Kadeh Duası En Güçlü Aşk Uygulaması İddialıyım!

Kadeh Duası

Kadeh Duası Nasıl Okunmalıdır?

Nedense insanlar kadeh duası gibi müthiş bir uygulama varken onlara hiçbir fayda sağlamayacak ve hiçbir şekilde getirisi olmayacak yöntemlere başvurup yalan yanlış girişimlerde bulunarak kendilerini kandırmayı seviyorlar.

  • Fakat siz kadeh duası araması yaparak bu yazıya geldiğinize göre böyle bir durum içerisinde bulunmuyorsunuz ve kendinizi kandırmak gibi bir vaziyete de ihtiyaç hissetmiyorsunuz demektir. Yani dileklerinizin gerçekleşmesi için en tesirli ve güvenli yolu tercih etmiş oluyorsunuz. Bu çabanız inşallah karşılıksız kalmaz ve yüce Allah dileklerinizin gerçekleşmesine icabet eder.

Kadeh duasının nasıl yapıldığına geçmeden önce, bu duanın hayat değiştirici fonksiyonunu kendi hayatımda bizzat gözlemlediğimi ifade etmek ve daha öncesinde yanlış yollara benim de teşebbüs etmiş olduğumu itiraf etmek istiyorum.

  • Fakat Alemlerin Rabb’ine şükürler olsun ki kadeh duası ile karşılaşarak bu tür yanlış teşebbüslerden ve sıkıntılı durumlardan kurtulup kendimi Allah’ın dergahına atarak huzur buldum ve kalbime sükunet indikten sonra da sevdiğim insanın bana dönüşünü seyretmenin huzurunu yaşadım.
  • İnşallah bu dua vesilesi ile yüce Allah’a isteğini arz eden tüm müminler mutluluğa nail olur ve kendilerine güzel bir yaşam nasip edilir.

Siz de Kadeh Duası ile Mutluluğu Yakalayın

Evet, siz de kadeh duasını tarif edeceğim şekilde düzgün bir biçimde yapabilirseniz, sevdiğiniz insanın size tabiri caizse tıpış tıpış dönüşünü seyredip onun sizden başkasına aşk itirafında bulunamayacağını ve gönül ülkesini sadece size tahsis edeceğine şahit olacaksınız.

  • Bunun için kadeh duasında Ya Malik, Ya Vedud ve ya Kadir esmalarının önemli bir fonksiyonu icra ettiğini hatırlatmak isterim ve bu esmaların adeta bir kripto gibi işlev gördüğünü ve bir şifreyi açtığını dile getirmeliyim.

Yani Ya Malik, Ya Vedud ve Ya Kadir esmaları adeta bir şifreyi çözüp size kadeh duasının mucizesini gösterebilecek esmalardandır.

İlgili Yazı: Şirinlik Duası Özel Hayatta Mutlu Olmanızı Sağlayacak

Kadeh Duası Bir Bardak Ilık Süt ile Yapılır

Bu duayı yapabilmek için evvela yanınıza bir su bardağı dolusu ılık süt alarak sessiz bir yere geçip orada bu ılık sütü önünüze koyup gözleriniz kapalı bir şekilde 33 kez Ya Malik esmasını okumalısınız.

Ya Malik ismi şerifini 33 kez okuduktan sonra ise bu ılık sütün üzerine gözlerinizi açıp şöyle hitap etmelisiniz. (Esmalar, gözü kapalı okunacak, güzel sözler ise gözü açık telaffuz edilecek.)

  • “İlahi mülkünde cereyan eden bütün olaylar senin inisiyatifin ve senin iraden ile gerçekleşir, senden izin almadan hiçbir hareket ve hiçbir olay gerçekleşemeyeceği gibi yaprakların kımıldaması ve yere düşmesi, rüzgarların salınması ve esmesi de sadece ve sadece senin kudretin ile meydana gelmektedir. Kudretinin tecellileri ile yaprakları ve diğer bütün varlıkları hareket ettirdiğin gibi sevdiğim kişinin kalbindeki aşk kıvılcımını da benim için yak, bana da kadeh duasının nasibini ihsan eyle Allah’ım, amin”

Bu ifadelerden sonra, yeniden gözlerinizi kapatıp yine önümüzdeki ılık sütün üzerine 33 defa Ya Vedud esmasını okuyun ve sonra da gözlerinizi açıp şu sözcükleri telaffuz edin:

Kadeh Duasında Başka Bir Esmanın Gücü

  • “Sevginin hükümran olduğu bir evren yaratarak oradaki bütün kötülükleri bertaraf edip bütün çirkinlikleri ve bütün şeytanlıkları devre dışı bırakan, Kur’an-ı Kerim’inde bize emri bil maruf, nehyi anil münkeri tavsiye ederek her türlü faziletin ve güzelliğin kapılarını açan şüphesiz ki senin merhametin ve senin şefkatindir. Vedud esmayı hüsnanın faziletleri saymakla bitmez, muhabbeti halk edip insanın kalbine derc eden ve gönül ülkesini şenlendiren şüphesiz ki senin zatın ve senin varlığındır Allah’ım.”

Bu ifadelerden sonra gözlerinizi yeniden açıp ılık sütün üzerine 33 defa Ya Kadir esmasını okumalı ve ardından da şu sözcükleri gözlerinizi açarak ifade etmelisiniz:

  • “İlahi, senin varlığın olmasaydı kainat yok olup gidecek, felakete sürüklenecek ve felaket içerisinde bir ömür yaşamak zorunda kalacaktı. Senin varlığın olmasaydı yeryüzündeki çiçeklerden gökyüzündeki yıldızlara kadar envai çeşit mahlukat tamamen yok olup gidecek ve insanlar da kıyamet içerisinde debelenip yürüyecekti. Fakat senin varlığın ve senin kudretin, bütün bu olumsuz şeylerin gerçekleşmesine mani olmakta, sen yüce kudretin ile bütün olumsuzlukları bertaraf etmektesin ve bize de sadece ve sadece güzellik armağan etmektesin. Bu nedenle sana minnet duyup teşekkürlerini ve şükranlarını sunan bütün varlıkları temsil ederek ben de bütün içtenliğimle teşekkürümü ve minnetimi sana sunuyorum Allah’ım. Bunu yaparken kadeh duasının hakikatine mazhar olmayı temenni ediyorum ve bunu bana armağan edeceğini de umuyorum.”

Bu ifadeleri de okuduktan sonra kadeh duasının bir sonraki aşaması olarak ılık sütü elinize alıp 3 yudumda tamamen bitirerek kadeh duası uygulamasını da tamamlamış olacaksınız.

  • Fakat bunları yaparken tam bir teslimiyet ile Cenab-ı Hakk’a boyun eğerek ve O’na iltica ederek, O’nun varlığının idrakinde bulunarak ve O’nun yüceliğini kendi içinizde hissederek kadeh duasını yapmalısınız.

Bunun yanı sıra, yukarıda da ifade etmiş olduğum gibi kadeh duasının anahtarı olarak algılanabilecek Ya Malik, Ya Vedud ve Ya Kadir esmalarını düzgün bir şekilde okuyup bu esmaların anlamlarını içeren ve yukarıya almış olduğumuz dua sözlerini de yine anlayarak telaffuz etmeye çalışmalısınız.

Artık aşk hayatınız düzene girecek, bunun için En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nın inanılmaz potansiyelini siz de hak ediyorsunuz. Aşağıda okuyacağınız yorumlar, yaşamınıza anlam katacak.

Buraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

İşte o yorumların bir kısmı:

İnternette daha bunun gibi yüzlerce yorum bulunuyor.

 

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir