Kaşık Büyüsü Herkesin Yapabileceği Bir Aşık Etme Uygulamasıdır

En kolay ve en tesirli aşık etme uygulamalarından biri: aşık etme büyüsü

Tarihin ilk dönemlerinden beri en sık başvurulan aşık etme uygulaması kaşık büyüsüdür. Çıkış yeri Filistin toprakları olan bu büyü kısa sürede tüm dünyaya yayılmıştır. Günümüzde de en fazla rağbet gören aşık etme büyülerinden biridir. Büyünün bu kadar yaygın olmasının sebebi insanların herhangi bir medyuma ihtiyaç duymadan kendi başlarına yapabilmeleridir.

Kaşık büyüsü yapmak için gereken malzemeler

Kaşık büyüsü için gereken malzemeler 2 adet tahta kaşık, bu kaşıkları bağlamak için uzunca bir siyah ip ve kaşıkların üzerine yazı yazmak için mavi mürekkepli bir kalem veya fırçadır.

Kaşık büyüsü 4 aşamada icra edilir 

Büyünün ilk aşaması: kaşıkların üzerine yazı yazılması

Kaşıkların iç tarafına birbirine aşık ettirmeleri istenen kadın ile erkeğin isimleri yazılmaktadır. Eğer kişilerin isminin gizli kalması isteniyorsa belli simgeler de çizilebilir. Mesela kadınları temsilen bir çiçek deseni, erkekleri göstermek maksadıyla da bir kılıç figürü çizilebilir.

Kaşıkların sap kısımlarına kesinlikle herhangi bir yazı yazılmamalıdır. Çünkü bu durumda büyünün istenilen kişi dışında farklı bir şahsı etkileme ihtimali ortaya çıkar.

Kaşıkların birbirine bağlanması

Büyünün ikinci aşamasında iç taraflarına yazı yazılan veya desen çizilen kaşıklar birbirine bağlanmaktadır.

Kaşıklar bağlanırken iç tarafları birbirine bakacak şekilde bir bağlama yapılır. Eğer kaşıklar tam ters tarafı gösterecek biçimde birbirine bağlanırsa aşık etme büyüsü amacından saparak ayırma büyüsü görevi görür. Kaşıkların birbirine bağlanması için mutlaka siyah ip kullanmak gerekir.

Büyünün nazar aşaması

Birbirine bağlanmış kaşıklar temiz bir bez parçasına sarılır. Kimsenin görmeyeceği bir yere bırakılarak 2 gece boyunca bekletilir. Beklenilen bu gecelerden birisi erkeği diğeri ise kadını temsil eder.

Erkek için belirlenmiş gecede erkeğin ismi 164 defa tekrar edilir. Kadın için belirlenmiş gecede ise kadının adı 41 defa tekrar edilir. Erkeğin isminin kadının isminden 4 kat daha fazla tekrar edilmesinin sebebi aşk yaşamında kadınların daha samimi olmaları, erkeklerin ise kararsız bir ruh haline sahip olmalarıdır.

Kaşıkların toprağa gömülmesi

2 gece süren bekleme aşaması bittikten sonra kaşıklar sarılmış oldukları bezle birlikte toprağa gömülmektedir.

Kaşıkların gömüleceği yerin yerleşim yerlerinden uzak olmasına dikkat edilmelidir. Çünkü gömülen kaşıklar bulundukları yerden çıkarılıp birbirinden ayrılırsa büyü bozulmuş olacaktır.

Kaşık büyüsü kaç günde tutar?

Kaşıkların gömülme işlemi tamamlandıktan sonra büyü tesirlerini göstermeye başlar. Ancak büyü her geçen gün etkilerini biraz daha artırmaktadır. Büyünün yapılışının üzerinden 12 gün geçtikten sonra artık insanların duyguları tamamen yönlendirilmiş olur.

Büyünün tutmasının en önemli şartı

Kaşık büyüsünün tutması için söz konusu aşamaların eksiksiz biçimde yerine getirilmesi gerekir. Eğer bu büyünün herhangi bir aşaması atlanırsa uygulama yerine getirilmemiş olur ve bu nedenle de büyü tutmaz.

Ancak kaşık büyüsünün tutmasının en önemli şartı samimi duygularla büyünün yapılmasıdır. Büyünün yapıldığı süreçte kişinin bütün kalbiyle isteğini içinden geçirmesi büyük önem taşımaktadır.

Kaşık büyüsünün tesirleri devamlı değildir

Kolay uygulanabilen ve etkileri birkaç günde görülen kaşık büyüsünün tesirleri kalıcı değildir. Yani bu büyüyü yaptıran kişi sevdiği insanı kendisine ömür boyu bağlamaz.

Kaşık büyüsünün tesirleri kendisine büyü yapılan kişinin özelliklerine göre değişiklik gösterir. Büyünün tesir süresinin 1 yıl ile 3 yıl arasında değiştiği söylenmektedir. Kişi bu zaman zarfında sevdiği insanı kendisine bağlamalı ve ilişkiyi kalıcı hale getirmenin yollarını bulmalıdır. Zaten söz konusu bu süre bir insana kendini tanıtıp sevdirmek için yeterli kabul edilmektedir.

Artık aşk hayatınız düzene girecek, bunun için En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nın inanılmaz potansiyelini siz de hak ediyorsunuz. Aşağıda okuyacağınız yorumlar, yaşamınıza anlam katacak.

Buraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

İşte o yorumların bir kısmı:

İnternette daha bunun gibi yüzlerce yorum bulunuyor.

 

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir