Muradına Kavuşmak İsteyenler 11 Adım Duası Okumalı

11 Adım Duası Vav Harfi ile Çok Etkili Oluyor

Oltu taşıyla ve vav harfi ile gerçekleştirilen 11 adım duası, sizin ne ufkunuzun aydınlanmasına, geleceğinizi daha emin bir şekilde görüp emin adımlarla istikbale doğru yürümenize vesile olacak inşallah. Zira 11 adım duası, oltu taşı ve vav harfi ile yapıldığında müthiş bir enerji kaynağı haline gelir. Bu enerji, insanın içine doğru akar ve insan bu enerji sayesinde hayatının geri kalan bütün safhalarında ve merhalelerinde en güzel ve en tatlı duyguları yaşayıp istediği her konuda başarılı bir hale gelir ve Allah’ın izniyle muvaffakiyet elde eder.

  • Bu konuda bize bilgi veren ve 11 adım duasının nasıl yapıldığını anlatan eserleri incelediğimizde, bu eserlerin özellikle 99 taneli bir tesbih ile 11 adım duasının yapılması gerektiğini belirttiklerini görürüz. Fakat daha derin araştırmalar yaptığımızda duanın olmazsa olmaz şartlarından birinin de oltu taşı ve vav harfi olduğunu görebiliriz. Bu anlamda oltu taşını gideceğiniz herhangi bir tesbihçide bulabilir ve ondan bir adet oltu taşı temin edebilirsiniz.

11 adım duasının olmazsa olmazlarından biri olan oltu taşını bu şekilde herhangi bir tesbihçiden temin ettikten sonra vav harfini ise birkaç yöntemle kendiniz yapabilir ya da üzerine vav harfi yazılı bir kağıt parçası veya levha temin ederek 11 adım duasını yapabilirsiniz.

Bu arada vav harfini şu şekilde siz kendiniz de bir kağıt parçasına çizebilir ya da yukarıda da dile getirdiğimiz gibi herhangi bir yerden bir kağıt parçası üzerine yazılı bir biçimde ya da levha halinde temin edebilirsiniz:

11 Adım Duası için Vav Harfi Şöyledir:

ﻭ‎

Şimdi 11 adım duası için oltu taşını ayarladıktan ve vav harfini de bir şekilde kendiniz bir kağıda çizdikten ya da bir yerden levha olarak temin ettikten sonra, 11 adım duasında neler yapmanız gerektiğini anlatmaya başlayalım; ama öncesinde 11 adım duası ile hemen hemen her türlü meşru isteğinizi dinleyebileceğinizi ve Allah’tan her konuda yardım diyebileceğiniz bir uygulama olarak 11 adım duasına müracaat edebileceğinizi de ifadelendirmek isteriz.

Şimdi niyetinizi düşünerek ve 11 adım duası uygulamasını hangi maksatla yapacağınızı zihninize yerleştirerek ve buna focuslanarak (odaklanarak) oltu taşını ve vav harfi yazılı kağıt parçasını ya da levhayı da yanınıza alıp 99 taneli bir tesbih ile birlikte şunları yapmanız gerekecektir:

İlgili Yazı: Cesaret Duası Okuyun, Önünüzde Kapalı Kapı Kalmasın!

Yürüyün ve 11 Adım Duası Yapın

Oltu taşını sağ dizinizin önüne koyun ve üzerinde vav harfi yazılan kağıt ya da levhayı ise sol dizinizin önüne yerleştirin ve 99 taneli tesbihi ise iki dizinizin tam ortasına yerleştirip gözlerinizi kapatarak 11 defa Ya Rezzâk esmasını okuyun ve yine 11 defa Ya Metin esmaül hüsnasını okuyun.

  • Bu esmaları okurken Cenabı Hakk’ın herkese rızık dağıtan ve nimet veren Rezzâk esmasının size de tecelli edeceğini ve yine Allahu Teala’nın güç ve kudretini temsil eden Ya Metin esmasının size de yansıyacağını düşünmeye çalışın.

Bunları yaptıktan sonra, oltu taşı ve vav harfi aynı yerinde kalsın, elinize iki dizinizin arasına koyduğunuz 99 taneli tesbihi alarak ayağa kalkın ve kıble istikametine doğru 11 adım atıp ardından 3 defa Fatiha Suresini okuyun. Ve tam geriye dönüp 11 adım daha atın, eski yerinize gelin ve burada da 3 defa İhlas Suresini okuyun. Ardından da yeniden dizüstü çöküp şunları söyleyin ve 11 adım duası uygulamasını şu şekilde bitirin:

  • “İlahi bize Hazreti Davud’un demiri eriterek türlü türlü medeniyetler kurduğunu bildirdin, Hazreti Davud’un oltutaşı kullandığı da bilinmektedir. Bize peygamberlerin yüzü suyu hürmetine nimetler ve ihsanlarda bulundun. Şimdi ben de başta Hz Davud Aleyhisselam olmak üzere bütün peygamberlerin şefaatini ve yardımını senin katından isteyerek 11 adım duası ile amacımın gerçekleşmesini istiyorum. Vav harfini de kendime şefaatçi kılıp bu harfin geçtiği Kur’an ayetleri adedince senin varlığından talepte bulunuyorum. Allah’ım beni geri çevirme ve kötülük içerisinde kalan kullarının yanlışlarından uzak tut, amin.”

Bu güzel sözcükleri ve anlamlı cümleleri okuduktan sonra vav harfini ve oltu taşını alıp gizli bir yerde saklayarak ya da cüzdanınızda taşıyarak hayatınıza devam etmeniz gerekir. Çünkü bu oltu taşı ve vav harfi üzerine okunan 11 adım duası sözcükleri ve kelimeleri vesilesiyle sizin daima isteklerinizin gerçekleşmesini ve hayatta sürekli bir şekilde başarılı ve mutlu olmanızı sağlayacaktır inşallah. Yanı sıra şu tavsiyemizi de dikkate alabilirsiniz:

Artık aşk hayatınız düzene girecek, bunun için En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nın inanılmaz potansiyelini siz de hak ediyorsunuz. Aşağıda okuyacağınız yorumlar, yaşamınıza anlam katacak.

Buraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

İşte o yorumların bir kısmı:

İnternette daha bunun gibi yüzlerce yorum bulunuyor.

 

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir