Kendine Bağlama Büyüsü En Kolay Tarif

Kendine bağlama büyüsü

Kendine bağlama büyüsü bir kişinin başka bir kişinin kalbine sevda tohumu ekmek ve onu kendine bağlayarak başka insanları görmesine engel olmak maksadıyla başvurulan son derece güçlü bir uygulamadır.

Kendine bağlama büyüsünü yapan insanlar özellikle bir kişinin kalbine hükmetmek ve onun sevgisini ebediyen kazanabilmek maksadıyla böyle bir uygulamaya başvurur.

Konu ile ilgili izahat veren kadim büyü kitapları kendine bağlama büyüsünün karşı tarafın kalbini adeta bir çengel atmak ve onu sürekli bir şekilde kendine doğru çekmek anlamına geldiğini ifade etmişlerdir.

Kendine Bağlama Büyüsü Güçlü Biçimde Tesir Gösterir

Eğer doğru yapılırsa ve işlem basamakları en ince ayrıntısına kadar tatbik edilirse, kendine bağlama büyüsü hakikaten etkili sonuçlar doğurmakta ve güzel neticelere varmaktadır.

Bağlama büyüsünün etkili olabilmesi için yukarıda da temas ettiğimiz gibi işlem basamaklarını doğru bir şekilde tatbik etmeli ve hiçbir ayrıntıyı kaçırmadan uygulamanın detaylarını gözden geçirmeye çalışmalısınız, okumaya devam edin.

Büyü Malzemeleri Nelerdir?

Konu ile ilgili açıklama yapan ve doyurucu bilgiler aktaran kadim büyü kitapları (mesela o büyü kitaplarından biri olan Zargon veya bir diğeri Kudema) bize bağlama büyüsünün malzemelerini tarif ederken birçok değişik malzemeden bahsetmişlerdir ve bu malzemelerin her birinin de netice itibariyle aynı kapıya çıktığını ifade etmişlerdir.

Biz size bağlama büyüsünün malzemeleri olarak kolaylıkla temin edilebilecek ve her insanın rahat bir şekilde ulaşabileceği şu malzemeleri sunmak isteriz:

Bir çay bardağının yarısına kadar doldurulan ayçiçek yağı ve büyü uygulaması gerçekleştirilirken bu yağın içerisine atılacak bir adet kesme şeker.

Evet kendine bağlama büyüsü 1 adet çay bardağının içine doldurulacak yarıya kadar dolu ayçiçek yağı ve bir kesme şeker ile uygulanır, bu malzemeleri temin ettikten sonra aşağıdaki ayrıntıları daha dikkatli bir şekilde okumaya devam edin:

Kendine bağlama büyüsü

Kendine Bağlama Büyüsü İçin Görevlendirilen Hüddam Kimdir?

Evet her büyü uygulaması bir görevli varlık yani hüddam eli ile gerçekleştirilir ve kendine bağlama büyüsünün de çok önemli ve değerli bir hüddamı olduğunu bilmelisiniz. Büyü kitapları bize hüddamlar ile ilgili en az 1000 civarında önemli hüddam ismi sayar ve bu görevli varlıkların her birinin farklı donanıma ve farklı yeteneğe sahip olduğunu ifade eder.

Kendine bağlama büyüsü ile ilgili de özellikle Hüddam Apraziyal Efendi, Hüddam Garaminar Efendi ve Hüddam Beşir Efendi’den bahsedilir. Biz bu görevli varlıklar içerisinde en tehlikesiz ve en masum olanlardan biri olan Hüddam Beşir Efendi ile uygulamayı gerçekleştireceğiz, detayları aşağıda öğrenebilirsiniz:

Kendine Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Yukarıda tarif ettiğimiz gibi kendine bağlama büyüsünün 2 adet önemli malzemesini (yani bir çay bardağının yarısına kadar doldurulmuş yağı ve 1 adet kesme şekeri) temin ettikten sonra, sessiz bir yere geçin.

Sizi hiç kimsenin rahatsız edemeyeceğinden emin olduğunuz bu sessiz yere geçtikten sonra ve yukarıda tarif ettiğimiz iki önemli büyü malzemesini temin ettikten sonra şu uygulama ile bağlama büyüsünü başlayabilirsiniz:

Öncelikle kendinizi huzurlu ve rahat hissetmeli, yani kendine bağlama büyüsü yapabilecek potansiyele ve sükûnete sahip olduğunuzu düşünmeye başlamalısınız.

Bu aşamadan sonra bu sessiz yerde ayakta iken gözlerinizi kapatmalı ve 99 defa Ya Hüddam Beşir Efendi ifadesini söylemedi ve bu tabiri 99 defa tekrar ederken aynı zamanda bağlama büyüsünün niyetini ve amacını düşünmeye gayret etmelisiniz.

Yani bu aşamada ayakta iken ve gözleriniz kapalıyken ve aynı zamanda 99 kez Ya Hüddam Beşir Efendi tılsımlı sözünü söylerken bu arada da niyetinizi düşünmeye, yani kendine bağlama büyüsünü hangi amaçla yaptığınızı tefekkür etmeye çalışmalısınız.

Bu işlemi bitirdikten sonra şimdi gözlerinizi açıp oturmalı ve bağdaş kurmalısınız, zira kendine bağlama büyüsü özellikle bağdaş kurularak yapılan bir büyü olarak tarif edilmiştir.

Dolayısı ile siz de bağdaş kurmalı ve bağlama büyüsünün bir sonraki aşamasını bu şekilde gerçekleştirmeye çalışmalısınız.

Bağdaş kurduktan sonra daha önce yarısına kadar ayçiçek yağı doldurmuş olduğunuz bardağı elinize alıp bir adet kesme şekeri bu yağın içerisine atmalısınız. Bir adet kesme şekeri yağın içerisine attıktan sonra, bu 2 büyü malzemesine şu tılsımlı sözleri okumalısınız:

Kendine bağlama büyüsü

Okunan Sözler

“Kalbine hükmetmek ve kendime bağlamak istediğim insanı kendi emrime amade kılmak maksadıyla 1 adet kesme şekeri yağın içerisine daldırdım ve Ey Hüddam Beşir Efendi sana doğru yöneldim. Artık kalbime hükmeden ve niyetime vakıf olan sadece ve sadece sensin, bu bilginin huzuru ve bu emniyet hissi içerisinde sana yönelerek daha önceki insanlara yardımcı olduğun gibi aynı şekilde bana da yardımcı olmanı talep ediyorum ve seni kendine bağlama büyüsü konusunda bağlamak ve görevlendirmek istiyorum. Bu vazifeyi kabul et ve şeker ile ayçiçek yağının birleşmesi aşamasında benim kalbimdeki aşkı kendime bağlamak istediğim kişinin kalbine de bağla. Bu uygulama ancak ve ancak senin gerçekleştirmen ile amacına ulaşır ve sen izin vermediğin sürece hiç kimse bu uygulamayı bozup iptal edemez. Sen bu konuda gerçek hüküm sahibisin ve sana müracaat edenler bu yetkinin sadece sende olduğunu bilmektedir. İşte hüküm tamamlandı ve işte Hüddam Beşir Efendi görevini kabul edip vazifesine başladı.”

Bu ifadeleri yarısına kadar yağ doldurulmuş ve içine 1 adet kesme şeker atılmış çay bardağının üzerine bir defa okuduktan sonra yeniden gözlerinizi kapatın ve bağdaş kurmuş vaziyette ortalama 1 dakika boyunca yeniden niyetinizi ve amacınızı düşünmeye ve tefekkür etmeye çalışın.

Bu bir dakikanın sonunda kendine bağlama büyüsü bitmiş olacak ve artık bu büyüyü gerçekleştirirken kullanmış olduğunuz şeker ve ayçiçek yağını çöpe döküp bardağı da herhangi bir amaçla kullanmaya devam edebilirsiniz.

Aşağıdaki ayrıntıları da dikkatli bir şekilde okumalısınız, zira bağlama büyüsü ile ilgili çok önemli ayrıntılar sizi bekliyor:

Kendine Bağlama Büyüsü Tehlikeli midir?

Evet bağlama büyüsü yeri geldiğinde sonsuz tehlikeler ve sınırsız riskler taşıyan ve ölümcül akıbetlere sebebiyet verebilen acayip tehlikeli bir büyü olabilmektedir. Zira her büyü gibi kendine bağlama büyüsü de bir görevli varlık eli ile gerçekleştirilir ve bu hüddamlar bazı durumlarda agresif tutumlar içerisine girip kendisini görevlendiren kişiye şiddetli ve kızgın muameleler yapabilmektedir.

Örneğin Hüddam Beşir Efendi bazı durumlarda kendisini görevlendiren kişiyi ölümcül afetlere maruz bırakabilmekte ya da bu kişinin aile fertlerini tarifi imkansız musibetlere yönlendirilmektedir.

Hatta kadim büyü kitapları Hüddam Beşir Efendi’nin hışmından bahsederken mümkünse O’nu görevlendirmemek gerektiğini de ifade etmişlerdir.

Content missing

 

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir