Kilit Büyüsü 4 Günde Etkili Olan Aşık Etme Uygulamasıdır

Kilit büyüsü insanların bütün duygu dünyasını değiştirir

Kadim büyü kitaplarında hakkında en fazla bilgi verilen aşık etme uygulaması kilit büyüsüdür. Günümüzde de pek çok üstat, bu büyüyü yaparak insanların duygularına yön vermektedir.

Kilit büyüsü 4 gün gibi kısa bir sürede insanların tüm duygularına tesir eder. Yapılışının üzerinden daha bir hafta geçmeden kişi aşık olduğunu itiraf eder.

Kilit büyüsünün tesirleri ne kadar sürer?

Kısa zamanda tesir gösteren pek çok büyü ortaya çıktığı gibi kısa sürede etkisini kaybetmektedir. Bir hafta etkili olan büyüler olduğu gibi 40 gün tesir gösteren büyüler de vardır.

Ancak kilit büyüsü tesir süresi bakımından özel bir büyüdür. Çünkü büyünün etkileri uzun yıllar sürmektedir.

Kadınlar menopoza girene kadar bu büyünün tesiri altında kalırlar. Erkekler ise cinsel yetenekleri devam ettiği müddetçe kilit büyüsünün etkisi altında olurlar. Yani kilit büyüsü kadınlar ile erkeklerin çocuk sahibi olabilme yetenekleri devam ettiği müddetçe tesirini sürdürür.

Kilit büyüsü yaptırmak için hangi malzemelere ihtiyaç vardır?

Kilit büyüsü yapmak için daha önce kullanılmış bir kilit ile anahtarını temin etmek gerekir. Söz konusu kilit ne kadar uzun süre kullanılmışsa büyünün de o kadar güçlü biçimde tutacağı ifade edilmektedir. Büyü için genellikle paslı ve eski kilitlerin kullanılma sebebi budur.

Ancak büyünün tutması için kullanılacak kilidin eski olmasına rağmen hâlâ kullanılabilir olması da gerekmektedir.

Eğer kilidin birden fazla anahtarı varsa sadece bir tanesi bırakılır ve fazla anahtarlar ırmak, göl, deniz gibi büyük su kaynaklarına atılır.

Büyü için bir kilit ile bir anahtar seçildikten sonra büyünün icrasına (yapılışına) geçilir.

Büyünün tüm aşamaları gece yapılır

Büyü aşamalarına geçmeden önce önemli bir noktayı aydınlatmakta fayda vardır:

Kilit büyüsünde yapılan her işlem mutlaka gece vakti yapılmalıdır. Zira insanların duygu ve düşüncelerine yön veren büyülerin hüddam denilen varlıklarla ilişkisi vardır. Bu bakımdan büyünün mutlaka gece vakti yapılması gerekmektedir.

Aşık etme tılsımında sayılar son derece önemli

Büyünün ilk aşamasında kilit 4 defa kapatılıp açılır. Daha sonra kilit açık vaziyette iken kadının ismi 21 defa, erkeğin ismi ise 19 defa okunur. Toplamda 40 okuma yapılır.

Daha sonra kilit kapatılır yani kilitlenir. Büyü yapan kişi kilidi sol eline, anahtarı ise sağ eline alır ve bulunduğu odanın içinde yürümeye başlar. Buna kilit büyüsünün “seyran aşaması” adı verilir.

Seyran aşamasında 40 adım atılır

Seyran ifadesi eski dilde “gezmek, dolaşmak” anlamına gelir. Ancak kilit büyüsündeki seyran sadece 40 adımdan oluşmaktadır.

Büyü yapan kişi ilk 21 adımın her birinde aşık edilecek kadının adını söyler. Geriye kalan 19 adımda ise erkeğin adını tekrar eder. Yani seyran aşamasında da toplamda 40 adet isim söylenmektedir.

40 adım atarak yürümek sembolik olarak “ortaya çıkacak aşkın yeryüzünde güçlü kalması ve her yerde etkisini göstermesi” anlamını taşımaktadır.

İlginizi Çekebilir: Şirinlik Büyüsü Size Şok Üstüne Şok Yaşatacak!

Büyünün mühürlenmesi yani tutmaya başlaması

Büyünün son aşamasında kilit ile anahtar farklı iki torbacığın içine konur ve iki farklı yerde saklanır. Kilit ile anahtarın hiçbir şekilde bulunmaması ve bir araya gelmemesi gerekir. Böyle bir durum gerçekleşirse büyü kendiliğinden bozulur. Zira büyü uygulamalarında bazen mesaj ters yönden verilir. Burada da kilit ile anahtarın ayrı bırakılması “birliktelik” anlamına gelir. Eğer kilit ile anahtar bir araya gelirse bu sefer de “ayrılık” gerçekleşecektir.

Kilit büyüsü yapılışının üzerinden 4 gün geçtikten sonra güçlü biçimde tutar. Buna büyünün mühürlenmesi adı verilir. Mühürlenen yani tutan bir büyünün bozdurulması ise oldukça güçtür.

Kilit büyüsü erkeklerde ve kadınlarda farklı biçimde tesir gösterir

Büyü, etkilediği insanların huylarını değiştirerek onları aşık ettirir. Ancak kadınlarda ve erkeklerde farklı biçimlerde tesir gösterir.

Kendisine kilit büyüsü yapılan erkekler normalden çok daha cesur davranmaya başlar. Daha önce yumuşak huylu olan erkek, atılgan ve cesur bir kişi haline gelir. Özellikle sevdiği kadınla ilgili bir durum söz konusu olduğunda çok daha gözü kara davranır.

Büyünün etkisine kapılan kadınlar ise daha hassas bir ruh haline sahip olurlar. Psikolojik olarak kırılgan hale gelen kadın, aşık olduğu erkekle ilgili bir sıkıntı yaşandığında kendisini mağdur hisseder ve hemen ağlamaya başlar.

Ancak ifade etmek gerekir ki bu davranış değişiklikleri kadın ile erkeğin yaşadığı aşkın büyüklüğü yanında önemsiz kalır. Çünkü sevgili olan kişiler büyünün etkisi ile yaşadıkları aşkı, “hayatlarının biricik anlamı” olarak görürler.

Artık aşk hayatınız düzene girecek, bunun için En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nın inanılmaz potansiyelini siz de hak ediyorsunuz. Aşağıda okuyacağınız yorumlar, yaşamınıza anlam katacak.

Buraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

İşte o yorumların bir kısmı:

İnternette daha bunun gibi yüzlerce yorum bulunuyor.

 

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir