Kadınlar Nasıl Erkeklerden Hoşlanır, 8 Yol Gösterici Tavsiye

Kadınlar zeki erkeklerden hoşlanır

Kadınların bir erkekte en fazla etkilendikleri özellik erkeğin zekasıdır. Mesleki yaşamında veya günlük hayatta zekasıyla ön plana çıkan bir erkeğin kadını etkilemek için başka bir şey yapmasına gerek yoktur. Zeka tek başına kadını etkilemek için yeterli olacaktır.

Eğer yetenekli olduğunuz konular varsa bunları kesinlikle saklamayın. Unutmayın ki aşk her şeyden önce bir sunum meselesidir ve zekanızı kadına göstermeniz size büyük avantaj sağlayacaktır.

Kadına karşı her konuda teslimiyetçi olma!

Aşk yaşamı insanların nasıl davranacaklarını kestiremedikleri bir alandır. Aşık olan kadın veya erkek aşk yaşamında nasıl bir yol izleyeceğini çoğu zaman tam olarak bilemez. Bu nedenle ilişkinin nasıl yürüyeceği konusunda inisiyatifi büyük ölçüde karşı tarafı bırakır. Ancak bu tutum kesinlikle yanlıştır ve aşık kişi kendi iradesini karşısındaki kişiye teslim etmemelidir.

Aşk yaşamında erkeğin karar alma süreçlerinde kadının gerisine düşmesi ve her konuda kadının dediklerini yapması kesinlikle yanlış bir tutumdur. Çünkü kadınlar bu tarzda pasif davranan ve iradeli olmayan erkeklerden hoşlanmaz. Aksine kadınlar cesur kararlar alabilen ve aldıkları kararları uygularken tereddüt göstermeyen erkeklerden hoşlanır.

Bakımlı ve şık olmak her zaman işe yarar

Kadınlar birlikte olacakları erkeklere sosyal bir statü gözüyle bakarlar. Çünkü yanlarında bulunan erkeği kendi aile bireylerine ve arkadaşlarına göstererek aslında ne kadar doğru bir seçim yaptıklarını kabul ettirmek isterler. Eğer birlikte oldukları erkek bakımlı ve şık bir kişi ise bundan gizli bir gurur duyarlar. 

Kadınları kısa sürede etkilemek isteyen bir erkek kesinlikle günlük hayatın sıradan alışkanlıklarından farklı davranışlar sergilemelidir. Erkek yeni kıyafetler için daha fazla alışverişe çıkmalı, kuaförde daha fazla zaman geçirmeli ve kişisel bakımını ihmal etmemelidir.

Bakımlı ve şık olma konusunda erkeklerin ihmal ettikleri önemli bir nokta vardır ki bu da “güzel kokuların cazibesi”dir. Gerçekten de yapılan pek çok araştırmada kadınların güzel kokan erkeklerden daha hızlı etkilendikleri sonucuna ulaşılmıştır.

İlginizi Çekebilir: Kızları Etkilemenin Yolları

Kadınlar olgun erkeklerden hoşlanır

Kadınların kendilerinden daha olgun erkeklerden hoşlandığı bilinen bir gerçektir. Kadınların olgun erkeklerden hoşlanmalarının altında yatan temel sebep güven duygusudur. Olgun bir erkeğin kendisini her türlü tehlikeden koruyacağına inanan kadın bu tarzdaki erkeklerle ciddi ilişkiler kurmayı düşünür.

Ancak “olgun erkek” olmak ile “sıkıcı erkek” olmak arasındaki farkı iyi tespit etmek gerekir. Erkek uygun davranışlar sergileyerek kadına güven verirken eğlenmenin de hayatın bir parçası olduğunu bilmeli ve sık sık kadının mutlu olmasını sağlayacak aktiviteler planlanmalıdır.

Şikayetçi erkek…

Bazı erkekler yetişme tarzlarından ötürü takdir etmeyi bilmezler. Yanlarında bulunan kadın ne kadar güzel şeyler yaparsa yapsın ağızlarından övgü sözcükleri çıkmaz. Üstelik kimi erkekler yaşanan her şeyden şikayetçi olur ve mızmız davranışları ile kadını adeta bezdirir.

Kadınların hoşgörülü erkeklerden hoşlandığını ve şikayetçi erkeklerle uzun süre birlikte olmaktan kaçındığını hesaba katmak gerekir. Tabi hoşgörülü davranmaktan kasıt kadının hatalarını görmezden gelmek değildir. Eğer kadın herhangi bir hata yaparsa erkek yapılan yanlış davranışı mutlaka eleştirmelidir. Kadınlar hatalarını açıkça ifade eden erkekleri gerçekçi kabul eder ve onlardan daha fazla hoşlanır. Ancak eleştirel bir tavır takınmak yine mızınız bir erkek olmak arasındaki ayrımı çok iyi bilmek gerekir.

Kadınlar özgüven sahibi erkeklerden hoşlanır

Özgüven sahibi olmak ve kendine güvenerek yaşamını sürdürmek erkeklere en yakışan yaşam tarzıdır. Aslında insanların “karizmatik erkek” dedikleri kişiler tam olarak “özgüven sahibi erkekler”dir. 

Erkeğin boyu, yakışıklılığı, mevkisi ve maddi durumu hiçbir zaman özgüveni kadar etkili olamaz. Erkek özgüvenden yoksun olduğunda sahip olduğu her şey anlamsız hale gelir. Buna karşın erkek pek çok konuda diğer erkeklerden geride olsa dahi sahip olacağı özgüven ile bu açığı kolayca kapatabilir.

Gizemli erkeğin karşı konulamaz cazibesi vardır

Kadınlar yaşamı ve geçmişi hakkında bütün bilgilere sahip olmadıkları erkeklere ilgi duyarlar. Gizemli bir erkekle karşılaşan kadın merak ettiği sorulara cevap bulmak için büyük çaba gösterir.

Eğer bir kadını etkilemek istiyorsanız geçmişinizdeki bütün detayları ve yaşam tarzınız ile ilgili bütün ayrıntıları onunla paylaşmayın. Kadın hakkınızda ne kadar az bilgiye sahip olursa size o kadar büyük ilgi duyacaktır.

Dinlemeyi bilen erkekler…

Kadınların çevresinde sohbet edebilecekleri çok sayıda insan vardır. Kadınlar içlerini dökebilecekleri ve yalnızlıklarını paylaşabilecekleri birçok arkadaşa sahiptir. Bu arkadaşlarıyla bir araya gelen kadın onlarla konuşarak üzerindeki gerilimden kurtulur ve sıkıntılarını hafifletir.

Ancak kadınlar her ne kadar içlerini dökme konusunda şanslı olsalar da kendilerini candan dinleyecek bir erkek ihtiyacı da duyarlar. Çünkü karşı cinsten bir kişiye kendisini ifade etmek ve onun tarafından anlaşılmak çok özel bir duygudur. 

Kadını etkilemek isteyen erkek onu can kulağıyla dinlemeyi bilmeli ve böylece duygusal yakınlık kurmayı başarmalıdır. Unutulmamalıdır ki birbirini dinlemeyi bilmek unutulmaz bir aşk yaşamanın ilk adımıdır.

Bundan böyle müminin silahı olan doğru ve en güçlü duaları Murad Duaları Kitabı'ndan öğrenebileceksiniz. Aşağıda okuyacağınız yorumlar, sizi de çok etkileyecek.

Buraya tıklayıp Murad Duaları Kitabı'nı indirin.

İşte o yorumların bir kısmı:

İnternette daha bunun gibi yüzlerce yorum bulunuyor.

 

 

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir