Herkesi Bağlayan Muazzam Bağlama Duası

Bağlama Duası ile Yolunuz Aydınlanacak

İnsanlar sevdikleri ve değer verdikleri insanları kendilerine bağlayabilmek için türlü türlü yollara başvurarak bu işin bir çıkar yolunu ve olurunu bulmaya çalışırlar. Bunu yaparlar, çünkü bu sayede kendi aşk acısının inanılmaz ve tarifi mümkün olmayan ıstırabını dindirmek için bu tür yollara başvururlar.

  • Bunu yapan birçok insanla karşılaştım maalesef ve bu hususta bağlama duası yerine bağlama büyüsü girişiminde bulunan insanların maruz kaldıkları akıbetin dehşet verici durumlarını da gözlemleme bahtsızlığında bulundum.

Zaten bu yazıyı da bağlama büyüsü ve tılsımı gibi uygulamalardan siz değerli insanları uzak tutmak ve yegane çıkar yol olan bağlama duasını size bütün ayrıntıları ile anlatmak ihtiyacıyla kaleme aldım.

Şimdi lütfen kendinizi tılsımlı ve büyüsel uygulamalardan mümkün mertebe uzak tutmaya ve tek çıkar yolun Cenabı Hakk’ın dergahı izzetinde samimi bir üslup ve düzgün bir tavır içerisinde yönelmekten geçtiğini hatırlamaya çalışın ve bağlama duasının şu mucizevi uygulamasını en kısa sürede sessiz bir yerde tatbik edin:

Hayalini Canlı Tut ve Bağlama Duası Yap

Yanınıza bir bardak ılık su alarak bağlama duasını şu şekilde gerçekleştirebilirsiniz:

  • Kendinize aşık etmek ve bağlamak istediğiniz kadının ya da erkeğin hayalini gözünüzde tam manası ile canlandırın ve ardından da bir bardak ılık suyu alıp sakin bir yerde bulunun. (Bu sakin ve sessiz yerin özellikle sizi rahatsız etmeyecek bir şekilde dizayn edilen bir yer olmasına dikkat etmeniz gerekir, yani bağlama duasını yaparken Alemlerin Rabb’i olan Allah ile baş başa diyaloğunuza hiçbir şekilde zarar vermeyecek ve sizin odaklanmanıza hiçbir surette tesir etmeyecek bir ortam seçmeniz gerekir.)

Bunu yaptıktan sonra ılık suyu 2 dizinizin arasına yerleştirip kıbleye doğru dönün ve ellerinizi gökyüzüne açarak gözlerinizi kapatın ve 3 defa İhlas Suresi’ni okuyup bağlama duası yapmak istediğiniz kişinin hayalini gözünüzde tam da bu esnada canlandırın.

Yani ılık suyu iki dizinizin arasına koyup ellerinizi semaya kaldırarak gözünüzü kapatıp 3 defa İhlas Suresi’ni okurken tam da bu esnada rüyalarınızı süsleyen ve kendinize aşık edip bağlamak istediğiniz kişinin (kısaca bağlama duası yaptığınız kişinin) capcanlı ve dipdiri hayalini gözlerinizin önünde canlandırmaya ve hayalinizde kurmaya çalışın.

İlgili Yazı: Kısmet Duası ile Sadece 5 Günde Kısmetim Açıldı

Bunun ardından gözlerinizi açarak ılık sudan tam 3 yudum için, bu üç yudumu içerken de sağ elinizi kullanmaya çalışın ve ardından yeniden ılık suyu iki dizinizin arasına yerleştirip şu sözcükleri okuyun:

Bağlama Duası ve İlahi Sözler

  • “İlahi, aziz kıldığın ve biz insanlara abı hayat ve ölümsüzlük suyu olarak armağan ettiğin şu mübarek suyun içimde dolaşan atomları adedince sana şükranlarımı ve minnetlerimi arz ediyorum. Okuduğum İhlas Suresi’nde beyan edildiği gibi sen hiçbir şeye muhtaç olmayan, ama her şeyin sana muhtaç ve zorunlu olduğu Samed’sin, sen Alemlerin Rabb’i olarak yegâne hükümdar ve tek başına gerçeksin. Okuduğum İhlas Suresi’nin hakikati adına bağlama duasını gerçekleştirirken bana merhametinin kıvılcımlarını gönder. Beni rahmetinin rüzgarları ve esintileri içerisinde bahtiyarlık dolu bir ömre sevk et, yaşadığım sıkıntıların tamamını ortadan kaldırıp yaptığım bağlama duasını halis bir niyet ile yaptığımı görerek beni niyetimin güzelliği ile ödüllendir, amin.”

Bu ifadeleri Cenabı Hak ile konuştuğunuzun bilincinde ve farkında olacak bir şekilde okuyup bitirin ve ardından da önünüzdeki suyu alıp 3 yudum daha için ve tamamen suyu da bitirin.

Burada çok önemli bir husus var ki o da daha önce 3 yudum aldığınız suyun ortalama yarısını içmeniz gerekiyordu. Yani bardakta ilk 3 yudumda suyun yarısı kalmalıydı, ardından yukarıdaki anlamlı ve güzel bağlama duası sözlerini okuyup bitirdikten sonra da yine 3 yudum almanız gerekir ve bu son üç yudumda da suyu tamamen bitirmeniz lazım gelir.

  • Bu hususları dikkatli ve işlem basamaklarına riayet ederek bitiren insanlar, bağlama duasının fazileti ile mükafat bulacak ve hayatlarının bu istikamette düzgün ve derli toplu bir şekilde ilerlediğine şahit olacaktır inşallah.

Bu anlamda bağlama duası, herkesin hayatına renk katarak onların tarifsiz güzelliklerle buluşmasını sağlamış ve hayatları boyunca bahtiyar bir iklimde ve mesut bir atmosferde yaşamalarına vesile olmuştur.

  • Siz de bağlama duasını bu şekilde yaparak hayatınızda müthiş güzelliklerin oluşmasını gözlemlemeye başlayacaksınız inşallah. Bu uygulamayı derli toplu bir şekilde yaparak Cenabı Hakk’ın merhametinin ve rahmetinin kendi omuzlarında tecelli ettiğini gören insanlar, tamamen mutlu olmuşlardır ve başka herhangi bir uygulamaya başvurmadan sadece bağlama duasını yapmışlardır.

Fakat farklı aşk ve muhabbet duaları ile hayatınızın güzelleşmesini isterseniz şu öneriyi de dikkate alabilirsiniz:

Artık aşk hayatınız düzene girecek, bunun için En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nın inanılmaz potansiyelini siz de hak ediyorsunuz. Aşağıda okuyacağınız yorumlar, yaşamınıza anlam katacak.

Buraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

İşte o yorumların bir kısmı:

İnternette daha bunun gibi yüzlerce yorum bulunuyor.

 

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir