İğne Büyüsü Hakkında Şaşırtıcı Gerçekler

İğne büyüsü, özellikle bir insanın kalbine aşk ateşini düşürmek ve onu sevdaya salmak maksadına yönelik bir şekilde kullanılır.

Fakat voodoo büyüsünde bir insanın sadece aşk hayatındaki duygularını ve düşüncelerini değil aynı zamanda normal hayatındaki her türlü Duygu ve düşünce yönlendirmesini yapmak mümkündür kısaca iğne büyüsü neden yapılır diye sorduğumuzda bu büyünün sadece ve sadece aşk hayatında etkili olan bir uygulama olduğunu, dolayısıyla bu yönüyle de voodoo büyüsü neden ayrıldığını açık bir şekilde söylemek mümkündür.

Bu önemli noktaya değindiğimize göre, şimdi iğne büyüsü nasıl yapılır sorusuna eğilelim ve bu konuya aydınlık kazandırmaya çalışalım.

İğne Büyüsü Nasıl Yapılır, Elma ve İğne ile…

İğne büyüsü için yanınıza 1 adet iğne ve 1 adet elma almanız gerekir. Evet, yanlış okumadınız, çünkü iğne büyüsü, 1 adet iğne ile birlikte 1 adet elmaya da ihtiyaç duyulan bir büyüdür.

Bu iki malzemeyi temin edip sessiz bir yere geçerek şu uygulamaları harfiyen ve motamot bir şekilde tatbik etmelisiniz, aksi takdirde yanlış adım atabilirsiniz:

İğneyi sağ elinize alıp elmayı da sol elinize alarak sessiz bir yere geçin, ayaktayken güneşin doğduğu taraf olan doğu istikametine yönelin ve gözlerinizi bu pozisyonda kapatıp 23 defa Ya Hüddam Apraziyal Efendi ifadesini kullanın.

23 kez Ya Hüddam Apraziyal Efendi dedikten sonra ise gözlerinizi açarak dizüstü çöküp sağ elinizdeki iğneyi sol elinizdeki elmanın herhangi bir yerine batırıp önünüze koyun. Yani elinizdeki iğneyi iğne büyüsünün ilk aşaması olarak elmanın herhangi bir noktasına batırıp önünüze yerleştirin ve ardından da şu sözcükleri telaffuz edin:

  • “Hüddam Apraziyal Efendi’nin görevli varlıklar içerisinde üstün gücü ile ve yeteneği ile ön plana çıktığını herkes bilir, büyü ilmi ile uğraşan ve özellikle de iğne büyüsünü tatbik etmeye çalışan bütün insanlar, Hüddam Apraziyal Efendi’nin gücüne ve kudretine defalarca şahit olmuştur. Şimdi ben de Hüddam Apraziyal Efendi’nin gücünü ve kudretini iliklerimde hissetmek ve onun potansiyeline şahitlik etmek istiyorum. Ey Hüddam Apraziyal Efendi, iğne büyüsü ile aşkımın ve sevdamın bana akıp gelmesini sağla, önümdeki bütün engellerin kaldırılmasına ve yaşamış olduğum bütün engellenmişlik hislerinin bertaraf edilmesine vesile ol. Seni istihdam edip görevlendirerek yapmış olduğum işi tamamen amacına ulaştır ve beni karanlıklardan çıkarıp aydınlık bir iklimin kucağına sevk et.”

Bu ifadeler sonrasında artık iğneyi elmanın içerisinden çıkarıp elmayı yemeniz gerekir, iğneyi ise götürüp gizli bir yerde saklayıp ortalama birkaç hafta boyunca orada kalmasını sağlamanız gerekir.

Uygulamayı düzgün bir şekilde yapan ve iğne büyüsü tılsımını olması gerektiği gibi gerçekleştiren insanlar, genellikle iğne büyüsü ile amaçlarının hasıl olduğuna şahitlik etmişlerdir.

Fakat bu noktada şu hatırlatmanın da altını çizmek gerekir ki bazen iğne büyüsü, kişinin tamamen kompleksli bir hale gelmesine ve çevresindeki insanlara agresif bir şekilde davranmasına, hatta ileri boyutlarda ise kişinin intihar girişiminde bulunmasına bile sebebiyet verebilecek bir kötülük içermektedir.

Bu nedenle eğer gerçekten iğne büyüsü yapmak zorunda değilseniz, bu büyüyü asla tavsiye etmiyoruz; onun yerine şu masum uygulamaları öneriyoruz:

Bundan böyle müminin silahı olan doğru ve en güçlü duaları Murad Duaları Kitabı'ndan öğrenebileceksiniz. Aşağıda okuyacağınız yorumlar, sizi de çok etkileyecek.

Buraya tıklayıp Murad Duaları Kitabı'nı indirin.

İşte o yorumların bir kısmı:

İnternette daha bunun gibi yüzlerce yorum bulunuyor.

 

 

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir