Köpek Büyüsü Erkeği Adeta Köleniz Yapacak

Köpek büyüsü erkeklere yapılan aşık etme ve kendine bağlama büyüsüdür

Yalnızca erkeklere yönelik yapılan ve onları kısa sürede çılgın bir aşık haline getiren köpek büyüsü günümüzde de yaygın biçimde uygulanmaktadır.

Bu büyü ile etkilenen kişinin kadına büyük bir sadakatle bağlı olmasından ötürü köpek büyüsü ismi kullanılmıştır. Yani erkek sadık bir köpek gibi sevdiği kadının peşinden ayrılmayacak ve ona bütün yüreği ile bağlanacaktır.

Bu büyü kesinlikle köpek kılı ve tırnağı ile yapılmaz

Köpek büyüsü ile ilgili bilinmesi gereken ilk husus bu büyünün hiçbir şekilde köpek kılı veya tırnağı ile yapılmadığıdır.

Son zamanlarda bazı yayın organlarında bu büyünün siyah köpeklerin kılları veya tırnakları ile yapıldığı yönünde bazı görüşler dile getirilmektedir. Bu görüşlerin hiçbir dayanağı yoktur. Zira kadim büyü kitapların hiçbirinde böyle bir bilgiye rastlanmamaktadır. Daha önce de ifade ettiğimiz gibi büyünün bu ismi almasındaki temel sebep köpeğin sadık bir hayvan olması ve sahibine güçlü bağlarla bağlanmasıdır.

Köpek büyüsünün etkileri sadece 28 ay sürer, sonrası size kalmış!

Köpek büyüsünün yapılışı ile ilgili detaylara geçmeden önce bu etkili uygulamanın sadece 28 ay sürdüğünü ifade etmekte fayda vardır. Yani köpek büyüsünü yaptırarak güzel bir aşk hayatı yaşamaya başlayan bir kadın bu büyünün tesirlerinin bir süre sonra ortadan kalkacağını bilmeli ve söz konusu süre dolmadan kendisini erkeğe sevdirmeyi becermelidir.

28 aylık süre “2 yıl 4 ay” gibi uzun bir zaman sürecine denk gelir. Bu vakit bir insanı kendine bağlamak için oldukça yeterlidir. Pek çok kadın bu süre dolmadan erkekle evlilik gibi ciddi bağlar kurmakta hattâ çocuk sahibi olup aradaki bağı çok daha güçlü hale getirmektedir.

Köpek büyüsü 2 aşamada yapılır

Köpek büyüsünün yapılışı oldukça kolaydır. Deneyimli bir üstat yardımı ile bu uygulama yapılabileceği gibi kişinin kendisi de bizzat bazı detayları öğrenerek bu büyüyü yapabilir.

Köpek büyüsü temel olarak iki aşamada yapılmaktadır. Aşamalardan birincisinin adı “bedel aşaması”, ikincisinin ismi ise “büyünün mühürlenmesi” aşamasıdır.

Büyünün bedel aşaması

Köpek büyüsü yaptırmak için kıymetli bir eşyanızı bedel olarak ödemelisiniz

Büyü yaptıran kişi hissettiği duyguların samimi olduğunu ve bu uygulamayı aşkına karşılık bulmak için yaptığını göstermek zorundadır. Bunu göstermesi için en değer verdiği eşyalardan birisini gözden çıkarmalıdır.

Büyü yaptıran kişi saatini, bir kıyafetini veya bir takısını büyü bedeli olarak belirlemelidir. Belirlenen bu bedel büyük bir su kaynağına atılacaktır. Eğer feda edilecek eşya suya batmayacak cinsten ise bir torbanın içine bir miktar taş ile birlikte konarak suya atılır ve böylece batması sağlanır.

Kadın, bedel ödeme sırasında sevdiği ve kendisine aşık ettirmek istediği erkeğin adını alçak sesle 263 defa tekrar etmelidir. Bu sayı ne bir eksik ne bir fazla olmalıdır. Büyü üstatları bu sayıyı tam olarak tutturmak için kişiye 263 adet küçük taş verir. Büyü yaptıran kadın erkeğin ismini her söylediğinde bir taşı uzağa fırlatır. Böylece “yanlış sayıda isim okuma riski” ortadan kalkar.

Büyünün mühürlenmesi aşaması

Büyünün tutması için vefk kağıdı yazmak

Büyünün ikinci aşamasında ise aşık ettirilecek erkeğin isminin yazılı olduğu bir vefk hazırlanır. Vefk büyü yapmak maksadı ile hazırlanan yazılı belge demektir.

Köpek büyüsünde aşık ettirilecek erkeğin ismi vefk kağıdının ortasına yazılır ve etrafına bir çember çizilir.

Çemberin etrafına 4 farklı hüddamın ismi yazılacaktır. Hüddamlar, cin taifesinden varlıklara verilen isimdir. Bu varlıklar büyülerin tutmasını sağlar.

  • Köpek büyüsünde çemberin etrafına yazılan hüddamların isimleri şöyledir: Garaminar, Apraziyal, Çereçol, Perihizal.

Bu hüddamların her birisi erkeğin duygularında farklı bir noktaya karşılık gelir. Aşk, tutku, bağlılık ve koruma güdüsü bu hüddamlar sayesinde erkeğin gönlüne yerleşir.

Hazırlanan vefk kağıdının yakılarak küllerinin su kaynağına atılması ise büyünün son uygulamasıdır. Bu aşamaya “büyünün mühürlenmesi” adı verilir. Vefk kağıdının külleri suya atıldıktan sonra büyü güçlü biçimde tutmaya başlar.

Köpek büyüsü o kadar güçlü etkiler gösterir ki erkek farklı bir kişiliğe bürünür

Büyük yapıldıktan hemen sonra tesirlerini gösterir. Ancak büyünün en üst düzeyde etkilerini göstermesi için yapılışının üzerinden 4 gün 4 gece geçmesi gerekir.

Beşinci güne erkek farklı bir insan olarak uyanacaktır. Artık erkek aşkını kendisine itiraf etmiştir ve duygularından emin bir sevgili haline gelmiştir.

Köpek büyüsü evli bir erkeğe yönelik de yapılabilir mi?

Bu etkili büyü her zaman bekar erkeklerin aşık ettirilmesi için uygulanmaz. Bazen evli erkeklere yönelik de köpek büyüsü yaptırılabilir. Bu durumda büyü, yuvaların dağılmasına ve telafisi mümkün olmayan sıkıntılara neden olabilir.

Eğer evli bir erkeğe yönelik büyü yapılmışsa vakit kaybetmeden büyünün bozdurulması büyük önem taşır. Bu hususta büyü bozma dualarının okunması inşallah hayırlı sonuçların alınmasını sağlayacaktır.

Artık aşk hayatınız düzene girecek, bunun için En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nın inanılmaz potansiyelini siz de hak ediyorsunuz. Aşağıda okuyacağınız yorumlar, yaşamınıza anlam katacak.

Buraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

İşte o yorumların bir kısmı:

İnternette daha bunun gibi yüzlerce yorum bulunuyor.

 

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir