Kemik Büyüsü Aşkın En Büyük Düşmanıdır Tedbirinizi Alın

İnsanların kalbine zincir vuran kemik büyüsü

Büyü türleri içinde insanları en güçlü biçimde etkileyenler ayırma büyüleridir. Çünkü bu uygulamalar insanların özel hayatında ciddi değişikliklere neden olur. Duygusal yönden büyük sıkıntı yaşayan kişinin hayatındaki diğer tüm alanlarda da sıkıntılar görülmeye başlar. Çünkü bir kişiyi sevdiğinden ayırmak onun günlük yaşamdaki bütün moral ve motivasyonunu ortadan kaldırmak demektir.

Ayırma büyüleri söz konusu olduğunda kemik büyüsünün ayrı bir yeri vardır. Çünkü bu büyü aynı anda hem kadını hem de erkeği etkiler ve kesin sonuç verir. Kendisine bu büyü yapılan bir çiftin güzel bir birliktelik yaşama şansları yoktur. Büyü insanların duygularını o kadar güçlü biçimde etkiler ki aradaki sevgi tamamen yok olur . Hatta bazı çiftlerde sevgi yerini nefrete bırakır.

Kemik büyüsü sadece 2 hafta içinde insanı farklı bir yere sürükler

Bu büyünün yaygın biçimde tercih edilmesinin en önemli nedeni kısa sürede etkili olmasıdır. Sadece 14 günde o kadar güçlü biçimde tesir gösterir ki insanlar daha ne olup bittiğini anlamadan sevdikleriyle ayrılmış olurlar.

Olayların hızlı biçimde gelişmesi karşısında kadın ile erkeğin çevresinde bulunan diğer insanlar da şaşkınlığını gizleyemeyemez. Arabulucu olmak isteyen kişilerin çabası ise boşa gidecektir. Çünkü büyünün etkisindeki kişi hissettiği yeni duyguların gerçek hisleri olduğunu zannetmektedir. Edilen tavsiyeler ise kesinlikle etkili olmamaktadır.

Kemik büyüsü yapmak için bir yemeği feda etmek gerekir

Kemik büyüsü yemeklik olarak kullanılan her türlü hayvana ait kemikli et ile yapılabilir. Medyumlar genellikle kırmızı et ile tavuk etini tercih eder. Yırtıcı hayvanlara ait kemikler ile bu büyünün yapılamayacağını ifade etmek gerekir. Tabi balık kılçıkları ile de büyünün yapılamayacağını hatırlatmakta fayda vardır. Esasında balık ile hiçbir büyü türü icra edilemez. Deniz canlılarını ile yapılan büyüler kendiliğinden hükümsüz olur.

Büyünün yapılması için öncelikle en az 2 kişiye yetecek kadar kemikli et ile yemek yapılır. Aslında yapılan şey sadece bir miktar suyun içine kemikli et atmak ve iyice haşlamaktır. Et haşlanırken kesinlikle sabırlı olmak gerekir. Çünkü büyünün bir sonraki aşamasında etler kemiklerden ayrılacaktır.

Kemiklerin üzerine isimlerin okunması

Et iyice haşlandıktan sonra yemeğin suyu ve yemekteki etler çöpe atılır. Eğer kemiklerin üzerinde et parçaları kalmışsa bunlar da iyice sıyrılır. Kemikler ne kadar etsiz ve temiz olursa büyü o kadar hızlı biçimde tutar.

Kemikler ayrıldıktan sonra iki gruba ayrılırlar. Kemiklerin bir kısmı erkek için bir kısmı da kadın için seçilir. Sivri uçları olan kemikler erkekleri temsil etmek için alınırken diğer  parçalar kadın için seçilir. 

Ardından erkeği temsil eden kemiklerin her birinin üzerine erkeğin ismi 3 defa tekrar edilir. Örneğin erkeği temsil eden 4 parça kemik varsa ismi toplamda 12 defa okunmuş olacaktır. Daha sonra aynı işlem kadını temsil eden kemikler için de yapılmaktadır.

Okumak İsteyebilirsiniz: Canbar Büyüsü Nasıl Yapılır, Etkileri Ne Zaman Görülür?

Kemiklerin gizlenmesi ve büyünün tutması

Büyünün son aşamasında kadını ve erkeği temsil eden kemikler iki ayrı torbaya konur ve iki farklı yerde gizlenir. Büyü yapan üstatlar genellikle kemikleri farklı bölgelerde toprağa gömmektedir.

Eğer kemikleri toprağa gömmeye imkan bulunamazsa kimsenin göremeyeceği bir yerde kemiklerin saklanması da mümkündür.

Kemikler saklandıktan sonra büyüsünün tutmasını sağlayacak olan hüddamın ismi 14 defa tekrar edilir. Kemik büyüsündeki hüddam “Üstad-ı Sihr-i Üstühan-ı Levzeçal” adını taşır. Bu ifade eski bir Farsça tabirdir ve karşılığı “Kemik büyüsünün üstadı Levzeçal”dır. Bu uzun tabir yerine 14 defa sadece “Levzeçal” adı söylense de yeterli olur.

Kemikler saklandıktan sonra büyü tesirlerini göstermeye başlar. Kemikler kurumaya başladıkça büyü daha güçlü biçimde etkili olur. Büyünün yapılışının üzerinden 2 hafta geçtikten sonra ise kadın ile erkeğin bütün duyguları yönlendirilmiş olur.

Kemik büyüsü kadınları ve erkekleri farklı biçimde etkiler

Kemik büyüsü hem kadına hem de erkeğe tesir eder. Ancak bu etkileme farklı biçimlerde olur.

Büyünün etkisine kapılan erkeklerin başka kadınlara eğilimi ortaya çıkar. Erkek sevdiği kadın dışındaki diğer kadınları daha güzel ve daha çekici bulmaya başlar. Sürekli karşılaştırmalar yaparak yanlış bir tercihte bulunduğunu düşünür. Ayrıca erkek kadına duyduğu saygıyı da kaybetmeye başlar ve daha sonra pişman olacağı kırıcı sözler sarf eder.

Büyünün tesirindeki kadınlar ise başka erkeklere ilgi duymaz. Bunun yerine sevgililerine karşı olumsuz duygular beslemeye başlarlar. Erkeğin en küçük yanlış hareketi bile affedilemeyecek bir hata gibi görülür. 

Kemik büyüsünün kadınlarda ve erkeklerde ortak biçimde tesir gösterdiği konu ise kişinin kendisine aşık olmadığını itiraf etmesidir. Kendisine bu büyü yapılan insanlar çok güzel bir aşk yaşamış olsalar dahi gerçekten aşık olmadıklarını düşünmeye başlarlar.

Kemik büyüsünün bazen kendiliğinden bozulduğu doğru mudur?

Kemik büyüsü 2 durumda kendiliğinden bozulur:

Eğer kendisine büyü yapılan kadın gebe ise büyü yön değiştirir. Ayırma maksadıyla yapılan büyü bu özelliğini kaybederek sadece bir süreliğine uyku problemlerine yol açar. Çift kısa sürede bu sorundan kurtularak normal hayatına döner.

Büyünün kendiliğinden bozulduğu ikinci durum ise kendilerine büyü yapılan çiftin 40 gün içinde başka bir çiftin nikah törenine katılmasıdır. Nikah törenlerinin her türlü şer gücün zayıflamasını sağladığı bilinmektedir. 

Bu iki durum söz konusu değilse kemik büyüsünden kurtulmak için büyü bozma uygulamalarına başvurmak şarttır.

Bana kemik büyüsü yapılmışsa nasıl kurtulabilirim?

Kemik büyüsünden kurtulmak için başvurulacak en iyi yöntem büyü bozma duaları okumaktır. Bu yöntem hem daha güvenilir hem de daha etkilidir.

Büyük alimler büyüden kurtulmak için Fatiha, Felak ve Nas surelerinin okunmasını tavsiye etmektedir. Bu tesirli duaları kendisine büyü yapılan kişilerin yakınları da okuyabilir. Büyü bozma duaları okunduktan sonra inşallah müminlerin kalplerinde yeniden sevgi ve saygı hasıl olacaktır.

Artık aşk hayatınız düzene girecek, bunun için En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nın inanılmaz potansiyelini siz de hak ediyorsunuz. Aşağıda okuyacağınız yorumlar, yaşamınıza anlam katacak.

Buraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

İşte o yorumların bir kısmı:

İnternette daha bunun gibi yüzlerce yorum bulunuyor.

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir