Güzellik Duası ile Yüzünüze Nur İnecek

En Doğru Güzellik Duası ile Güzellik Sizinle Olacak

Güzellik duası çok etkili, tesirli ve güçlü bir uygulama olmasına karşın, birçok insan ve özellikle de birçok kadın bu duanın fazileti ve erdemi konusunda yetersiz bilgiye sahip oldukları için ve bilhassa da duayı nasıl uygulayabilecekleri konusunda donanımsız ve bilgisiz oldukları için duanın faydasından ve faziletinden de mahrum kalmaktadır. Ve yine maalesef birçok kadın yüzlerini ve gönüllerini ışıl ışıl aydınlatacak ve parlatacak bu duanın müthiş diyebileceğimiz potansiyelinden yoksun kalmaktadırlar.

  • Bu yazımızda güzellik duası nasıl uygulanır ve uygun bir şekilde nasıl tatbik edilir sorularını en güzel şekilde yanıtlamaya ve siz değerli okurlarımızın da bu sayede güzellik duasından mahrum kalmamanız için duanın detaylarını aktarmaya çalışacağız, lütfen oldukça dikkatli bir şekilde okuyup incelemeye ve bu duaya düzgün bir şekilde hayat vermeye çalışın.

Güzellik Duası Şöyle Yapılır

Evvela sessiz bir yere geçerek güzellik duası yapma amacınızı içinizde tutun ve kalbinizde hiçbir art niyet taşımadan (yani tamamen masum duygularla ve hiçbir kötülük duygusuna ve hissiyatına kapılmaksızın) Allah’ın dergahı merhametine tam bir teslimiyet ve tam bir duygusallık içerisinde yönelin ve ardından da yine bütün samimiyetinizi yüreğinize toplayıp aşağıdaki işlemleri gerçekleştirin.

İlgili Yazı: Ruhsal Enerji Meselesi Hiç de Bildiğimiz Gibi Değilmiş!

Sessiz bir yerde bir bardak temiz suyu yanınıza alıp üzerine şunları okuyun ve bu okuma işlemini yaparken de kıbleye doğru yönelin. Bardağın üzerine şunları telaffuz edin ve tam bir teslimiyet edası takınarak huşu ve gönül huzuru içerisinde şu sözcükleri tekrar edin:

  • “Allah’ım, yarattığın evrenin içinde bulunan her bir mahlukun her bir ihtiyacını ve gereksinimini vakti zamanında ifa eden kudretinin ve bütün donanımlarla donatmış olduğun varlıkların her türlü ihtiyacına en güzel ve özel şekilde karşılık veren hikmetinin hakkı ve hatırı için, yapmış olduğum güzellik duasının bana da hem ruhi hem de bedeni güzellikler taşımasını temin eyle. Beni gönderdiğin insanların halis güzelliği ve yücelttiğin sevgili kullarının güzel suretiyle ödüllendirip hem suretimi ve çehremi güzelleştir, hem de varlığımı ve mevcudiyetimi senin varlığınla özel bir biçime tebdil eyle, amin.”

Güzellik Duası Sözlerinden Sonraki Kısımlar

Bu ifadeleri yukarıda tarif ettiğimiz şekli ile bardağın üzerine okuyup bu işlemi tamamladıktan sonra, güzellik duasının ilk aşamasını bu şekilde tamamlamış olacaksınız ve ardından da bardağı sağ elinize alıp bir yudum içerek üzerine 7 defa Fatiha Suresini okumanız gerekmektedir.

  • Bir yudumu alıp bitirdikten ve 7 defa Fatiha Suresini okuduktan sonra, şimdi bardağı sol elinizi alıp 3 yudum daha için ve ardından da 3 defa İhlas Suresini telaffuz edin, son olarak da bardağı yeniden sağ elinize alın ve 3 yudum daha içerek İnşirah Suresini 1 defa okuyun ve güzellik duasını bu şekilde tamamlayın.

Birçok kişinin ve özellikle de birçok kadının yukarıda tarif ettiğimiz şekilde gerçekleştirdiği güzellik duası, çoğu zaman etkili olmuş ve bu kişiye muazzam bir güzellik deryasının kapılarını açarak onu sahili selamete taşımış ve ona tarifi imkansız bir hoşluğun ve taravetin kapılarını açmıştır.

  • Bu anlamda siz de güzellik duasını tarifine uygun bir şekilde gerçekleştirebilirseniz, göreceksiniz ki hayatınızda hem ruhsal hem de bedensel güzellik manasında birçok değişiklik olacak, hem aynaya baktığınızda hem de başka insanlar size baktığında yüzünüzde bir nur ve bir hayır görmeye başlayacaklar.

İfade ettiğimiz gibi siz de bizzat aynaya bakıp kendinizi gözlemlediğiniz zaman, bir nur ve bir hayrın emarelerini görüp sevinmeye ve bahtiyar olmaya başlayacaksınız.

Bu güzellik duasını bu şekilde yaparak amacınıza ulaşacağınızdan emin olabilirsiniz, fakat yine de her ihtimale karşı farklı dualar, niyazlar ve uygulamalar ile hayatınıza renk ve anlam katmak gibi bir niyetiniz bulunuyorsa; bu takdirde size En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabını da tavsiye etmek isteriz.

Artık aşk hayatınız düzene girecek, bunun için En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nın inanılmaz potansiyelini siz de hak ediyorsunuz. Aşağıda okuyacağınız yorumlar, yaşamınıza anlam katacak.

Buraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

İşte o yorumların bir kısmı:

İnternette daha bunun gibi yüzlerce yorum bulunuyor.

 

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir