Nohut Büyüsü ile 14 Günde Sevdiğini Kendine Aşık Ettirmek Mümkün

Nohut büyüsü ve muazzam tesirleri

Nohut büyüsü yapılışı en zor fakat tesirleri en güçlü olan aşık etme büyüsüdür. Bu büyü sadece 14 günde en inatçı kişilerin dahi aşık ettirilmesini sağlar.

“İmkansız aşk” gibi görünen pek çok durumda bu büyü işe yaramış ve insanların bir araya gelmesi sağlanmıştır.

Nohut büyüsü tarih boyunca en yaygın başvurulan aşık etme ve kendine bağlama büyülerinden biri olmuştur.

Büyü bazı korkunç riskler barındırsa da ortaya çıkardığı mutlu edici sonuçlardan ötürü yaygın biçimde uygulanmıştır. Çünkü insanlar özel hayatta mutluluğu elde etmek için her türlü riski göze almaya hazırdır.

Bu makalede nohut büyüsünün yapılışı üzerine detaylı bilgiler vereceğiz. Yazımızın sonunda ise aşk hayatında mutluluğu yakalamaya dair önemli bir tavsiyede bulunacağız.

İşte nohut büyüsünün yapılışı ve tesirleri hakkında bilinmesi gereken her şey:

Nohut büyüsü ve ayarlanmış tesadüfler

Nohut büyüsünün diğer aşık etme büyülerden ayrılan en önemli özelliği sadece kişilerin ruh halini etkilememesi günlük hayatta kimi tesadüfi olayların da ortaya çıkmasını sağlamasıdır.

Mesela aşık ettirilecek kişiler bu büyü sayesinde daha sık tesadüfen (!) karşılaşır. Bazen kişi tesadüfen (!) aşık ettirileceği kişinin okuluna ya da iş yerine gider. Yine bu büyü sayesinde bazen tesadüfen (!) birlikte zaman geçirir.

Büyü sayesinde meydana gelen bu tesadüfi olaylar büyünün yönlendirici etkisiyle de birleşince çok daha tesirli sonuçlar alınmaktadır. Zira kişi bu tesadüflerin varlığından ötürü kapıldığı aşkın “doğal bir süreç” olduğunu zanneder. Ancak gerçekte hiçbir şey rastlantı değildir ve yaşananlar sadece büyünün tesiri ile ortaya çıkmıştır.

Nohut büyüsünü tesirli kılan bir diğer önemli özellik: üçüncü şahısların etkilenmesi

Nohut büyüsünün tesirini arttıran bir diğer husus ise büyünün sadece kadın ile erkeği etkilemekle yetinmemesi ve sosyal çevreyi de etkilemesidir. Ancak her nohut büyüsü yapan üstadın bu yeterlilikte olmadığını da dile getirmekte fayda vardır. Geniş bir sosyal çevreyi etkileyecek tarzda büyüler yapmak ancak uzman medyumların altından kalkabileceği bir uğraştır.

Kalıcı ilişkilerin önündeki en büyük engellerden birisi de hiç kuşkusuz üçüncü şahısların müdahalesidir.  Anne, baba, kardeşler ve yakın arkadaşlar bazen aşk konusunda teşvik edici bir tutum sergilemek yerine bu ilişkinin önünde güçlü bir set oluştururlar.

İşte nohut büyüsü bu şahısları da etkiler ve onların birer “aşk elçisi” olmasını sağlar. Bu şahıslar büyü sayesinde ortaya çıkmakta olan aşka daha toleranslı yaklaşmaya başlarlar. Hatta pek çok akraba daha önce karşı çıktıkları ilişkinin destekçisi haline gelir.

Nohut büyüsü ile ebced hesabının ilişkisi

Nohut büyüsü karma büyülerinden biridir. Yani sadece tek bir kültüre dayanmaz. Zira pek çok antik topluma ait etnolojik sembol bu büyüde bulunmaktadır.

Kabala anlayışı ve şaman kültürünün izleri bu büyüde bariz biçimde görülebilmektedir. Ancak büyünün temeli Arap harf sistemi olan ebced hesabıdır. Büyünün tutması bu sistemin doğru biçimde uygulanması ile mümkün olmaktadır.

Büyü uygulamalarında sayılar önemli bir yer tutar. Herhangi bir sayının yanlış tekrar edilmesi büyünün bozulmasına neden olabilir. Bazı durumlarda da sayıları yanlış uygulamak büyünün asıl amacından saparak tehlikeli sonuçlar doğurmasına neden olabilir.

Nohut büyüsü nasıl yapılır?

Nohut büyüsü eski el yazması kaynaklarda “hububat büyüsü” ismiyle de anılmaktadır. Çünkü büyü buğday, mısır, mercimek gibi her türlü taneli hububat ile yapılabilmektedir. Haçlı seferlerinden sonra ise daha çok nohutla yapıldığı için bu adla anılır olmuştur.

Nohut büyüsüne başlanır başlanmaz büyü tesirini göstermeye başlar. 14 gün süren büyü uygulaması sırasında kişiler her gün biraz daha aşık olur. 15. gün ise artık birbirini deli gibi seven bir çift söz konusudur.

Nohut büyüsü şu beş aşama takip edilerek icra edilmektedir:

Bilgi toplama aşaması

Bu aşamada aşık ettirilecek kişilerin adları, yaşları ve annelerinin adı alınır. Bu isimlerin ebced hesabı çıkarılır. Kişinin adındaki harf sayısı ile diğer bilgiler hesaplanıp bir sayı elde edilir. Bu işlem hem kadın hem de erkek için yapılır.

Burada dikkat edilmesi gereken temel nokta kişiye en yaygın hangi isimle hitap ediliyorsa onun referans alınmasıdır. Mesela kişinin adı Suzan ise ve ailesi ile arkadaşları kendisine Suzi diyorlarsa büyüde Suzan ifadesi değil Suzi ifadesi esas alınacaktır.

İlginizi Çekebilir: Karabiber Büyüsü ve İlginç Bir Yöntem

Nohutların 4 gece ayrı kaplarda bekletilmesi

Kadın ve erkeği temsil eden nohutlar iki ayrı kaba konur, üzeri iyice kapatılır ve 4 gece bekletilir. Her gece yarısı nohutların üstü açılarak tılsımlı sözcükler okunur.

Vahdet aşaması

Beşinci gece ayrı kaplarda bulunan nohutlar başka bir kapta birleştirilerek  iyice karıştırılır. Bu aşamaya vahdet aşaması denir. Vahdet, “bir olma, birleşme, kavuşma” anlamlarına gelmektedir. Nohutlar aynı kaba boşaltılırken kimi tılsımlı sözcükler okunur. Ancak bu ifadeler konuşma üslubu şeklinde değil şarkı ezgisi gibi söylenmektedir.

Nohut büyüsünde mahrem kılma aşaması

Nohutlar aynı kaba boşaltılıp karıştırıldıktan ve tılsımlı sözcükler okunduktan sonra tüm nohutlar alınarak sağlam bir kutunun ya da torbanın içine konur. Bu aşamaya “mahrem kılma aşaması” adı verilir.

Eğer büyüyü yapan medyum, tanıdıkların da büyüden etkilenmesini istiyorsa nohutlarla birlikte kutuya vefk halinde yazılmış küçük bir kağıt parçası da bırakır. Bu kağıtta her tanıdığa karşılık gelecek bir sembol çizilmiştir.

Nohutların içine konulduğu kutu bulunduğu yerden alınır, yerleşim yerlerinden mümkün olduğu kadar uzakta bir yere götürülerek gömülür.

Dikkat edilmesi gereken husus “vahdet aşaması”nın da “mahrem kılma aşaması”nın da 5. gece yapılıyor olmasıdır.

Nohut büyüsünde son aşama: Nezaret aşaması

Nohut büyüsünde son aşama gömülen nohutların gömüldükleri yerde muhafaza edilmelerinden ibarettir. Bu merhalede herhangi bir icraat yapılmaz. Ancak nohutların çıkarılmamasına dikkat edilir. Zira nohutlar, 14 gün dolmadan herhangi bir sebeple çıkarılırsa büyü tamamen bozulur ve hiçbir tesir göstermez.

Nohut büyüsünde dikkat edilecek 3 önemli husus

Bu büyü kalıcı ilişkiler tesis eder. Aşık ettirilen kişiler birbirlerine ömür boyu bağlı kalır. Bu nedenle gençlik hevesleri veya anlık arzulardan ötürü bu tesirli büyüye başvurmak yanlıştır.

Nohut büyüsünün bir de ayırma büyüsü mahiyetinde olan türü vardır. Büyü yapılacağı zaman üstada “aşk için nohut büyüsü” veya “ayrılık için nohut büyüsü” gibi net bir şekilde bilgi vermek gerekir. Çünkü nohut büyüsünün her iki türünde de tüm aşamalar aynıdır.  Sadece tılsımlı sözcükler farklıdır.

Nohut büyüsünde okunan tılsımlı sözcükler kimi kutsal kitapların sözlerinin tersten okunmasıdır. Bu nedenle herhangi bir yanlışlık yapılması halinde aşık etme büyüsü, “delirtme büyüsü” işlevi üstlenebilmektedir.

Nohut büyüsü bu ciddi risklere rağmen en fazla tercih edilen büyülerden biridir. Çünkü güçlü tesislerine dair halk arasında çok fazla olay anlatılmaktadır.

Artık aşk hayatınız düzene girecek, bunun için En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nın inanılmaz potansiyelini siz de hak ediyorsunuz. Aşağıda okuyacağınız yorumlar, yaşamınıza anlam katacak.

Buraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

İşte o yorumların bir kısmı:

İnternette daha bunun gibi yüzlerce yorum bulunuyor.

 

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir