Karabiber Büyüsü Niçin Yapılır?

nohut büyüsü

Keşke Daha Önce Karabiber Büyüsü ile Tanışsaydım

Karabiber büyüsünün müthiş bir etkiye sahip olduğu anlatılırdı da buna inanmazdım, çünkü büyü ve tılsım gibi uygulamaların insana daima zarar vereceğini düşünür ve bu düşünce odaklı yaşadığım için de hayatımın anlamını bulmaktan uzak bir pozisyonda bulunurdum.

  • Oysaki karabiber büyüsü doğru yapıldığında hiçbir tehlikesi ve riski olmayan tamamen risksiz ve sıkıntısız bir uygulamadır, zaten bu nedenle birçok kişi karabiber büyüsünü yaparak hayatının değiştiğine şahit olmuştur. Bu insanlar arasında çok şükür ben de bulunmaktayım ve çok şükür ben de karabiber büyüsü ile enerji ve gücüme güç katmış bulunmaktayım.

Karabiber büyüsü ile tanışmadan önceki sönük ve kötü hayatımın tamamen değiştiğini, artık aşk hayatımın yoluna girdiğini ve düzen tutturduğunu da açıkça söylemeliyim ve bu konuda en doğru karabiber büyüsünü yapan insanların güzellikler ile karşılaşıp hayırlara nail olacağını da ifade etmeliyim.

Bu anlamda size kısaca başımdan geçenleri anlatmak ve karabiber büyüsünün en doğru halinin nasıl yapılması gerektiğini de izah etmek istiyorum:

nohut büyüsü

Karabiber Büyüsü ve Başımdan Geçenler…

Evvela başımdan geçen hikayeyi kısaca özetleyeyim, ben karabiber büyüsü ile tanışmadan önce çok mutlu ve mesut bir insandım, ta ki eski sevgilim beni terk edip gidinceye kadar.

Bu süreçte neler yapabileceğimi düşünürken ve araştırırken, karabiber büyüsünün tam mânâsıyla derdime derman olacağını ve yaralarıma merhem süreceğini anlamış bulundum.

  • Öyle ki bu büyü sadece giden sevgiliyi geri getirmek gibi bir kudrete sahip bulunmamakta, aynı zamanda insanın istediği herhangi bir kişinin kalbindeki aşk duygularını tamamen kendisine yönlendirmesine ve bu sayede tamamen mutlu olmasına da vesile olmaktadır.

Dolayısıyla siz de karabiber büyüsünü ister herhangi bir kişinin aşkını nadide bir çiçek gibi yakanıza takmak ve onun kalbindeki bütün yoğun ve hassas duyguları kendinize yönlendirmek için, isterseniz de giden sevgilinizi, eşinizi ya da partnerinizi geri döndürmek için yapın, hiç fark etmez. En nihayetinde karabiber büyüsü size de müthiş bir alemin kapılarını açacak ve sizi de içinde bulunduğunuz kısır döngüden kurtarıp rahatlatacaktır.

Şimdi bu kısa anlatım sonrasında karabiber büyüsü nasıl yapılır sorusunun cevabını inceleyelim:

nohut büyüsü

Karabiber Büyüsü Nasıl Yapılır, Ayrıntılı Anlatım

Evvela bir yemek kaşığı dolusu karabiber ile sessiz bir yere geçin ve bu bir yemek kaşığı dolusu karabiberi bir peçetenin ya da kağıdın üzerine döküp bu kağıdı ya da peçeteyi ve üzerindeki karabiberi tam olarak önünüze alın.

  • Sessiz bir yerde ve sakin bir ortamda yapacağınız bu uygulama sonrasında gözlerinizi kapatıp içinizden karabiber büyüsünün niyetini ve bu tılsımın amacını geçirin, bunu yaptıktan sonra kısık bir ses tonuyla içli bir tavır ve samimi bir biçimde, 7 defa “Ya Hüddam Apraziyal Efendi, bahtına düştüm.” ifadesini kullanın.

Bu ifadeyi 7 defa içli bir şekilde ve kısık bir ses tonuyla telaffuz ettikten sonra gözlerinizi açıp bu iki malzemenin (yani karabiberin ve peçete ya da kağıdın) üzerine şunları telaffuz edin:

  • “Çiçekler de soluyor, böceklerin içinde; bir tılsım var alemde, bulunmaz asla Çin’de. Kaldırımlar solmuştur, insanlarla dolmuştur, Hüddam Apraziyal Efendi, bana konuk olmuştur. Bu büyünün tılsımı, insanları sevk eder, onların kalplerinde sevgi tomurcukları açar. Kaldır bu ayrılığı, dindir bu hasretleri, karabiber büyüsü bitirsin bu ahkamı. Kader ortaklığının en kötü yanı şudur, insanlar mutsuzluğa mahkum olursa şayet, onu takip eden ve peşi sıra gidenler de mutsuz olur nihayet.”

Evet, bu tılsımlı sözcükleri, önünüze koymuş olduğunuz peçetenin ya da kağıdın ve üzerindeki karabiberin üzerine 3 defa okuyarak karabiber büyüsünün ilk aşamasını bitirmiş olacaksınız.

Bir sonraki aşamada kağıdı ya da peçeteyi katlayarak, karabiber içinde kalacak bir şekilde iyice toplamalı ve bunu başka insanların gözünden ve bilgisinden uzak bir mekanda tutarak bir hafta boyunca orada kalmasını temin etmeye çalışmalısınız.

  • Bunu yapabilirseniz, karabiber büyüsü 1 hafta içerisinde etkinliğini göstererek sizi de benim yaşadığım güzelliklere taşıyacaktır.

Bütün bu bilgiler ve güzel gelişmeler sizin de hayatınıza girsin inşallah, fakat şunu da hatırlatmak isterim ki bu uygulama esnasında atacağınız yanlış bir adım ya da yanlış bir girişim, karabiber büyüsünün etkisiz olmasına sebebiyet vermek ile birlikte, aynı zamanda sıkıntılı bir dönemeç içerisinde kalmanıza da neden olabilir. Yani bu büyü sizin tehlikeler ve musibetler ile karşı karşıya kalmanızı da sağlayabilir.

 

 

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir