Geri Getirme Büyüsü 4 Anasır ile Yapılır ve Kesin Sonuç Verir

Geri getirme büyüsünün en kadim ve en etkili biçimi

Tarihin en eski geri getirme büyüsü 4 anasıra (temel unsura) dayanan uygulamadır. Giden sevgiliyi geri getirme, kaybolan eşyaları yeniden bulma ve iş yerlerine eski bereketli halini tekrardan kazandırma gibi amaçlarla uygulanır. Ancak bu büyünün asıl uygulanma amacının aşk meselelerindeki dönüşleri sağlamak olduğu unutulmamalıdır.

4 anasır ile yapılan geri getirme büyüsünün olağanüstü tesirlerine dair çok sayıda rivayet mevcuttur. Bu rivayetlerin çoğunda sevgilinin “ayın bir yarısı tamamlamadan” yani 15 günlük süre dolmadan döndüğüne dair bilgiler verilmiştir.

Geri getirme büyüsü ile sevdiğine yeniden kavuşan sayısız kişinin anlatımı bulunmaktadır. Kadim büyü kitaplarında da bu uygulamanın ne kadar etkili olduğuna dair bilgiler verilmiştir. Bu özelliğinden ötürü geri getirme büyüsü yüzyıllardır en yaygın uygulanan büyülerden biri olmuştur.

İşte biz de bu yazımızda en etkili büyülerden biri olan bu kadim uygulama hakkında bilgiler vereceğiz. 

Geri getirme büyüsündeki “4 anasır” ne anlama gelmektedir?

“4 anasır” ifadesi ilk çağlardaki medeniyetlerin zihniyetinde önemli bir yer tutan “4 unsur” demektir. Bu dört unsur “ateş, su, toprak ve hava”dır.

Bu unsurlar gerçek yaşamdaki halleri ile değil karşıladıkları anlam yönüyle büyüye konu olmuşlardır. Zira büyü 4 gecede icra edilmektedir ve her gecenin uygulamaları birbirinden farklıdır. Büyünün tutması için tüm aşamaların titiz bir şekilde yerine getirilmesi büyük önem taşımaktadır.

Buradaki 4 sembol, felsefedeki ve dinler tarihindeki 4 sembol değildir. Buradaki unsurlar gizli ilimlerdeki anlamları ile ele alınmaktadır ve büyü aşamalarını karşılamaktadır.

Geri getirme büyüsünün 4 anasırı ve 4 aşamanın isimleri

Birinci Gece: Ateş gecesi

Bu gece yapılan uygulamalar daha çok geri getirilecek kişinin karakterine yöneliktir. Çünkü kişinin karakter özelliklerini (duyguları, korkuları, ihtirasları…) en iyi yansıtan sembol ateştir.

İkinci Gece: Su gecesi

Bu aşamada amaç kişiyi giden sevgilinin gözünde güzel ve değerli kılmaktır. Yapılan uygulamalar ile dönmesi istenen sevgilinin duyguları kontrol altına alınmaya çalışılır.

Üçüncü Gece: Toprak gecesi

Bu aşamanın amacı kişinin çevresindeki insanların tavırlarını etkilemektir. Zira toprak simgesi mirası, aile bağlarını, dostlukları ve her türlü zenginliği simgelemektedir. Bu bakımdan kişiyi kuşatan ve onun dönmesini engelleyen her şey toprak simgesi ile karşılanır.

Dördüncü Gece: Hava gecesi

Bu son aşamada sevgilinin dönme vaktinin öne çekilmesi hedeflenir. Bu aşamadaki uygulamalar ne kadar etkili ise sevgilinin dönüş zamanı da o kadar erken olacaktır.

Bu aşamalarda şu uygulamalar irca edilir:

Geri getirme büyüsünün “ateş aşaması”nda yapılan uygulamalar

Bu aşamada geri getirilmek istenen sevgilinin cinsiyetine uygun 4 adet eşya alınmaktadır. Bu eşyalar sevgilinin önceden kullandığı eşyalar olmak zorunda değildir. Sadece sevgilinin kullanabileceği ve kendisine yakıştırılabilecek eşyalardır. Bunlar herhangi bir yerden temin edilebileceği gibi satın da alınabilir.

Mesela erkeğin dönmesi isteniyorsa kalem, anahtarlık, şapka ve küçük bir çakı seçilebilir. Kadının dönmesi isteniyorsa küçük bir kozmetik eşyası, pahalı olmayan bir takı, içecek kupası ve küçük bir not defteri alınabilir.

Burada sıraladığımız eşyalar tamamen örnek mahiyetindedir. Kadın ya da erkeğin cinsiyet özelliklerini yansıtan, maddi yönden çok kıymetli olmayan ve ebat olarak küçük sayılabilecek her tür eşya bu işlem için seçilebilir.

Seçilen eşyalardan ilki büyükçe bir bezin üstüne konur. Ardından bu eşyanın üzerine başka bir bez serilir. İkinci eşya da bu bezin ortasına konur. Bu şekilde dört eşya iç içe olacak vaziyette dört kat bez içinde sarılmış olur.

Eşyaların sarılması sırasında getirilecek kişinin isminin de geçtiği tılsımlı sözcükler okunmaktadır. Sözcüklerin okunması bittikten sonra bezler bohça şeklinde iyice bağlanarak ertesi geceye kadar kimsenin göremeyeceği bir yerde saklanır.

Bu Yazımız da İlginizi Çekebilir: Nohut Büyüsü ile Sevdiğini Kendine 14 Günde Aşık Ettirmek Mümkün

Geri getirme büyüsünün “su aşaması”nda yapılan uygulamalar

Bu aşamada bir tas suyun üstüne geri getirilmek istenen sevgilinin adının geçtiği tılsımlı sözcükler okunur.

Dört kat bezle sarılmış eşyalar tek tek açılarak okunmuş su ile çok hafifçe ıslatılır. Ardından bezler ilk geceki gibi dört kat olacak şekilde içe içe bohça şeklinde bağlanır. Bohça kimsenin görmeyeceği bir yere kaldırılarak ertesi gün uygulamaları beklenir.

Geri getirme büyüsünün “toprak aşaması”nda yapılan uygulamalar

Tılsımlı sözcüklerin okunmadığı bu aşamada sadece tek bir uygulama yapılır. O da bohçanın gece vakti alınarak uzak bir yere götürülmesi ve en az bir diz boyu derinlikte toprağa gömülmesidir.

Bohçanın gömüldüğü yerin yerleşim yerlerinden uzak ve kimse tarafından bilinmeyecek bir yer olmasına dikkat edilir. Çünkü büyü malzemelerinin bulundukları yerden çıkarılmaları halinde büyü kendiliğinden bozulacaktır. 

Geri getirme büyüsünün “hava aşaması”nda yapılan uygulamalar

Bu son gecede “11 adım ritüeli”ne başvurulur. 11 adım uygulamasında büyü yapan kişi bohçanın gömüldüğü yerin tam üstünde durur. Yanında sevgilisini geri getirmek isteyen kişi de durmaktadır.

Büyü yapan kişi geri getirilecek sevgilinin yaşadığı yere doğru 11 adım atmaktadır. Bu sırada yanında bekleyen kişinin adını söyleyerek tılsımlı ifadeler kullanmaktadır. 11 adım attıktan sonra döner ve bu sefer geriye doğru 11 adım atarak her adımda dönmesi istenen kişin adıyla tılsımlı sözcükleri okur.

Bu vaziyette 4 gidiş 4 geliş yapılır. Yani toplamda 44+44=88 adım atılarak tılsımlı sözcükler söylenir ve büyü tamamlanır.

Geri getirme büyüsü hızlı biçimde tutan büyülerden biridir. Ayrıca bozdurulması da oldukça güçtür. Bu özelliklerinden ötürü “tılsımlı büyüler” içinde kabul edilmektedir. Tarihte yaygın olarak uygulanan bu büyü günümüzde de özellikle yüksek sosyete içinde sıkça yapılmaktadır. Ancak ifade etmek gerekir ki bu tarz büyülere başvurmak dinen caiz değildir ve kişinin büyük günaha girmesine neden olur.

Özel yaşamında mutluluğu yakalamak isteyen müminlerin başvurmaları gereken en güvenilir yol ise dilek duaları okumaktır. Duaların manevi gücü ile inşallah müminler özel yaşamlarında mutluluğu yakalayacaklardır ve büyü gibi şer uygulamalara ihtiyaç duymayacaklardır.

Artık aşk hayatınız düzene girecek, bunun için En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nın inanılmaz potansiyelini siz de hak ediyorsunuz. Aşağıda okuyacağınız yorumlar, yaşamınıza anlam katacak.

Buraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

İşte o yorumların bir kısmı:

İnternette daha bunun gibi yüzlerce yorum bulunuyor.

 

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir