Sevilme Duası ile Mutluluğa Nail Olacaksınız

sevilme duası

Yıllar yılı sevilme duası ya da sevgi duası adıyla birçok uygulama yaptım ve birçok yollara sürüklenmek zorunda kaldım, açıkça ve teessüf içerisinde ifade etmeliyim ki sürüklendiğim bu yolların ve uyguladığım bu duaların birçoğu, bana faydadan ziyade zarar getirdi.

  • Fakat bu yazıda size aktaracağım sevilme duası sayesinde muhabbetini ve sevdasını arzuladığım kişinin en içten eğilimine hedef oldum. Yani onun muhabbeti ile yüz yüze geldim ve saadet içerisinde onun sevgisini kendime çekebildim.

Evet internet ortamında ve bazı kaynaklarda yer alan ve sevilme duası olarak geçen uygulamaların esasında yanlış yönelimler ve hatalı uygulamalar olduğunu özellikle ve bilhassa ifade etmeliyim ve altını çizerek şunu söylemeliyim:

Sevilme Duası Hangi Şekilde Tatbik Edilmek Zorunda?

Bu tesirli dua öyle her yerde tatbik edilecek ve herkesin yapabileceği bir uygulama değil, maalesef birçok kişi bunu bilmediği ve bu bilginin bilincinde olmadığı için önüne gelen her uygulamayı tatbik etmekte ve sevilme duası adı altında birçok büyüsel ve tılsımlı uygulamanın iğrenç ağına düşebilmektedir.

Şimdi size en doğru sevilme duası nasıl yapılır sorusunun yanıtını aktaracağım ve bunu yaparken de en doğru bilgilerle sizi desteklemeye ve hayatınızın aşkını bulabilmeniz için size yol göstermeye çalışacağım.

Dua için Kırmızı Mendil Kullanılır

Bu tesirli dua için evvela yanınıza 1 adet kırmızı mendil almalısınız ve bu mendil ile yapacağınız uygulama esnasında, Allahu Teala’nın varlığını ve muhabbetini, sevgisini ve aşkını yüreğinizin en derin yerinde ve kalbinizin en korunaklı köşesinde hissetmeye ve duyumsamaya çalışmalısınız.

  • Zira sevilme duası 1 adet kırmızı mendil ile gerçekleştirilir ve bundan ziyade kişinin kalbindeki bütün yoğun hissiyatın Allahu Teala’ya yönlendirilmesi ve kanalize edilmesi sayesinde amacına ulaşır.

Şimdi bu söylediğimi yapıp sessiz bir yere geçin ve kırmızı mendili önünüze koyup gözlerinizi kapatın, Allahu Teala’nın varlığını iliklerinize kadar duyumsamaya ve hissetmeye çalışın, kıbleye dönüp dizüstü çökerek ellerinizi Cenab-ı Hakk’ın mekansız olan Arşı Alasına yönlendirin ve kaldırın.

Ardından da 1 adet saç telinizi koparıp mendilin içerisine koyun ve gözleriniz kapalı bir şekilde başta Peygamber Efendimiz Aleyhissalatu Vesselam’a 7 defa salavat getirin, yani 7 kez sevilme duası için “sallallahu aleyhi ve sellem” ifadesini kullanın.

7 defa sallallahu aleyhi ve sellem dedikten sonra gözlerinizi açıp şu sözcükleri telaffuz edin:

Sevilme duası

Sevilme Duası Yaparken Hangi Tılsımlı Kelimeler Okunacak?

“Sınırsız kudretiyle ve herhangi bir varlığın idrak edemeyeceği hikmeti ile bizi yaratılış hamurunda yoğurup üzerimize pırlanta misali nimetlerini tecelli ettiren ve her bir varlığın kendisine muhtaç olduğu Samed esması ile bize varlığını hissettiren Yüce Yaratıcı, senin sahipliğini ve senin bizim üzerimizde hüküm kurduğun hikmetini bütün varlıklar hissettiği gibi biz de derinlikli bir şekilde tefekkür etmekteyiz. Bu bilinç içerisinde sevilme duası amacına ulaşsın ve varlığımız senin sevgin ve muhabbetinle dolsun diye sana yönelmekteyiz. Bütün kainatta bulunan şuurlu ve aklı başında varlıkların her birinin tesbihini ve her birinin hamdüsenasını sana arz etmenin farkındalığı ve idraki içerisinde sevilme duasını sana sunuyorum Allah’ım. Bana kalbimdeki muhabbetin sahibinin sevgisini bağışlayacağını ve beni bu şekilde onore edip varlığımı aziz ve mübarek kılacağını temenni ediyor ve bekliyorum, amin.”

Bu güzel sözcükleri, kırmızı mendilin içerisine koymuş olduğunuz saç telinin üzerine içli bir şekilde telaffuz edip bitirerek sevilme duasını ilk aşamasını tamamlamış olacaksınız.

İkinci aşama olarak da sevilme duasını sadece ve sadece perşembeyi cumaya bağlayan gecelerde yapmanız gerektiğini hatırlatmak durumundayım.

Sevilme duası

  • Evet, sevilme duası garip bir şekilde etkisini gösterebilmek ve tesirini tam manası ile size hissettirebilmek için sadece perşembeyi cumaya bağlayan gece vaktinde yapıldığında ortaya çıkar ve sizi amacınıza taşıyıp kalbinizdeki muhabbetin sahibi ile rabıta kurmanıza vesile olur.

Bu duayı bu esaslar çerçevesinde ve bu ölçüler içerisinde yapmakla birlikte aynı zamanda sevilme duasının son derece güçlü olduğunu hissetmeniz ve bilmeniz gerektiği noktasına da dikkatlerinizi celbetmek isterim.

  • Yanı sıra yukarıdaki uygulamaları tarif edilen şekli ile yapıp bitirdikten sonra, kırmızı mendilin içerisindeki saç telini elinize alıp 3 defa Fatiha Suresini üzerine okuyup sonra yeniden kırmızı mendilin içerisine yerleştirip son olarak bu mendili kapatarak gizli bir yerde ve korunaklı bir mekanda saklamanız gerekir.

Bunları da yaptıktan sonra artık size düşen tek şey, birkaç hafta boyunca beklemek ve kalbinizdeki muhabbetin sahibinin size gelip açılmasını gözlemlemek olacaktır.

Sevilme duası uygulaması bu şekilde yapılıp bitirilirse inşallah faydası sonsuz olur ve siz de bu bahtiyarlık içerisinde yaşarsınız.

Content missing

 

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir