İntikam Büyüsü Yüzünden Her Türlü Musibet Yaşanabilir

İntikam büyüsü sadece bir gecede yapılır ama etkileri ömür boyu sürer

Bir insanın hayatını mahvetmek için intikam büyüsü kadar etkili bir yol bulmak neredeyse imkânsızdır. Çünkü bu büyü bir insanın bütün hayatını altüst edecek kadar tesirlidir.

 • Yapılışı 2-3 saat süren bu uygulama büyü bozma duaları ile geçersiz hale getirilmezse büyülenen kişinin ölümüne kadar zarar görmesine neden olabilir.

Peki size veya sevdiklerinize intikam büyüsü yapılıp yapılmadığını anlayabilir misiniz? Büyünün yapılış aşamaları nelerdir? İntikam büyüsünü bozmak için ne yapmak gerekir?

Bu soruların yanıtını sizler için araştırdık. İşte intikam büyüsü hakkında merak edilen her şey:

İntikam büyüsü yapıldığını hangi belirtilere bakarak anlayabiliriz?

Son derece etkili ve güçlü bir büyü olmasına rağmen intikam büyüsünün önemli bir açığı vardır. Bu açık, büyünün belli belirtiler ile kendisini göstermesidir. Yani intikam büyüsü gizli şekilde insanların hayatını alt üst eden bir büyü değildir. İyi bir gözlemci çeşitli belirtilere bakarak intikam büyüsünün yapılıp yapılmadığını anlayabilir.

Kendisine intikam büyüsü yapılmış bir kişide şu belirtiler göze çarpar:

 • Geçmiş anıların daha sık hatırlanmaya başlaması
 • Uyku düzeninde bozukluk
 • Tarif edilemeyen bir koku hissi duymak
 • Sık sık kişisel eşyaları kaybetmek
 • Kapalı yerlerde kalamamak
 • Kendisini devamlı yorgun ve bitkin hissetmek
 • Unutkanlık
 • Konuşurken dil sürçmeleri yapmak ve kendisini net olarak ifade edememek
 • Dalgınlık
 • Ayakkabıların normalden daha hızlı eskiyip yırtılması
 • Ani öfke nöbetleri geçirmek
 • Önemli bir sebep yokken ağlamaklı bir tavır takınmak

Tabi burada ifade edilenler dışında intikam büyüsünün en önemli belirtisinin “kişinin yaşamında görülen kötü olaylar” olduğunu ifade etmek gerekir. Normal hayat akışında herkesin başına kötü olaylar gelebilir. Ancak kendisine intikam büyüsü yapılan bir kişi normal bir insandan çok daha fazla kötü olayla karşılaşır.

İntikam büyüsü ile bir kişiye ne gibi zararlar verilebilir?

Büyü sırasında yapılan farklı ritüellere göre intikam büyüsü ile kişiye her türlü zararı vermek mümkündür. Ancak büyünün daha çok şu konularda intikam almak için yapıldığını ifade etmek mümkündür:

 • İnsanların sağlığını bozmak, hasta olmalarına neden olmak
 • Özel hayatta mutsuzluğa sebep olmak (birbirini seven insanları ayırmak, çocukların isyankar olmasına neden olmak, aile huzurunu ortadan kaldırmak vs…)
 • Kişinin yanlış kararlar almasını sağlayarak onu parasal konularda zor durumda bırakmak
 • Ruh sağlığını bozmak (kişinin delinmesine neden olmak veya intihara yönlendirmek)

İfade edilen bu amaçlar dışında çok farklı intikam alma yolları da bulunmaktadır. Ne tür bir intikam alınacağına büyü yaptıran kişi karar vermektedir.

İntikam büyüsü nasıl yapılır?

Bu kara büyü 4 aşamada yapılır. İntikam büyüsü mutlaka gece yapılması gereken bir büyüdür. Büyünün gündüz yapılması halinde tutmayacağını bilmek gerekir.

İntikam büyüsünün her aşamasında yapılan uygulamalar şöyle izah edilebilir:

Kişiyi temsil eden bir mumun yakılması

İntikam alınacak kişiyi temsil eden bir mum satın alınır. Bu mumun yumuşak malzemeden yapılmış olmasına özen gösterilir. Ayrıca çok büyük olmaması ve 1-2 saat içinde bitmesi de aranan özelliklerdir.

Kimsenin girip çıkmayacağı bir odanın ortasına mum bırakılır ve ardından intikam alınacak kişinin ismi 17 defa tekrar edildikten sonra mum yakılır.

Okumak İsteyebilirsiniz: Çingene Büyüsü

Mum yanarken mumun gövdesine zarar verilmesi

Büyü yapan kişi eline sivri uçlu bir iğne veya bıçak alır ve mum yanarken gövdesine zarar verir. Mumun gövdesine iğne batırmak veya bıçakla çeşitli kesikler atmak mümkündür. Dikkat edilmesi gereken husus bu uygulama yapılırken mumun yanmaya devam etmesi ve devrilmemesidir.

Mum gövdesine zarar verilirken hangi konuda intikam alınacağı alçak bir sesle 17 defa tekrar edilir. Bu arada büyünün tutmasını sağlayacak olan ifritlerin ismi de söylenir.

 • İntikam büyülerinde kişiye zarar verecek olan ifritlerin ismi Turumoz, Meskil, Rutso’dur. Cin taifesinden olan bu varlıkların ismi de 17’şer defa peş peşe tekrar edilir.

Bu büyüdeki tılsımlı sayı dikkat edilirse 17’dir. Bu sayının okunması ne bir eksik ne bir fazla olmalıdır. Bunu sağlamak için büyü yapan kişinin dikkatli ve sabırlı olması gerekir.

Mum bittiğinde fazla kalan malzemelerin gömülmesi

Kara büyülerde büyü malzemeleri kesinlikle ortalık yerde bırakılmaz. İntikam büyüsü için kullanılan malzemeler de (mumun bırakıldığı tabak ve yanıp biten mumdan kalan artıklar) toprağa gömülür.

Tuz serperek büyünün mühürlenmesi

Büyünün son aşamasında büyü malzemelerinin gömülü olduğu yerin üzerine bir miktar tuz serpilir ve intikam alınacak kişinin adı son defa 17 kez tekrar edilir.

Tuz döküldükten sonra büyü mühürlenir yani tutmaya başlar. Daha ertesi gün kişinin yaşamında olumsuzluklar baş gösterir. Ancak büyünün kişinin yaşamını tamamen altüst etmesi için yapılışının üzerinden 3 gün 3 gece geçmesi gerekir. Bu süre de geçtikten sonra artık kendisine intikam büyüsü yapılan kişi hayatının en sıkıntılı dönemine girmiştir. Bundan sonra önünde iki seçenek vardır: ya ömür boyu sorunlarla boğuşacak ya da büyü bozma duaları okuyarak kendisini kurtaracaktır.

İntikam büyüsü nasıl bozdurulabilir?

Bu kara büyüden kurtulmanın en güvenilir ve etkili yolu büyü bozma duaları okumaktır. Kur’an surelerine dayanan büyü bozma duaları ile inşallah intikam büyüsünün bütün tesirleri hükümsüz bırakılacaktır.

Artık aşk hayatınız düzene girecek, bunun için En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nın inanılmaz potansiyelini siz de hak ediyorsunuz. Aşağıda okuyacağınız yorumlar, yaşamınıza anlam katacak.

Buraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

İşte o yorumların bir kısmı:

İnternette daha bunun gibi yüzlerce yorum bulunuyor.

 

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir