişilerin anne babaları, kadın ile erkeğin yaşadığı şehir ve büyünün yapılış tarihi) yazılır.

Vefk kağıtlarının düzenlenmesi

Hazırlanan vefk kağıtları 1. kağıt üstte, 12. kağıt altta olacak şekilde sıraya konur. Ardından bu kağıtlar rulo haline getirilir ve bir ip yardımı ile iyice bağlanır. Böylece 12. kağıdın arka tarafı en üste gelir. Bu kağıdın görünen arka yüzüne de üçgen içinde güneş ile hilal simgeleri çizilir.

Hazırlanan rulo temiz bir kumaş parçasına sarılarak muhafaza edilir. Eğer kişi bu kağıtları daha iyi korumak istiyorsa deri veya metal bir muhafazanın içine de yerleştirebilir.

Vefk yazılarının saklanması ve büyünün tutması

Sıcaklık büyüsü için hazırlanan 12 adet vefk kağıdı insanların yoğun olarak yaşadığı herhangi bir yerde saklanarak büyünün mühürlenmesi sağlanır.

Evlerin bodrumları, depolar, bahçe duvarlarının içindeki oyuklar veya herhangi bir evin bahçesinde kazılacak küçük bir çukur vefkin saklanması için tercih edilebilir. Önemli olan vefk kağıdının saklandığı yerin insanların yaşadığı bir bölgede olmasıdır.

Vefk kağıtları saklandıktan sonraki gün büyü yavaş yavaş tesirini göstermeye başlar ve büyünün yapılışının üzerinden 12 gün geçtikten sonra kişinin bütün duyguları yönlendirilmiş olur. Artık büyüyle etkilenen kişinin kalbi yalnız sevgilisi için çarpacak ve ona bütün benliği ile bağlanacaktır.

Fazla kalan büyü malzemelerinin yakılması

Sıcaklık büyüsü yapılırken fazla kalan kağıt parçaları, kağıtları kesmek için kullanılan makas ve yazıları yazmak için alınan kalem yakılmalıdır.

İnsanların duygu ve düşüncelerini yönlendiren büyülerde kullanılan malzemeler ortadan kaldırılmazsa büyünün farklı insanları etkileme ihtimali ortaya çıkar. Bu riskten korunmak için fazla malzemeler mutlaka yakılmalıdır.

Sıcaklık büyüsünün etkileri ne kadar sürer?

Vefk yazıları bulunmadığı müddetçe sıcaklık büyüsünün etkileri devam eder. Bu büyüye maruz kalan insanlar ömürlerinin sonuna kadar aşık edildikleri kişiye bağlı kalırlar. Tabi herhangi bir büyü bozma uygulaması yapılırsa mesela büyü bozma duaları okunursa büyünün tesirinin ortadan kalkacağını da bilmek gerekir.

Artık aşk hayatınız düzene girecek, bunun için En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nın inanılmaz potansiyelini siz de hak ediyorsunuz. Aşağıda okuyacağınız yorumlar, yaşamınıza anlam katacak.

Buraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

İşte o yorumların bir kısmı:

İnternette daha bunun gibi yüzlerce yorum bulunuyor.

 

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir