Kan Büyüsü En Tehlikeli Kara Büyüdür, Uzak Durmalısınız!

Kan büyüsü nedir, niçin yapılır?

İnsanlardan intikam almak veya onlara ciddi zararlar vermek için yapılan en etkili büyü “kan büyüsü”dür.

  • Bu güçlü büyü ile insanlara her türlü zarar verilebilir. İnsanların delirtilmesi, sağlığını kaybetmesi, intihara meyletmesi veya kendi eli ile kendisine ciddi zararlar vermesi bu büyünün akla gelen ilk tesirleridir.

Kan büyüsü telafisi mümkün olmayan zararlar verdiğinden büyü yaptırmak isteyen kişileri medyumlar ciddi biçimde uyarmaktadır. Çünkü bu büyüye başvuran insanların büyük bir kısmı sonradan yaptıkları için pişmanlık duymaktadır.

Kan büyüsü sadece iki grup insana yapılamaz

Bu tesirli büyü küçük yaştaki çocuklara zarar vermez. Erkeklerde genellikle 20’li yaşlara kadar bu büyünün etkili olmadığı bilinmektedir. Kızlarda ise ilk adet kanamaları görülene kadar bu büyü tesirsizdir. Ancak ilk adet görüldükten sonra büyü kişiye zarar verebilir.

Kan büyüsü doğuştan kör olan insanlara da tesir etmez. Ancak bir kişi sonradan görme yeteneğini kaybetmişse büyünün olumsuz etkileri kendisine zarar verebilir.

Çocuklar ile doğuştan kör olan insanların dışında geriye kalan herkes kan büyüsünün korkunç sonuçları ile karşı karşıya kalabilir.

Kan büyüsü taze hayvan eti ile yapılır

Kan büyüsü ile ilgili son yıllarda yazılan bazı kitaplarda bu büyünün insan kanı ile yapıldığı söylenmektedir. Bu kesinlikle doğru değildir. Kan büyüsü yaptırmak için insan veya hayvan kanı dökmeye gerek yoktur. Hiçbir kadim büyü kitabında kan büyüsünün canlıların kanı ile yapıldığına dair bir bilgi bulunmamaktadır.

Kan büyüsü, normal bir kasap tarafından kesilmiş ve normal biçimde satışa sunulmuş et ile yapılmaktadır. Yani büyü yapan medyumun yapması gereken tek şey herhangi bir kasaptan bir miktar et almaktır.

Satın alınan et içindeki birkaç damla kan ile bu büyü icra edilmektedir. Ancak bir hayvan kesildikten sonra et içinde bulunan kan hızlı bir şekilde çekilir. Bu nedenle bayat et içinde kan bulmak zordur. Taze et içinde ise büyü uygulamasına yetecek kadar (birkaç damla) kan temin etmek mümkündür.

Bir eşyaya kan bulaştırmak

Et içinden temin edilen birkaç damla kan kolayca kırılacak bir eşyanın üzerine sürülmektedir. Bu eşya genellikle cam veya porselen gibi mutfak malzemeleri içinden seçilmektedir. Bu eşyaların seçilme sebebi büyünün sonraki aşamalarında çöpe atıldıklarında dikkat çekmemeleridir.

Ölülerle dirileri birlikte anmak

Söz konusu eşyaya kan sürüldüğü zaman yaşayan bir kişi ile ölen bir kişinin adı peş peşe söylenir. Toplamda 14 farklı kişinin adı söylenecektir. Bu kişilerden 7’si diri, 7’si ise ölü olmalıdır.

Ancak yaşayan diriler ile ölülerin adları seçilirken başlarına en fazla olumsuz durum gelen insanlar seçilir. Bu insanların yaşadıkları kötü durumların büyüye maruz kalan kişi tarafından da yaşanması istenir.

Üzerine kan bulaşmış eşya parçalanarak kendisine büyü yapılan kişinin oturduğu yerin yakınlarında çöpe atılır. Üzerinde birkaç damla kan olan porselen bir tabak kırılıp birkaç parçaya bölündüğünde ve çöpe atıldığında kimsenin dikkatini çekmez.

Büyünün yapılış zamanı önemli

Parçalanan eşyalar kişinin evinin yakınlarında çöp kovasına atıldığında vakit ya gün doğumu ya da gün batımı olmalıdır. Bu iki zaman dilimi dışında yapılan büyüler tesirli olmayacaktır. Çünkü gün doğumu ile gün batımı sırasında ufukta görülen kızıl renk kan büyüsünün tutmasını sağlamaktadır.

Eğer büyü, havanın bulutlu olduğu bir güne denk gelmişse bu kızıl rengi temin etmek için medyum çakmakla ateş yakar ve bazı tılsımlı sözcükler söyler.

Kan büyüsünün son aşaması: büyünün mühürlenmesi

Kan bulaşmış eşya atıldıktan sonra kendisine kan büyüsü yapılan kişinin ismi 7 defa tekrar edilir.

Bu aşamadan sonra artık büyü tutmaya başlar. Kan büyüsü diğer kara büyülerin aksine yavaş yavaş tutan bir büyü değildir. Etkileri aniden ve güçlü biçimde ortaya çıkar. Kendisine büyü yapılan bir insanın hayatı çok kısa süre içinde adeta alt üst olur.

Kan büyüsünün etkileri ne kadar sürer?

Kan büyüsündeki tılsımlı sayı 7’dir. Büyünün tesirli olduğu sürede 7 hafta yani 49 gündür. Ancak ifade etmek gerekir ki bu 49 gün hiç de rahat geçmeyecektir. Bu sürenin daha yarısı bile dolmadan kişinin hayatında telafisi mümkün olmayan sıkıntılar yaşanacaktır. Bu nedenle vakit kaybetmeden büyü bozma duaları okuyarak korunmaya çalışmak en isabetli davranış olacaktır.

Artık aşk hayatınız düzene girecek, bunun için En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nın inanılmaz potansiyelini siz de hak ediyorsunuz. Aşağıda okuyacağınız yorumlar, yaşamınıza anlam katacak.

Buraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

İşte o yorumların bir kısmı:

İnternette daha bunun gibi yüzlerce yorum bulunuyor.

 

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir