Kaşık Büyüsü ile Sevgilinin Kalbine Sahip Olacaksın

Kaşık büyüsü

Kaşık büyüsü uygulamasının doğru halini herkes bilmek ister ve bu uygulamayı yaparak sevdiği insanın kalbini fethetmek herkesin arzusudur mutlaka.

  • Size bu yazımızda aşk acısından kurtulmanıza, sevgilinizi ya da sevgili olmak istediğiniz kişiyi kendinize tamamen bağlamanıza vesile olacak kaşık büyüsünün hiçbir yerde bulamayacağınız ayrıntılarını anlatıyor olacağız.

Bunu yaparken de hiç kimseden yardım almadan birkaç basit malzeme ile kaşık büyüsünü yapabileceğinizi görecek ve anlayacaksınız.

Öncelikle bir okurumuzun kaşık büyüsünün etkisi ile yaşamış olduğu deneyimi kısaca anlatmak, ardından da büyünün birkaç basit malzeme ile nasıl yapılması gerektiğini paylaşmak istiyoruz, şöyle ki:

Kaşık büyüsü

Kaşık Büyüsü Ne Kadar Etkiliymiş Meğerse

  • Kaşık büyüsü ilk etapta tamamen karşı çıktığım ve müracaat etmemem gerektiğini düşündüğüm bir tılsım uygulamasıydı. Çünkü kaşık büyüsü hakkında çok kötü şeyler duymuştum ve insanların bu büyü neticesinde türlü türlü sıkıntılar yaşadığına dair rivayetler dolaştığını biliyordum.
  • Bu nedenle kaşık büyüsünden öyle ya da böyle uzak durmam gerektiğini düşünüyordum. Halbuki kaşık büyüsünün bana sevdiğim insanı kazandıracak ve onun kalbine aşk tohumu ekebilecek bir yeterlilikte olduğunu bilseydim, hiç vakit kaybetmez ve bu büyü uygulamasını derhal uygulamaya başlardım.
  • Bununla birlikte bu büyünün bu kadar kolay yapıldığını ve başka insanlara hiç para kaptırmadan yapılabileceğini daha önce bilseydim, yine hiç vakit kaybetmez ve yaşamış olduğum mutluluğu bir an önce yaşamak isterdim.
  • Velhasılı kelam, ilk etapta bu büyüye karşı önyargılarım ve antipatim vardı, fakat mecbur kalıp da kaşık büyüsünü yapıp müthiş bir sonuçla karşılaşarak sevdiğim insanın kalbini tam anlamıyla kazanınca ve onun sevgisine hükmetmeye başlayınca, bu büyünün ne kadar etkili olduğunu anlamak ile birlikte daha önceki önyargılarımın da yersiz ve anlamsız olduğunu fark etmiş oldum. Eğer doğru yapabilirseniz kaşık büyüsü insanı mucizelere götürebilecek bir yeterlilik ile doludur zaten.”

Evet, bir okurumuzun kaşık büyüsü hakkındaki deneyimlerini paylaştıktan sonra şimdi bu büyü uygulamasını hangi şekilde ve hangi basit malzemelerle yapmanız gerektiğini anlatmaya başlayalım.

kaşık büyüsü

Kaşık Büyüsü Nasıl Yapılır, Neden Karabiber?

Şunu asla unutmayın ki kaşık büyüsü burada kaşığın sembolik bir anlam ifade ettiği bir uygulamadır ve önemli olan kaşığın içerisine konulan karabiberdir ve bu karabiberin sürekli yanınızda taşınmasıdır, şöyle ki:

  • Herhangi bir kaşık alıp içerisine o kaşığı dolduracak kadar karabiber koyup sessiz bir yere geçin ve yalnız bir yerde bu iki malzemeyi (yani kaşığı ve karabiberi) önünüze koyup gözlerinizi kapatarak bu büyü uygulamasını hangi niyetle ve amaçla yaptığınızı düşünün. Yani hedefinizi aklınızdan geçirmeye çalışın.

Bunu yaparken sessiz bir ortamda başka insanların sizi rahatsız etmemesi gerektiğini de bilmelisiniz, uygulamayı bu şekilde yaptıktan sonra şimdi gözlerinizi açıp kaşığın ve içindeki karabiberin üzerine şunları okuyun:

  • “Ey görevli varlıklar ve hüddamlar, sizin sayenizde amacıma ulaşmak, istediğim noktaya yetişmek ve sevdiğim insanın kalbini kazanmak istiyorum. İstediğimi sizi görevli kılarak ve sizin yardımınızı talep ederek yapıyorum, umduğun hayra vesile olması ancak ve ancak sizin elinizdedir. Taş çürür, su yıpranır, insan helak olur, ama kaşık büyüsü daima etkinliğini gösterir; hatta bu büyüyü yapmış olduğum kaşık ve karabiber bile en nihayetinde un ufak olur ve zevale uğrar, fakat kaşık büyüsü asla ve asla zail olmaz. Bu farkındalık ile büyüyü amacına taşıyacağınızı biliyorum ey görevli varlıklar! Görevinizi ifa etmenin faziletine ulaşmak için bana yardımınızı ulaştırıp perdelerin kapanmasını ve kapıların açılmasını sağlayın. Mavi perdeler kapanır, yeşil kapılar açılır, kırmızı bir ırmak akar ve sarı bir elma yere düşer; kaşık büyüsü amacını gerçekleştirir ve ben mutlu olurum.”

Bu ilginç ve tılsımlı tabirleri kaşığın ve içindeki karabiberin üstüne okuduktan sonra, kaşık büyüsünün asıl önemli olan kısmını bitirmiş olacaksınız; sonraki aşamada bir bez parçasının ya da peçetenin içerisine kaşığın içerisindeki karabiberi döküp iyice katlamalı ve bu iki malzemeyi (yani bez ile karabiberi ya da peçete ile karabiberi) sürekli yanınızda taşımaya devam etmelisiniz.

  • Çünkü bu iki malzemeyi yanınızda taşımaya devam ettiğiniz sürece, kaşık büyüsü hükmünü icra ederek sizi enerjisi ile dolduracak ve siz de bu sayede istediğiniz kişinin kalbinde taht kurmaya başlayacak ardından da bu muhabbetin daimi olmasını sağlayacaksınız.

Fakat şunu hatırlatmak kesinlikle şart ki kaşık büyüsü ve buna benzer diğer birçok büyü insanın felaketlere sürüklenmesine de sebebiyet verebilir; zira bu büyüyü yapan görevli varlıklar, hışım ve şiddet davranışlarını sergileyebilir.

 

 

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir