Sevgiliyle Barışma Sözleri 20 Etkili Cümle ile Aşkınızın Kalbini Yeniden Kazanın

Sevgiliyle barışma sözlerini öğren ve onun kalbini yeniden kazan!

Sevgilinizle barışmak için sihirli bir iksir mi arıyorsunuz? Kısa sürede sevgilinizin kalbini yeniden kazanmak mi istiyorsunuz? O halde sevgiliyle barışma sözlerinin neler olduğunu öğrenmelisiniz. Çünkü barışma yolunda etkili bir sözden daha sonuç alıcı başka bir araç yoktur.

Bu yazımızda sevgiliyle barışma sözlerinden 20 cümle örneğini sizinle paylaşacağız.

İşte sevgiliyle barışma üzerine en etkili sözler:

 1. Sensiz olmayacağını bu birkaç saat bile gösterdi. Beni sensiz daha doğrusu ışıksız bırakma.
 2. Sen gittikten sonra seni değil kendimi kaybettiğimi anladım.
 3. Bana tekrar kalbini ver ve beni hafiflet. Bu ayrılık süresi uzadıkça kalbimde de omuzlarımda da yükün arttığını hissediyorum.
 4. Aslında seninle yüz yüze konuşmak istiyorum. Çünkü biliyorum ki gözlerimiz birbirine değince yüreklerimiz de titreyecek. Bana bir çay içme fırsatı daha verir misin?
 5. Seni kırdığım her sözden sonra içimden bir şeylerin parçalandığını hissettim. Sen-ben diye iki farklı insanın olmadığını acıyla da olsa öğrendim. Affet beni.
 6. Evet çocukluk yaptım ve kırdım seni. Bağışla lütfen. Çocuk gibi davrandığımı kabul ediyorum ama çocuk masumiyetiyle seni hala sevdiğimi de bilmeni istiyorum.
 7. Uykusuzluğumun sebebi sensin, halbuki ben seni biricik rüyam olarak görüyorum. Beni şarkılarınla uyutur musun?
 8. Kalbini ve gözlerini yollarına sermiş olan kişiye bir şans daha vermeyecek misin? Bana kızgın olsan dahi ateş topuna dönmüş bu yüreğime merhametinle bir su serp.
 9. Her şey için senden özür diliyorum ve geçmişin karanlık bir anı olarak önümüze defalarca çıkmasını reddediyor, sana yepyeni bir yaşama başlamayı teklif ediyorum.
 10. Ne saray ne saltanat. Ne para ne mevki. Ne gurur ne öfke. Yalnız ama yalnız sen…
 11. Avuçlarımda ellerinin sıcaklığı eksik. Ne olur ellerini tutabileceğim kadar yaklaş bana…
 12. Eğer seni andığımda hızlı hızlı çarpan kalp atışlarımı duysaydın sana yürüyerek değil koşarak gelmek istediğimi anlamadın.
 13. Sen yokken bütün renkler ölümün siyahına ve yalnızlığın beyazına döndü. Ne olursun gel ve beni bu siyah-beyaz çıkmazdan çıkar, tekrar en güzel renklerle boyanalım birlikte.
 14. Yarın sabah doğan güneşin altında yalnız değil seninle yürümek istiyorum.
 15. Eğer biraz kırıcı olduysam bu benim seni çılgınlar gibi sevdiğimi gösterir. Çünkü sen benim deli tarafımsın. Ama beni uslandıracak olan da sensin. Sevdanla çılgına dönmüş bu yüreği yine aşkınla sakinleştir.
 16. Sitemle, nazla, öfkeyle daha doğrusu nasıl gelirsen gel. Ama şüpheyle gelme. Kendi varlığımdan şüphe duysam bile sana olan aşkımdan şüphe duymam. Lütfen yalnızlık denizlerinde daha fazla beni yalnız bırakma.
 17. Sana barışalım ve eskisi gibi olalım demiyorum. Aksine barışalım ve asla eskisi gibi olmayalım. Ayrılığı yaşamımızdan kesin biçimde çıkaralım ve aşkımızı güvenle inşa edelim.
 18. Gel ve eksik yanlarımı tamamla. Giderken bıraktığın büyük boşluğu doldurmaya yetmiyorum tek başıma.
 19. Alışkanlıklardan da öte bir bağla bağlıymışım sana. Çünkü iyi kötü hiçbir alışkanlığım unutturmadı seni bana.
 20. Sana “ömrüm” diye hitap ederken ömrümün geri kalanını sensiz geçireceğini nasıl düşünürsün?

Eski sevgilinizi Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Rehberi ile yeniden elde etmenizin mümkün olduğunu biliyor muydunuz? Aşağıda okuyacağınız yorumlar, bunun kanıtı.

Buraya tıklayıp Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Rehberini indirin.

İşte o yorumların bir kısmı:

İnternette daha bunun gibi yüzlerce yorum bulunuyor.

 

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir