Sevgi Büyüsü 4 Adet Kibrit ile Yapılır

Sevgi büyüsü kibrit çöpleri ile yapılan etkili bir uygulamadır. Eski dönemlerde 4 adet kuru çöp parçası ile yapılan günümüzde ise 4 adet kibrit çöpü ile uygulanan sevgi büyüsü en etkili aşık etme büyülerinden biridir.

  • Sevgi büyüsü sadece erkeklere yönelik yapılır ve kısa sürede güçlü etkiler gösterir. Bu büyünün tesirine kapılan bir erkek bütün benliği ile kadına aşık olur.

Bu büyü herkesin kolayca yapabileceği bir uygulamadır. Etkileri yavaş yavaş hissedilen bu büyü zaman geçtikçe çok daha tesirli olur. Büyünün yapılışının üzerinden 21 gün geçtikten sonra artık erkek tamamen sadık bir aşık haline getirilmiş olur.

Sevgi büyüsü için görevlendirilen 4 hüddam vardır

Hüddamlar, olağanüstü yetenekleri olan ve büyülerin tutmasını sağlayan şer güçlerdir. Bu varlıkların uyku ve yemek gibi ihtiyaçları yoktur. Tek amaçları kendilerine verilen büyü görevini yerine getirmektir.

Sevgi büyüsünde yardımı talep edilen 4 hüddam vardır. Bu hüddamların birincisi ve en önemlisi Garaminar’dır. Aşık etme ve kendine bağlama büyülerinde Garaminar dişi olup kilit rol üstlenir. Geriye kalan hüddamlar ise erkektir ve Merseve, Feryaten, Derizerek adlarını taşımaktadır. Bu hüddamlar Garaminar’ın yardımcılarıdır.

Sevgi büyüsü 4 adet kibrit üzerine 4 hüddamın isminin okunması ile yapılır

Büyünün ilk aşamasında 4 adet kibrit çöpü alınır ve her biri sırayla yakılır. Ancak birinci kibrit çöpü tamamen sönüp dumanı da tamamen ortadan kalkana kadar beklenir ardından ikinci kibrite geçilir. Yani 4 adet mumun yakılması arasında belli bir zaman bırakılmalıdır.

Birinci kibrit yakıldığında Garaminar ismi peş peşe 3 defa tekrar edilir. Diğer kibritlerin yakılması sırasında ise isimleri 3 defa tekrar edilen hüddamların sırası şöyledir: Merseve, Feryaten, Derizerek.

Bu aşamada 4 farklı hüddamın her biri için bir kibrit çöpü yakılmıştır ve her hüddamın ismi 3 defa tekrar edilmiştir. Yani toplamda 12 adet isim okunmuştur. Bu işlemler aslında sembolik anlamlar taşımaktadır. Şöyle ki:

  • 4 adet kibrit çöpü kainatın dört temel yönünü gösterir. (kuzey-güney-doğu-batı)
  • 4 adet kibrit çöpünün ateşi 4 temel duyguyu karşılar. (aşk-tutku-sadakat-hoşgörü)
  • 4 hüddamın isminin okunması dört mevsimi karşılar. İsimlerin toplamda 12 defa okunması ise büyünün yılın 12 ayında da etkili olacağını ifade eder.

Burada hakkında bilgi verdiğimiz sevgi büyüsü gibi uygulamalarda bunlara benzer çok daha farklı sembollerle karşılaşmak mümkündür.

Sevgi büyüsünde “yüzün karartılması” aşaması

Büyünün bu aşamasında kibrit çöplerinin yanan kısımları büyü yaptıran kadının yüzüne sürülür. Kadın yüzünde bu is (leke) olduğu halde en az 1 saat geçirmek zorundadır.

Kadın, yüzünde is olduğu bu süre zarfında büyünün tutmasını sağlayacak olan 4 hüddamın ismini 40’ar defa tekrar eder. Toplamda 160 okuma yapılacaktır. Ancak büyünün tutması isteniyorsa bu sayı ne bir fazla ne de bir eksik olmalıdır.

sevgi büyüsü

Yüzün aydınlatılması ve büyünün mühürlenmesi

Sevgi büyüsü uygulamasının son aşamasında kadın yüzünü iyice yıkar ve büyüyü mühürler. Büyünün mühürlenmesi demek “büyünün tutmaya başlaması” anlamında kullanılan bir tabirdir.

Büyü yaptıran kadının bu aşamadan sonra büyüyle alakalı kimseyle konuşmaması büyük önem taşımaktadır. Çünkü aşık etme büyülerinde büyü hakkında ulu orta konuşmak bazı riskli durumların ortaya çıkmasına neden olmaktadır.

Sevgi büyüsü sadece 12 ay mı etkili olur?

Hayır, herhangi bir yöntemle bozdurulmadığı müddetçe büyünün etkileri devam eder. Sevgi büyüsünü yaptırıp ömür boyu mutlu bir aşk yaşamı sürdüren kadınlar vardır.

Ancak her büyüde olduğu gibi sevgi büyüsünün de bozulmasına neden olabilecek bazı durumlar vardır. Mesela aynı ev içinde yaşayan aile bireylerinden birinin büyüye başvurması halinde sevgi büyüsü kendiliğinden bozulur. Aynı şekilde sevgi büyüsü yaptıran kadının ikiz çocuk doğması halinde de büyü kendiliğinden geçersiz hale gelir.

Content missing

 

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir