Göğüs Büyütme Yöntemleri ile Çok Daha Güzel Bir Görünüme Kavuşabilirsiniz

Göğüs büyütme uygulamaları, masajlar, egzersizler ve yiyecekler

Göğüs büyütme kadınların en sık başvurdukları güzelleşme çalışmalarından biridir. Yeryüzünde kadınlar en fazla yüz estetiğine para yatırmaktadır. İkinci sırada ise göğüs büyütme çalışmaları gelmektedir. Şu anda göğüs büyütme cerrahisi dünyada ciddi bir sektör haline gelmiştir. Sadece göğüs büyütme üzerine çalışan binlerce klinik vardır. Fakat göğüs büyütme yolunda yapılması gereken öncelikle doğal yolları tercih etmektir. Çünkü doğal yollarla da etkili bir şekilde ve kısa sürede göğüs büyütmek mümkündür.

Bu yazımızda göğüs büyütme ile ilgili 4 konuda bilgi vereceğiz. Bunlar göğüs büyütmede yapılan egzersizler, uygulanan masajlar, alınan gıdalar ve göğüs büyütmede günlük uygulamalar şeklindedir. Verilen bilgiler tamamen doğal yollar olup kişinin kendi kendisine uygulayabileceği metotları içermektedir. Göğüs büyütme ile ilgili geniş bilgiler verilecektir. Kişi bütün detayları uygulamayabilir. Sıralanan maddelerden uygulama imkânı bulunanlar dahi uygulanırsa verimli sonuçlar elde edilebilir.

Göğüs büyütmede yapılacak egzersizler

Göğüs büyütme yolunda yapılan egzersizler doğrudan göğüs egzersizi değildir. Kol ve omuz egzersizleri göğüs kaslarını da çalıştırdığı için göğüslerin büyümesine katkı sağlar. Özellikle omuz bölgesi egzersizleri yan göğüs kaslarını çalıştırır. Kişi genellikle sırt üstü uzanır, eller havaya kaldırılır. Kol ve omuzlar öne arkaya hareket ettirilerek göğüs kaslarının esnemesi sağlanır.

 • Egzersizler sadece göğüslerin büyümesini sağlamakla kalmaz aynı zamanda göğüsleri dikleştirir.

Göğüs büyütme egzersizleri sabah uyandıktan hemen sonra yapılırsa daha verimli sonuçlar elde edilir. Çünkü sabah vakti göğüslere olan kan akışı daha fazladır ve egzersizlerden azami derecede faydalanılabilir.

İlginizi Çekebilir: Erkekleri Tahrik Eden Hareketler

Göğüs büyütmede etkili olan yiyecekler

Göğüs büyütme yolunda faydalı olabilecek çok sayıda yiyecek vardır. Önemli olan bunların önem derecelerini belirlemektir. Göğüs büyütmede en etkili olan yiyecekten daha az etkili olan yiyeceklere doğru bir liste yapılmak istenirse şöyle bir liste ile karşılaşırız:

 1. Maydanoz (Doğranmadan yenmelidir)
 2. Yer elması
 3. Kara üzüm (Çekirdeği ile yenmelidir)
 4. Ayçiçeği çekirdeği
 5. Soya (Öncesinde alerji testi yapılmalıdır)
 6. Karalahana
 7. Elma
 8. Deniz ürünleri
 9. Rezene çayı (Günde en fazla iki çay bardağı)
 10. Kaysı çekirdeği
 11. Muz (Günde en fazla bir adet)
 12. Hurma
 13. Tarçın (Başka yiyeceklerde de kullanılırsa etkili olur )
 14. Ada çayı (Günde en fazla iki çay bardağı)
 15. Sütlü çikolata

Göğüs büyütmede yapılacak masaj türleri

Masaj göğüs büyütmenin etkili yollarından biridir. Sabah ve gece günde iki defa 5-10 dakika gibi kısa sürelerle yapılacak bir masaj göğüs büyütmede oldukça etkili sonuçlar doğuracaktır. Göğüslere baskı yapmadan hafif şekilde masaj yapılmalıdır. Çünkü sert yapılacak bir masaj göğüslerdeki bezlere ve süt kanallarına zarar verebilir.

Masajdaki ölçüt “hissedilebilir ancak rahatsız etmeyecek” tarzda dokunuşlarla masaj yapmaktır. Göğüs büyütme masajları hiçbir doğal krem kullanılmadan sadece çıplak elle de yapılabilir. Bu tarzda yapılacak masajlar da etkilidir. Ancak doğal kremler hazırlayıp onlarla göğüs masajı yapmak daha kısa sürede sonuç almanızı sağlamaktadır. Göğüs büyütme çalışmalarında şu masaj türleri uygulanabilir:

 • Şerbetçi otu doğal kremi ile yapılan masaj
 • Çörek otu yağı ile yapılan masaj
 • Keten tohumu yağı ile yapılan masaj
 • Elma suyu ile yapılan masaj
 • Zeytinyağı ile yapılan masaj
 • Bal ile yapılan masaj

Göğüs büyütme çalışmalarında günlük hayatta uygulanacak bazı yöntemler

Uygun sutyen seçimi yapılmalıdır. Göğüsleri yer çekiminin olumsuz etkilerine karşı koruyan destekli sutyenler tercih edilmelidir. Mümkünse günün belli vakitlerinde yarım saat kadar sutyensiz kalınıp göğüsler iç çamaşırların baskısından kurtarılmalıdır.

İyi uyku bedeni dinlendirip zindeleştirdiği gibi göğüslerin büyümesinde de olumlu etkiye sahiptir.

Ilık banyolar göğüsleri yumuşatarak büyümelerini sağlar.

İstediğiniz erkeği, Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi seti sayesinde etki altına alacaksınız. Kanıt mı istiyorsunuz, işte yorumlar:

Buraya tıklayıp Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi Seti'ni indirin.

İşte o yorumların bir kısmı:

İnternette daha bunun gibi yüzlerce yorum bulunuyor.

 

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir