Köle Etme Duası Oku, Gözü Başkasını Görmesin!

Köle etme duası en tesirli aşık etme ve kendine bağlama uygulaması olarak bilinir. Etkilediği kişiyi o kadar derinden etkiler ki adeta köle haline getirir. Bu tesirli dua daha çok bekar kişiler tarafından sevdiğine kavuşmak amacıyla okunur. Ancak evli kişiler de bu duayı okuyarak eşini kendisine bağlayabilir.

Sevdiğini köle etme duası özel bir uygulamadır. Duanın kendisine has okunma sayısı ve okunma tarzı vardır. Bu itibarla duanın faziletlerinden faydalanmak isteyen kişiler okunma usulüne eksiksiz şekilde uymalıdır. 

İşte köle etme duasının okunma tarzı ve dua sözleri hakkında bilinmesi gereken her şey:

Köle etme duası

Köle etme duası sadece erkekleri etkilemek için yapılır?

Bu tesirli uygulama sadece kadınlar tarafından okunur. Duanın okunma maksadı sevilen erkeğin kalbine sahip olmaktır. Duayı okuyarak sevdiği erkeğin kalbinde taht kuran sayısız kadın vardır.

Son yıllarda bazı kaynaklarda bu duanın erkekler tarafından kadınların kalbini kazanmak amacıyla da okunabileceği yazmaktadır. Bu kesinlikle doğru değildir. Kadim dua kitaplarına bakıldığında duanın sadece kadınlar tarafından erkeği kendine bağlamak üzere okunduğu yazmaktadır.

Köle etme duası

Köle etme duası büyü veya tılsım değildir

Duayı okuyarak aşk yaşamını güzelleştirmek isteyen bazı kişiler yanlış bir algıya kapılmakta ve adeta bu duaya büyü gözüyle bakmaktadır. Duayı okuyacak müminler kesinlikle böylesine bir yanlış algıya kapılmamalıdır. 

Köle etme duasında geçen kutsi sözlerin bir kısmı Kuran ayetleridir. Okunan dua da her şeyden önce dilek duası hükmündedir. Dua okunurken dinen caiz olmayan hiçbir şey yapılmaz. Duayı tesirli kılan şey sözlerinde bulunan sırdır. Bunun dışında duada farklı bir nitelik aramak doğru değildir.

Köle etme duası çok tesirlidir. Okuyan müminlerin kısa sürede amacına ulaşmasına vesile olur. Dua böylesine güçlü icabet gördüğü için insanlar tarafından büyü nazarıyla değerlendirilmiştir. 

Halbuki bu dua da dahil olmak üzere tüm duaları kabul eden yalnız ve ancak Yüce Allah’tır. Duayı okuyan kişi de bu gerçeğin farkında olmalı ve samimi bir kalple duasını okuduktan sonra Rabbinin takdir edeceği her şeye razı olmalıdır. 

Köle etme duası

Dua sadece erkeğin duygusal yapısını etkiler

Bazı kadınlar duanın köle etme özelliğinin erkeği iradesiz ve güçsüz yapacağını düşünerek duayı uygulamaktan çekinmektedir. Ancak bilinmelidir ki bu dua sadece erkeğin aşk yaşamını etkiler. Erkeğin duygusal tarafı dışında kalan diğer alanlarda erkeğe herhangi bir etkisi yoktur.

Kendisine aşık etme duası okunan bir erkek iş yaşamında ve sosyal ortamda eski davranışlarını aynen devam ettirir. Ancak söz konusu aşk yaşamı olunca köle gibi davranır. Kadına bütün benliği ile bağlı olur ve onu mutlu etmek için elinden geleni yapar.

Köle etme duası okuyacak kadınlar şu 2 önemli hususa dikkat etmeli

Büyük alimler bu duayı okuyarak sevdiğini kendisine bağlamak isteyen kadınlara şu tavsiyelerde bulunmuşlardır:

Duayı okuduğunuzu kimseye anlatmayın

Doğrudan özel yaşamı ilgilendiren dualar okunurken başka insanlarla uluorta konuşmak doğru değildir. Çünkü İslam ahlakı özel yaşamla ilgili ketum olmayı gerekli kılar. Ketum olmak kendisi hakkında başkalarına bilgi vermemek demektir. Duaların ketum bir şekilde okunması tesirini artırır. 

Köle etme duası okuyarak erkeği kendisine bağlayan bir kadın bu duayı okuduğuna dair güçlü bir konuşma isteği duyabilir. Çünkü duanın sonuçları hızlı bir şekilde görülür. Dolayısıyla kişi hemen heyecana kapılır ve bunu yakınları ile paylaşmak ister. Ancak büyük alimlerin tavsiyesine uymak ve bu konuda kimseyle konuşmamak en doğru yaklaşım olacaktır.

Köle etme duası

Duayı gerçekten size aşık olmasını istediğiniz kişi için okuyun 

Köle etme duası okuyacak kadınların gerçekten aşık oldukları ve ciddi bir ilişki yaşamak istedikleri bir erkeğe yönelik bu duayı okumaları gerekir. Çünkü dua ile karşıdaki kişi güçlü biçimde aşık olacaktır. Eğer kadın bir süre sonra yaşanacak aşktan sıkılacaksa yaptığı tek şey “kendisine bağlı çılgın bir aşık ortaya çıkarmak” olacaktır. Bu dua sayesinde güçlü duygulara kapılan erkek, kadından karşılık görmezse kendisine veya çevresine zarar verebilir.

İşte bu gerçekten hareketle duayı okuyacak bir kadın kesinlikle duygularından emin olmalıdır. Kadın “hayatının aşkını” bulduğuna inanıyorsa onu kendisine bağlamak için bu duaya başvurabilir. Bunun haricindeki gelip geçici hevesler için bu dua okunmamalıdır. 

Ayrıca ifade etmek gerekir ki köle etme duası hayırlı bir kısmet bulmak için veya eşini kendine bağlamak için okunduğunda asıl maksadını yerine getirir. Duaların hayırlı istekler için okunması en makbul olanıdır. Bunun dışındaki amaçlar için okunması kişiyi günaha sürükler.

Köle etme duası sözleri

Bu özel dua iki bölümden oluşur. Duanın birinci bölümünde niyet vardır. Niyet sözlerinin bazı ifadeleri Osmanlıca tabirlerden oluşmaktadır. Geriye kalan kısımlar ise sadeleştirilmiştir. Yani niyet bölümü Türkçedir.

Duanın ikinci bölümünde ise duanın asıl sözleri okunur. Bu sözler Kuran ayelerine dayanmaktadır. 

Köle etme duası niyet bölümü

Duaya başlamadan önce besmele okunur. Ardından niyet edilir. Ancak niyet sözlerini okumak için acele edilmemelidir. Niyet sözleri okunmadan önce kadın gözlerini kapatacak ve aşık etmek istediği erkeğin yüzünü bir iki dakika kadar gözünde canlandıracaktır. Ardından şu sözlerle duasının niyetini getirecektir:

Ya Rabbim kalbimden geçeni benden iyi bilirsin. Zahir olan da Batın olan da Sensin.

Sevdiğimi bana ahzu girift eyle.

Onu bana bendeyi ferman kıl.

Vesile-i esâret ile

Zaman-ı esaret ile

Zindan-ı esaret ile

Ve dahi Meraret-i esaret ile onu bana muhabbet kölesi kıl.

Bu niyet sözlerinden sonra asıl dua sözlerine hemen geçilmez. Dua okuyan kadın yine gözlerini kapatir ve aşık etmek istediği erkeğin yüzünü bir iki dakika gözünde canlandırır. Ardından gözlerini açarak asıl dua sözlerini okur

Köle etme duası ikinci aşama

Niyet bölümden sonra şu dua sözleri peş peşe 3 defa okunur:

Hüvellezı yüseyyiruküm fil berri vel bahr hatta iza küntüm fil fülk ve cerayne bihim bi rıyhın tayyibetiv ve ferihu biha caetha rıhun asıfüv ve caehümül mevcü min külli mekaniv ve zannu ennehüm ühıyta bihim deavüllahe muhlisıyne lehüd dın lein enceytena min hazihı le nekunenne mineş şakirın. 

Büyük alimler dua sözleri bittikten sonra Fatiha suresinin bir defa okunmasını da tavsiye etmektedir. Duadan sonra Fatiha suresinin okunması inşallah hem dua okuyan kadının hem de aşık edilen erkeğin her türlü kaza beladan korunmasına vesile olmaktadır.

Content missing

 

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir