Hüddam Nedir 10 Soruda Birbirinden Enteresan Yanıtlar

Hüddamlar her zaman kötülük mü yaparlar?

Cin taifesinden varlıklar olarak bilinen hüddamlar aslında geniş bir topluluktur. Bu topluluk içinde çok farklı görevler yapan hüddamlar vardır. Ancak hüddamların büyük bir kısmı büyü yapmak ile görevlendirilmiştir.

Bilindiği üzere büyülerin neredeyse tamamı kötü amaçları gerçekleştirmek için yapılmaktadır. Bu nedenle hüddamlar için “kötülük yapmak için yaratılan varlıklar olmasalar bile büyülerin yapılmasına yardımcı olan varlıklardır” denilebilir.

Hüddamlar ne tür güçlere sahiptir?

Hüddamlar insanların bedensel yapılarına ve ruhsal özelliklerine müdahale edebilecek güçlere sahiptir. Bir insanın hastalanması gibi fiziksel etkileri olabileceği gibi insanların delirtilmesi veya intihara meylettirilmesi gibi psikolojik yönlendirmeler de yapabilirler.

Hüddamlar bir yerden bir yere çok hızlı biçimde gidebilirler. Açlık, uykusuzluk gibi insanlara özgü ihtiyaçları yoktur. İnsanları çok iyi tanırlar. İnsan psikolojisine hakim olduklarından kişinin ne yapacağını büyük ölçüde önceden kestirebilirler.

Hüddamlara büyü işi zorla mi yaptırılır?

Hüddamlar aslında büyü işlerinde aracılık yapmak istemezler. Ancak büyü yapan medyumlar onlara bu işi zorla yaptırmaktadır. 

Çok güçlü özellikleri olmasına rağmen hüddamların oldukça zayıf noktaları da vardır. Bu zayıf noktaları keşfeden medyumlar onlarla iletişime geçer, daha sonra da hile veya tehdit gibi meşru olmayan yollarla onları zorla çalıştırır.

Hüddamların dış görünüşü nasıldır?

Hüddamların dış görünüşü hakkında bilgi veren kadim büyü kitaplarına göre dış görünüş bakımından insana benzerler. Ancak boyları insanlardan oldukça uzundur. Fakat normal bir insana göre çok daha zayıftırlar. Tabi duruma göre fiziksel özelliklerini değiştirebilme gücüne sahip olduklarını da belirtmek gerekir.

İlginizi Çekebilir: Tuz Büyüsü

Hüddamlar ortalama kaç yıl yaşarlar?

Bir hüddam ortalama olarak bir insanın 4 kuşağı kadar ömür sürer. Normal bir insanın yaşam süresi 70 yıl kabul edilirse hüddamlar 280-300 yıl kadar yaşarlar. 

Hüddamlar insanlar gibi normal hastalığa kapılmazlar. Onların da yaşlanıp ölmelerine neden olacak kendilerine özgü rahatsızlıkları vardır.

Bir hüddamın bir insana aşık olabileceği doğru mudur?

Evet, bazen hüddamlar etkilemek üzere görevlendirildikleri insana aşık olabilirler. Büyü uygulamalarında buna sıkça rastlanır. Ancak hüddamlar aşık oldukları insana hiçbir zaman kavuşamayacaklarını bildikleri için farklı bir tavır içine girerler. Aşık olan bir hüddam genellikle kendisine emredilen büyüyü yapmaz ve aşık olduğu kişiyi korumaya çalışır.

Büyü bozma uygulamaları yapılınca hüddamlar zarar görür mü?

Bazı büyü bozma uygulamalarında hüddamlar çeşitli zararlar görebilir. Ancak büyü bozma duaları okunarak büyünün etkisi ortadan kaldırılmışsa hüddamlar zarar görmez ve sadece kovulmuş olur.

Hüddamlara gerçek isimleri ile hitap edilmez, onların lakapları vardır

Bazı eserlerde hüddamların isimleri açıkça yazılmaktadır. Garaminar, Levçezal, Çereçol, Apraziyal gibi hüddam isimleri ve görevleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Ancak söz konusu bu isimler gerçek olmayıp sadece birer lakaptır. Çünkü hüddamların gerçek isimleri halk arasında asla sözlü ve yazılı olarak dile getirilmez. Çünkü bir hüddamın isminin yaygın olarak dile getirilmesi o hüddamın çok hızlı biçimde güçten düşüp ölmesine neden olur.

Hüddamların büyük projelerde kullanıldığı doğru mudur?

Tarihte yapılan Çin Seddi ve Mısır piramitleri gibi büyük yapıların hüddamların yardımı sayesinde inşa edildiği sıkça dile getirilir. Son yüzyılda yapılan uzay çalışmalarının ve teknolojideki hızlı gelişmelerin de hüddamların yardımıyla yapıldığına dair iddialar vardır.

Hüddamların bilgi yönüyle insanlardan daha ileri oldukları doğrudur. Ancak hüddamları karmaşık işlerde çalıştırmak oldukça zordur. Sadece tek bir amaç için yapılan ve sınırlı sayıda insanı ilgilendiren büyü uygulamalarında bile hüddamlar güven vermez. Çünkü farklı bir zihinsel ve duygusal yapıları vardır. Bu nedenle onlara uzun süreli çalışma gerektiren büyük işleri yaptırmak neredeyse imkânsızdır.

Bana hüddamların musallat olup olmadığını nasıl anlayabilirim?

Bir hüddamın sizi etkilemek için çevrenizde olup olmadığını bilmeniz mümkün değildir. Daha doğrusu eğer çevrenizde ise sizi derinden etkilemiştir ve siz onun varlığı konusunda şüphe duymazsınız. Hüddamların etkisindeki insanlar, her şeyden önce hüddamların varlığını reddeder. Eğer bir kişi kendisine hüddamların musallat olduğundan şüpheleniyorsa büyük ihtimalle böyle bir durum söz konusu değildir.

Ancak kişi yine de şüphelerinden kurtulmayı çok istiyorsa büyü bozma duaları okuyabilir. Büyü bozma dualarının okunması halinde hüddamlar kişiyi terk eder ve bir daha dönmemek üzere uzaklaşır.

Artık aşk hayatınız düzene girecek, bunun için En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nın inanılmaz potansiyelini siz de hak ediyorsunuz. Aşağıda okuyacağınız yorumlar, yaşamınıza anlam katacak.

Buraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

İşte o yorumların bir kısmı:

İnternette daha bunun gibi yüzlerce yorum bulunuyor.

 

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir