Papaz Büyüsü Yaptıran Çift Büyük Pişmanlık Yaşadı

Papaz büyüsü gibi karanlık yollara başvururken aman dikkat!

Bu yazımızda papaz büyüsüne başvuran bir okurumuzun başına gelen ibret verici olaylara yer vereceğiz. Yazımızın sonunda ise büyü yerine çok daha güvenli ve etkili bir yol tavsiye ederek okurlarımıza faydalı olmaya çalışacağız.

Papaz büyüsü ile ilgili bu korkunç gerçekleri öğrenince siz de büyü yapmanın ne kadar karanlık bir çaba olduğunu fark edecek ve kendi kendinize “Asla deneme!” diyeceksiniz.

Papaz büyüsü son yıllarda bazı sinema filmlerinde işlendi. Bu yapımlarda papaz büyüsünün eğlenceli bir uygulama olduğu gösterildi. Ancak ifade etmek gerekir ki bu şer uygulama kesinlikle gülünüp geçilecek bir büyü değildir. Aksine korkunç sonuçları olabilecek güçlü bir tılsımdır. Aşağıda aktaracağımız yaşanmış hayat hikayesi de büyünün ne kadar tehlikeli olduğunu göstermesi bakımından yol gösterici olacaktır.

Papaz büyüsü mağduru İzmitli çift

Öncelikle bu büyüyü deneyen karı kocanın üniversite mezunu olduğunu ifade etmek istiyoruz. Koca makine mühendisi, kadın ise tarih öğretmeni.

Bu yazının konusu olan çiftin eğitim durumuna bakıldığında büyünün karanlık pençelerine düşenlerin sadece eğitim seviyesi düşük kişiler olmadığını anlıyoruz. Büyüye başvurmanın asıl sebebi kişinin kendisini çaresiz hissetmesi ve doğru yolu bulamamasıdır. Bu olayda da aile çözüm bulmak adına “büyü sarmalı”na kapılmıştır.

Peki olaylar nasıl gelişti?

Ailenin başına musallat olan “öteki kadın”

Mağdur çiftimiz 8 yıllık evli. 5 yaşında bir çocukları var. İlk başlarda her şey çok güzel gidiyor. Ta ki iş yerinde erkeğin başına “o kadın” musallat olana dek.

Bu kadın, mühendisin evli olmasına aldırış etmez ve ailenin dağılmasına sebep olacağını düşünmeden erkeğin aklını çelmeye çalışır. İlk başlarda bunda başarılı da olur. Çünkü erkek de kadına farklı bir gözle bakmaya başlamıştır ve onunla “gelecek planları” yapar.

Ancak bir süre sonra erkek hatasını anlar ve yuvasına geri döner.

Birkaç ay hiçbir şey yaşanmamış gibi aile yaşamına devam eder. Fakat öteki kadın, kocayı kafasında tam bir kara sevda kahramanı haline getirmiştir. Birdenbire telefonlar, mesajlar gelir. Eve hediyeler gönderilir.

Tarih öğretmeni olan bayan eşe kocasını bırakması yönünde tehdit mailleri atılır. Çiftin yaşamı artık altüst olmuştur. Çünkü bütün benliği ile erkeğe göz koyan bir “çılgın kadın” söz konusudur.

Kadından kurtulmak için çiftin papaz büyüsü yapması

Evli çift aile saatlerine göz dikmiş bu kadından kurtulmak için pek çok yola başvurur. Ne aracılar, ne şikayetler, ne de adres değişikliği işe yarar. Sonunda aile papaz büyüsü yaparak kadını başka bir erkeğe aşık etmeyi tasarlar. Bu konuda iş yerindeki “genç ve yakışıklı başka bir mühendis” aşık ettirilecek kişi olarak belirlenir.

Karı koca çift, eğer kadın bu erkeğe papaz büyüsü ile aşık ettirilirse ondan kurtulabileceklerini düşünmektedir.

Uzun bir sorup soruşturmadan sonra usta bir medyum (!) bulunur. Kişilerin yaşamlarını düzeltmesi gereken bu medyumun işe dahil olmasıyla her şey daha da karmaşık bir hal alır.

İlginizi Çekebilir: Şirinlik Duası Özel Hayatta Mutlu Olmanızı Sağlayacak İnşallah

Medyumun karı kocadan tırnak ve saç örneği alarak papaz büyüsü yapması

Çiftin anlatımına göre medyum denilen şahıs, papaz büyüsü yapmak için erkeğin, kadının ve çiftin 5 yaşındaki oğlunun saç ve tırnaklarından parçalar alır. Bu parçaları tuz ve buğday ile karıştırarak bir karışım elde eder.

Hazırlanan bu karışım daha sonra tılsımlı sözcükler eşliğinde yakılır. Medyumun ifadesine göre papaz büyüsünde okunan bu tılsımlı sözcükler Tevrat’ın bazı bölümlerinin tersten okunmasıdır.

Büyüyü yapan şahıs aileye büyünün 11 günde tesir edeceğini söyleyerek parasını alır ve aileye 11 günün sonunda istenilen sonuç alınmaması halinde kendisini aramaları için bir telefon numarası bırakır.

Papaz büyüsü yaptırmak için medyuma ödenen 3.000 dolar

Evet, yanlış okumadınız. Evli çift bu büyüyü yaptırmak için tam 3.000 dolar ödemiş. İşin ilginç tarafı ise medyumun büyüyü yaptırmak için 5.000 dolar istemesi ancak araya giren hatırlı dostların (!) baskısıyla 3.000 dolara ikna olmasıdır.

İfade edilen bu rakamlar oldukça yüksektir. İlk bakışta kimsenin bu kadar yüksek bir meblağı medyumlara kaptıramayacağı düşünülebilir. Ancak insanlar yaşadıkları sıkıntılardan kurtulmak için çoğu zaman bu bedellerden daha fazlasını çekinmeden verebilmektedir.

Papaz büyüsü işe yaramadı ve olaylar korkunç bir hal aldı?

11 gün geçtikten sonra büyünün tesirine dair hiçbir şey görülmez. Kadının tacizkar aramaları devam eder.

Aile, 3.000 dolar ödedikleri medyumu arar. Telefonun diğer ucunda kimse yoktur. Çünkü verilen numara sahtedir. Aile dolandırıldığı anlar. Ancak yapılacak bir şey yoktur.

İntihar…

Aile dolandırılma şokunu atlatmadan çok kötü bir haber alınır. Kendisinden kurtulmak istenen kadın, yüksek bir uçurumdan atlayarak intihar etmiştir.  İntihar etmeden önce bir şikayet mektubu göndermiş ve ölümünden adamın masum karısını sorumlu tutmuştur.

Olayın gerçek yüzü ortaya çıkana kadar adam ve karısı büyük sıkıntılar yaşar.

Polis ekiplerinin yaptığı araştırmada kadının 10 yılı aşkın bir süre psikolojik sorunları nedeniyle ilaç kullandığı ve intihar eğilimleri taşıdığı tespit edilmiştir.

Aile, her ne kadar bu ölümün sebebi olarak papaz büyüsünü görmese de ömür boyu içlerinde bir “acaba?” sorusu taşımışlardır. Çünkü papaz büyüsünün de insanların ruhsal yapılarını bozarak onlara kötü davranışlar yaptırdığı bilinmektedir. Zira bu şer büyü nedeniyle malını, zihinsel yeteneklerini hatta canını kaybeden sayısız insan vardır.

Peki bütün bunlara gerek kalmadan yani papaz büyüsü yapılmadan da bu sorun çözülemez miydi?

Bu tarzda ailevi bir sorunla karşılaşan kişilerin yapabilecekleri iki şey vardır: Uzman kişilerden destek almak ve manevi bakımdan duaların muazzam gücünden faydalanmak.

İşte tam da bu noktada sevgili okurlarımıza çok önemli bir tavsiyede bulunmak istiyoruz:

Önemli bir tavsiye

Papaz büyüsü ile alakalı bir olayı naklettiğimiz bu yazımızı noktalarken okurlarımıza önemli bir tavsiyede bulunmak istiyoruz.

Papaz büyüsüne başvurulmasının en büyük nedeni aşk konusundaki sıkıntılara çare bulmaya çalışmaktır.

Ancak bilinmelidir ki büyü yapmak dinen caiz değildir ve kesin bir biçimde yasaklanmıştır. Büyü yapmanın haram olduğuna dair Maide suresinde kesin hüküm bulunmaktadır. Ayrıca büyü yapmak için müracaat edilen medyumların dünyası da son derece tehlikeli riskler barındırmaktadır.

Sıralanan bu nedenlerden ötürü konuyla ilgilenen okurlarımızın büyü gibi şer bir uygulamaya başvurmak yerine dua ederek isteklerine kavuşmayı dilemeleri çok daha isabetli olacaktır.

Artık aşk hayatınız düzene girecek, bunun için En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nın inanılmaz potansiyelini siz de hak ediyorsunuz. Aşağıda okuyacağınız yorumlar, yaşamınıza anlam katacak.

Buraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

İşte o yorumların bir kısmı:

İnternette daha bunun gibi yüzlerce yorum bulunuyor.

 

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir