Evlilik Büyüsü Yaptıracaklara Daha Hayırlı Bir Yol Tavsiyesi

Evlenmek isteyen şahısların başvuracağı iki farklı yol vardır

Bir kişinin sevdiği ile evlenmesi kadar güzel bir şey yoktur. Çünkü insanın aşık olduğu şahıs ile bir aile kurması ve onunla birlikte çocuklarını yetiştirmesi dünyadaki en güzel duygulardan biridir. Ancak ne yazık ki çoğu zaman herkes sevdiği ile evlenecek kadar şanslı değildir. Bazen sevilen kişinin aşka karşılık vermemesi bazen de başka insanların aşka müdahale etmesi sonucu istenilen evlilik gerçekleşmemektedir.

İşte böyle durumlarda insanlar sevdiği ile evlenmek için iki ayrı yola başvurmaktadır. Bu yollardan birincisi “evlilik büyüsü” yaptırmak diğeri ise “evlenmek için dua” okumaktır. Bu yazımızda her iki yol hakkında bilgiler vererek tercih edilmesi gereken asıl yöntemin “duaların yardımı ile sevdiğine kavuşmak” olduğunu vurgulayacağız.

Aşağıda evlilik büyüsü hakkında detaylı bilgiler verilmiştir. Yazının sonunda ise büyülerden çok daha hayırlı bir yol olan “aşk ve muhabbet duaları” hakkında önemli bir tavsiyede bulunulmuştur.

Evlilik büyüsü nasıl yapılır?

Evlilik büyüsü vefk ile yapılan büyülerden biridir. Vefk büyü yazısı demektir. Vefk yardımı ile yapılan büyüler diğer büyülere göre çok daha hızlı ve güçlü etkiler yaratmaktadır.

Vefk ile ömür haritasının çıkarılması

Evlilik büyüsünde evlenmek isteyen kişi hakkında detaylı bilgiler alınır. Kişinin yaşı, annesinin adı, dış özellikleri, ilgi alanları, başından geçen önemli olaylar gibi pek çok ayrıntı bir araya getirilir. Hazırlanan bu bilgi notuna “ömür haritası” adı verilir.

Toplanan bilgiler beyaz bir kumaş ya da kağıdın üzerine yazılır. Ancak yazılar yazılmadan önce kumaşın ya da kağıdın üzerine düzgün bir geometrik şekil çizilir ve yazılar bu şeklin içine yazılır.

Toplanan bilgilerin içine kişinin evlenmesini sağlayacak çeşitli tılsımlı sözcükler yazılmaktadır.

Büyü tek bir kişiye yönelik yapılmışsa bu şahsın adı da vevke yazılmalıdır. Şayet büyü kısmet açma maksadıyla yapılmışsa vefk yazılarının ortasına bir çember çizilir ve çemberin içi boş bırakılır.

Evlilik büyüsündeki vefkler özel alfabelerle yazılır

Vefk hazırlamak uzmanlık gerektirir. Çünkü vefkler sadece İbranice, Soğdca, Arapça ve Süryanice gibi dillerde ve kendisine has yazı sistemleri ile hazırlanmaktadır.

Günümüzde dünyada yaygın olarak kullanılan Latin alfabesi ile vefk hazırlamak mümkün değildir.

Hazırlanan vefkin kaçar defa okunacağı büyünün amacına göre değişir

 Eğer bu büyü bekarlara yönelik yapılmışsa hazırlanan vefk büyü yapan üstat tarafından baştan sona 41 defa okunur.

Şayet büyü evli birisinin eşinden boşanıp büyü yaptıran kişi ile evlenmesini sağlamak için yapılmışsa vefk kağıdındaki bilgiler baştan sona 123 defa okunmaktadır. 

Genel olarak hazırlanmış evlilik büyülerinde ise ömür haritasının okunma adedi sadece 3’tür.

İlginizi Çekebilir: Şirinlik Büyüsü

Evlilik büyüsünde ömür haritasının yakılması

Evlilik büyüsü için hazırlanan ömür haritası adlı vefk, belirlenmiş okumalar bittikten sonra yakılmaktadır.

Yakılan vefkin külleri evlenilmek istenen kişinin yaşadığı yerin yakınlarına dökülmektedir.

Eğer evlenilmek istenen kişinin yaşadığı yer başka bir şehirde ise tılsımlı sözcükler okunarak küller o yöne doğru savrulur.

Herhangi bir kişiye yönelik yapılmayan ve sadece kısmetin açılması için icra edilen evlilik büyülerinde ise vefk kağıdı yakıldıktan sonra küller deniz, göl, akarsu gibi büyük bir su kaynağına dökülmektedir.

Küllerin dökülmesi tamamlandığında büyü “mühürlenmiş” demektir. Yani bu aşamadan sonra artık büyü etkilerini gösterecektir.

Evlilik büyüsü nasıl bozdurulur? 

Evlilik büyüsü aslında son derece kolay doldurulabilen bir büyüdür.

Ancak büyünün bozdurulması için ilk 2 hafta son derece önemlidir. Çünkü kişilerin bilinçlerinin yavaş yavaş şekillendiği ve evlenme kararının alındığı dönem bu ilk 2 haftadır.

Büyünün yapıldığı öğrenildiğinde veya böyle bir şüphe duyulduğunda hemen büyü bozma metotlarına başvurulmalıdır.

Evlilik büyüsü yapılışının üzerinden çok uzun süreler geçse dahi bozdurulabilir. Ancak kişiler büyünün tesiri ile evlenmişlerse büyü bozma uygulaması büyük sıkıntılara da yol açabilir. Bu itibarla evlilik büyüsü ne kadar erken fark edilip bozdurulursa o kadar isabetli olacaktır.

Evlilik duası okuyarak muradına kavuşmak çok daha hayırlıdır

Evlilik büyüsü yaptırmak yerine evlenmek için dua okumak çok daha doğru olacaktır.

Büyü yaptırmak dinen caiz değildir. Kuran’da ve hadislerde büyü kesin bir dille yasaklanmıştır. Ayrıca büyü yaptırmanın çok tehlikeli riskleri de vardır.

İşte bu sebeplerden ötürü özel hayatlarında mutluluğu yakalamak isteyen kişilerin kesinlikle büyü gibi şer uygulamalardan uzak durmaları gerekmektedir.

  • Sevdiğine kavuşmak ve evlenip mutlu olmak isteyenler büyü yaptırmak yerine dua etmenin muazzam gücünden faydalanmalıdır. Zira unutulmamalıdır ki büyü yapmak şeytani, dua etmek ise Rahmani bir çabadır.

İşte tam da bu noktada sevgili okurlarımıza özel hayatlarında mutluluğu yakalamalarını sağlayacak harika bir eser tavsiye etmek istiyoruz. En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları adlı eser okurlardan çok olumlu yorumlar almaktadır ve inşallah sizin yaşamınızda da hayırlı kapıların açılmasına vesile olacaktır.

Artık aşk hayatınız düzene girecek, bunun için En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nın inanılmaz potansiyelini siz de hak ediyorsunuz. Aşağıda okuyacağınız yorumlar, yaşamınıza anlam katacak.

Buraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

İşte o yorumların bir kısmı:

İnternette daha bunun gibi yüzlerce yorum bulunuyor.

 

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir