Kızları Etkilemenin Yollarını Öğren, Aşk Yaşamını Renklendir!

Kızları Etkilemenin Yolları 1, Zekâ ve Getirileri

Kızların zekaya karşı doğal bir eğilimleri olduğuna şahit olmuşsunuzdur. Saçmalama aşamasına gelmemek kaydıyla zekanızın sınırlarını olabildiğince zorlayın. Kızları etkileme yollarının en önemlilerinden biri, “kıvrak bir zekanın ve işleyen bir kafanın ürettiği komik ve düşündürücü espriler”dir.

Kızları Etkilemenin Yolları 2, Bilgi mi Susmak mı?

Bilmediğiniz konularda yorum yaparak kendinizi komik duruma düşürmeyin; çünkü bilgi sahibi olmadan yorum sahibi olmak insanı tökezletir ve kızlar, tökezleyen erkekleri saptama konusunda olağanüstü bir yeti ile doğmuşlardır.

Bir insanın her konuda bilgi sahibi olmasına gerek olmadığı gibi bu durum, zaten mümkün de değildir. Bırakın, karşınızdaki kız sizin bir insan olduğunuzu anlasın ve bazı şeyleri bilemeyeceğinizi bilmenin doğallığını yaşasın.

Kızları Etkilemenin Yolları 3, Onayla Ama Dozajında

Kızları etkilemenin en önemli yollarından biri de onaylanma duygularını tatmin etmekten geçer. Evet, kızlar, bir erkek tarafından onaylanmanın hazzını yaşayabilmek için çok efor harcarlar.

Kızların onaylanması, aynı zamanda zekalarının sizin tarafınızdan tescillenmesi anlamına gelir ki “veren al, alan elden üstün”se burada üstün olan (onaylayan) siz olduğunuz için kazanan da (kızın kalbini tabi ki) siz olacaksınız.

Kızları Etkilemenin Yolları 4, Yalanın İtici Gücü?

Kızları etkilemek için başvuracağınız yollardan birkaç tanesini söylemeye çalıştım. Şimdi de asla başvurmamanız gereken bir kavram üzerinde duralım: Yalan.

  • Her kadın, tabiatın onlara bir lütfu olsa gerek, bir yalan makinesi olarak dünyaya gelir. Hem de öyle hassas bir yalan makinesi ki teknoloji şimdiye kadar daha iyisini yapamadı.

Bir uçağın kıvraklığı ve manevra kabiliyeti, bir kuşun hareket kabiliyeti yanında nasıl sönük kalırsa bir kadının/ kızın yalan tespit oranı da diğer varlıklara göre mükemmel düzeydedir. Kısaca bir kadına ya da kıza yalan söylemeniz, onu kaybettiğiniz anlamına gelebilir. Dikkat etmelisiniz.

İlginizi Çekebilir: İlk Buluşma Tüyoları

Kızları Etkilemenin Yolları 5, Bilginin Gücü

Birçok erkeğin kızları etkilemenin yolları arayışında olduğunu bilmekteyiz ve kadın erkek ilişkileri esas alındığında herhangi bir erkeğin bu taktikleri ve yolları aramasının gayet mantıklı ve yerinde bir arayış olduğunu da elbette ki görüyoruz.

  • Fakat bu konuda erkeklerin yanıldıkları en önemli hususlardan birinin de bilgi eksikliği olduğunu açık ve net bir şekilde görmüş olduğumuz için, bu duruma kesinlikle değinmek zorundayız; çünkü önceki toplumlarda bulunan kadınlar ve kızlar da bilgili erkeklere eğilim gösterirlerdi. Günümüzdeki toplumda yaşayan kadınlar ve kızlar da aynı şekilde bilgili, kültürlü ve birikimli erkeklere eğilim gösteriyor.

Fakat değişen bir şey var, modern zamanlar artık bilginin gerçek anlamda güç addedildiği ve bilgili insanın da gerçekten güçlü olarak görüldüğü bir dönem.

  • Bu bağlamda bir erkek kızları etkilemenin yollarını arıyorsa kendisini bilgi konusunda geliştirmeli, önüne her çıkan değerli eseri okuyup içindeki bilgileri özümsemeye ve içselleştirmeye çalışmalı ve bu sayede karşısındaki insanları kısa süre içerisinde etkileyebileceğini fark etmelidir.

Evet, kızları etkilemenin yollarını arayan bir erkeğin kesinlikle bilgiye müracaat etmesi ve kendisini sürekli bir şekilde kitapların kollarına bırakıp bu sayede kızları ve kadınları kısa sürede etkileyebileceğini bizzat tecrübe etmesi gerekir.

Kızları Etkilemenin Yolları 6, Emaneti Ehline Teslim Etmelisin!

Bir erkeğin herhangi bir kadını etkileyebilmesinin oldukça basit metotları olduğunu biliyoruz, bu bağlamda emaneti ehline teslim etmek şeklinde adlandırdığımız yöntemi de kullanmanızı tavsiye etmekteyiz, şöyle ki:

  • Kendisini etkilemek istediğiniz kıza çok önemli ve çok değerli bir eşyanızı emanet etmeli ve bu eşyanın gerçekten değerli ve önemli olduğunu ifade ederek belli bir süre onda kalması gerektiğini söylemelisiniz.

Ona çok değerli ve çok önemli olduğunu söylediğiniz bu eşyanızı teslim ettiğinizde ve ortalama 1 hafta boyunca onda kalmasını istediğinizde şu uygulama ile devam etmelisiniz:

Bu eşyanın neden bu kadar önemli ve neden bu kadar değerli olduğuna yönelik herhangi bir açıklama yapmamalısınız.

  • Bu eşyayı neden ona emanet ettiğinize yönelik herhangi bir açıklama yapmadan hareket etmelisiniz ve ortalama 1 hafta boyunca onda kalmasını sağlamalısınız. Yine bu bir hafta boyunca arada sırada onu arayıp eşyanın hala kendisinde durup durmadığını sormalısınız.

Bu yöntem, kızları etkilemenin yolları adına oldukça işlevsel ve etkili bir yöntem olarak kullanılabilir; doğru adımlar atıldığında ve doğru şekilde uygulandığında gerçekten de etkili sonuçlarla karşılaşacaksınız.

Çünkü çok değer verdiğinizi söylediğiniz bu eşyanızı o kıza teslim ederek ona ne kadar güvendiğinizi ve ne kadar değer verdiğinizi, dolaylı olarak anlatmış olacaksınız.

  • Ayrıca ona emanet ettiğiniz bu eşya onda kaldığı süre boyunca sizinle ilgili düşüncelerle dolmaya başlayacak ve bu eşyadan hareketle daima sizi düşünüp sizinle ilgili fikirler geliştirmeye başlayacak.

Zaten etkileme ve nihayetinde oluşan aşk dediğimiz olay da düşüncenin sürekli hale gelmesi ve kişiyi sürekli meşgul etmesidir.

Kızları Etkilemenin Yolları 7, Kaslı Olmanın Faydası

İlişki danışmanlığı yaptığım süre boyunca karşılaştığım hemen hemen her kadının kaslı erkeklerden öyle ya da böyle hoşlandığını defalarca gözlemledim ve açıkçası şu hususu da defalarca gördüm:

  • Kadınların bir kısmı kaslı erkeklerden hoşlandığını açık ve net bir şekilde söylüyorken, geriye kalan yüzde doksanı bunu açık bir şekilde itiraf etmese de bilinçaltında kaslı erkeklere karşı şiddetli bir eğilim sergilemekte.

Evet, sadece kadınların yüzde beşi açık yüreklilikle kaslı erkeklerden hoşlandıklarını ifade ederken, geriye kalan %95’lik kısım, sadece bilinçaltında kaslı erkeklere karşı muazzam bir eğilim sergilemekte ve bunu açık etmekten bir şekilde çekinmekte.

  • Zaten yapılan araştırmalar da kızları etkilemenin yolları adı altında sunulan yöntemlerden belki de en önemlisinin kaslı ve güçlü bir görünüme sahip olmak olduğunu açık ve net bir şekilde ortaya koymuştur.

Bu bağlamda size herhangi bir spor salonuna yazılmanızı ve zaman içerisinde kas yapmanızı tavsiye edebiliriz, bu sayede çevrenizdeki kadınların ve kızların artmaya başladığını gözlemlemeye başlayacaksınız.

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir