Karabiber Büyüsü ve İlginç Bir Yöntem, Okuyun!

Karabiber Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır?

Karabiber büyüsü arayışında olan arkadaşım, neden böyle bir büyü peşindesin? Yoksa sen de eski sevgilinden veya eşinden ayrılmanın dayanılmaz acısına katlanamadığın için büyüden başka çözüm yolu bulamayan talihsizlerden misin? Ya da yeni bir sevdanın ateşine düştüğün için karabiber büyüsü yaparak karabiberler yanarken, sevdiğin kızın ya da erkeğin de karabiberler gibi, senin aşkınla yanmasını mı istiyorsun? Yazıyı okumayı sürdür ve karabiber büyüsü neymiş öğren!

Öncelikle karabiber büyüsünü anlatayım sana:

Karabiber Büyüsü Nasıl Yapılır?

Efendim karabiber büyüsünün yapılması için abdest alıp kıbleye doğru dönmen gerekiyormuş. Kıbleye doğru oturduktan sonra, sol tarafına (sağ taraf olmaz, maazallah şirk olur) 7 adet veya 41 adet karabiber koyman gerekiyormuş. Ardından karabiberlerden birini, sağ elinle (sol el olmaz, sonra şeytan dürter) alıp iki dudağının (bir dudak olmaz, tek kanatla kuş uçar mı?) arasına koyman gerekiyormuş. Sonrasında besmele çekmeden (besmele çekersen büyü değil dua olur) 1 kez Fatiha Suresi, 3 kez de İhlas Suresi (bunların hikmetini ben de anlayamadım) okumalıymışsın.

Bu işlemi müteakip sana aşık olmasını istediğin kişinin ve annesinin ismini (annesinin adını bilmiyorsan halin duman) söylemen gerekiyormuş. Az kaldı sabret. Sonra bütün karabiberleri sol elinde toplayıp ateşe atman lazımmış. Ateşe atarken ayin başlıyormuş, senin de şöyle demen gerekirmiş:

  • “Nisa kızı Hayrünnisa ya da Hürrem oğlu Rüstem benim için işte böyle yansın. Aşkımdan deli divane olsun. Yemeden içmeden kesilip bana doğru koşsun. (Tuvalet ihtiyacını karşılayamaz hale gelsin, demeyin sakın. Büyü bozulabilir.)”

Biberler yanarken ayrıca şöyle de dua etmeliymişsin: Ey okuduğum mübarek surelerin ulvi (yüce) ve süfli (cüce) hadimleri! Sizi, Ahmet’in ya da Suna’nın celbi, cezbi, muhabbeti ve şehveti ile vazifeli kıldım. Okuduğum sureler hürmetine aşk, muhabbet ve şehvet konusunda elinizi çabuk tutun.

Mış mış da miş miş…

Dostum, Allah aşkına, içine Fatiha Suresi ve İhlâs Suresi dâhil edilen bir büyünün sana hayır getireceğini zannediyor musun? Bak, Fatiha Suresi’nin son ayetlerinde mealen şöyle denir: “Bizi dalalete sapanların yoluna değil hidayete erenlerin yoluna erdir.”

Ne hidayet değil mi? Büyülerin ve efsunların kirli ağlarıyla örülü mükemmel bir doğru yol(!)

Sonra, Fatiha’daki “yalnız senden yardım dileriz.” İfadesi unutulup hadimlerden yardım istemek… Tam bir çelişki!

  • İhlas Suresi’nde verilen mesaj ise Allah’ın eşi ve benzerinin olmadığı, icraatında kesinlikle ortağı olmadığı yönündedir; ama karabiber büyüsünde her ne hikmetse surelerin hadimleri Allah’ın işine karışıyor. Allah’ın yapmadığını bu hadimler yapıyor.

Dostum, buradaki tezatları görmemek mümkün mü? Adama, bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu demezler mi? Sen hala karabiber büyüsü peşinde koşmaya niyetli misin? Karabiberden büyü olursa benden de usta bir yazar olur. Yakında Dostoyevski’yi de Puşkin’i de, Sheakspeare’i de geçersem şaşırmayın. Karabiber büyüsünden daha fazla şaşırılacak bir şey var mı?

  • İşin en komik ve en trajik yönü de nedir biliyor musun? Her ay, ortalama 1000 kişi karabiber büyüsü arıyor internetten. Sanal dünyada bu kadar çok aranan bir büyü, reel dünyada kim bilir ne kadar aranıyordur. Cehaletin bu kadarı, sahibini mutlu eder mi?

Aklın ve bilimin verileriyle hareket ederek okumanın (büyü okumaktan söz etmiyorum!) ve öğrenmenin zevkine varacağımız günleri hasretle bekliyorum, bekleyeceğim. Sanki biri çok beklersin, dedi. Sen de duydun mu?

Karabiber Büyüsünden Çok Daha Etkili Olduğu İddia Edilen Bir Yol

Şayet karabiber büyüsünü eski sevgilinin dönmesi için veya yeni bir kişiyi kendine aşık etmek için yapıyorsan aşağıda verdiğim bağlantıya tıkla ve büyü nasıl olurmuş gör. 🙂

  • Sitede bulunan diğer yazılarıma da bakmak isteyebilirsin.

Her yorumun bir fener olduğu gerçeğinden hareketle sen de yazacağın yorumlarınla insanları aydınlat ve yazılan yorumlarla aydınlan. Yapacağın tek şey, birkaç cümle okumak ya da yazmak olacak.

Karabiberi falan bir tarafa bırakıp bir kitap incelemesi yapmaya ne dersin?

Artık aşk hayatınız düzene girecek, bunun için En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nın inanılmaz potansiyelini siz de hak ediyorsunuz. Aşağıda okuyacağınız yorumlar, yaşamınıza anlam katacak.

Buraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

İşte o yorumların bir kısmı:

İnternette daha bunun gibi yüzlerce yorum bulunuyor.

 

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir