Evli Erkek Aşık Olursa Kendisini Nasıl Ele Verir?

Evli erkek aşık olduktan sonra hiçbir yere yetişemez

Evli erkek yeni bir aşka yelken açtıktan sonra zaman konusunda ciddi sıkıntılar yaşamaya başlar. Çünkü evlilik hayatının kendisine yüklediği sorumluluklar vardır ve bu nedenle zamanın bir kısmını ailesine ayırmalıdır. Ancak aynı şekilde yeni sevgilisiyle de zaman geçirmek zorunda kalacaktır. Bu nedenle evli erkeklerin en fazla ihtiyaç duydukları şey “biraz daha zaman”dır.

Erkeğin sık sık çeşitli bahaneler bularak evden uzaklaşması, sürekli işinin çıkması ve daha önce çok rahat bir şekilde sürdürdüğü yaşamında hiçbir yere yetişememesi aşık olduğun en önemli kanıtlarıdır.

Yeni hobiler edinmek aşk belirtisidir

Erkeklerin ilgilendikleri hobiler veya yaptıkları spor dalları çoğu zaman kendi zevklerinden doğmaz. Erkekler içinde bulundukları sosyal gruba hoş görünmek veya sevdikleri kadına farklı bir kimlik sunmak için değişik hobiler yapmaya çalışır. Yani erkeklerin hobileri çoğu zaman aslında masumane bir gösterişten başka bir şey değildir.

Erkeğin son zamanlarda farklı hobiler peşinde koşması onun kalbinde başka bir kadının olduğuna dair önemli ipuçları vermektedir.

Yatakta bambaşka bir adama dönüşür

Evli olup başka bir kadına aşık olan erkekler kişilik yapılarına bağlı olarak yatakta farklı özellikler gösterir.

Bazı erkekler aşık olmaya başladıktan sonra yatakta daha aktif davranır. Cinsel performansı yükselir ve daha ateşli biçimde sevişmeye başlar. Bazı erkekler ise eşine dokunmak istemez ve cinsel yaşamları renksiz hale gelir. Yani bir erkeğin yatakta “azgın bir kaplana dönüşmesi” de “yabancı bir insan haline gelmesi” de başka bir kadına aşık olduğunun işareti sayılabilir.

İlginizi Çekebilir: Erkeklerin Hoşuna Giden Sözler

Evli erkek aşık olursa maddi sorunlar yaşamaya başlar

Erkeğin maddi durumu ne kadar iyi olursa olsun aşık olmaya başladıktan sonra parasal konularda çeşitli sıkıntılar yaşar. Çünkü aşık erkek maddi durumunu düşünemeyecek kadar meşguldür. Aynı anda iki farklı kadını idare etmek zorunda kalan erkek maddi yaşamın idaresini tamamen ihmal eder. Bu nedenle de kısa süre sonra parasal sorunlar yaşar.

Önceki dönemlerde herhangi bir maddi sorunu olmayan ve hayatını rahat bir şekilde devam ettiren erkek bu konuda zorlanmaya başlamışsa başka bir kadına aşık olma ihtimali çok yüksek demektir.

Size karşı eskisi gibi nazik olmaz

Erkekler sevdikleri kadına karşı yumuşak bir dil kullanırlar ve onu incitmemek için ellerinden geleni yaparlar. Erkeğin yetişme tarzı ve karakter yapısı nasıl olursa olsun seven erkek aşık olduğu kadını sözleri ile üzmek istemez. Erkek iltifat yapmayı tam olarak beceremese dahi kırıcı konuşmalar yapmaktan uzak durur.

Başka kadına aşık olan erkek ise artık kafasında eşini gözden çıkarmıştır. Bu nedenle söylenecek kırıcı sözlerin farkında değildir. Erkeğin eşine karşı eskisi gibi nazik davranmaması başka bir kadına gönlünü kaptırmasının işareti olabilir.

Başka bir kadına aşık olan erkeklerin en sık yaptıkları yanlış davranışlardan birisi de eşlerini “diğer kadınlarla karşılaştırmak ve eksik yönlerini abartarak öne çıkarmak”tır. Karşılaştırmaya maruz kalmak ve eşi tarafından bu yolla aşağılanmak ise kadınların kolay kolay kaldıramayacakları onur kırıcı bir davranıştır.

Dış görünüşü ile daha fazla ilgilenir

Erkekler her şey normal şekilde seyrettiği dönemlerde dış görünüşlerine fazla önem vermezler. Ancak duygu dünyalarında herhangi bir değişiklik olduğunda bu durum hemen dış görünüşlerine yansır.

Erkeğin fazla kilolarını dert edinip diyete başlaması, saç ektirmesi veya saçlarını boyatması, kılık kıyafetine daha fazla özen göstermesi ve pahalı aksesuarlar tercih etmesi aşık olduğunu gösteren önemli detaylardır.

Gelecekle ilgili planlar yapmaktan hoşlanmaz

Gelecekle ilgili plan yapmak erkeklerin canını müthiş derecede sıkmaktadır. Çünkü erkekler sorumluluk almaktan korkan kişilerdir. Aşık oldukları kadınla bile geleceğe dair hayaller kurmak istemezler.

Eğer erkek eşi dışında başka bir kadına aşık olmaya başlamışsa eşiyle birlikte kurdukları hayalleri de anlamsız bulmaya başlar. Kadın daha önceden kararlaştırılmış planlar hakkında fikirlerini söylerken erkek bundan rahatsız olduğunu belirtir. Çünkü erkek gelecekte birlikte yaşamak isteyeceği kadını zihninde değiştirmiştir.

Evli erkek aşık olursa kadın nasıl bir yol izlemelidir?

Kocası gönlünü başka birisine kaptıran kadınlar bu durumu öğrendiklerinde önce ciddi bir travma yaşar. Çünkü insanın sevdiği kişiyi kaybettiği hissine kapılması hiç de kolay değildir.

Bu gerçekle karşı karşıya gelindiğinde yapılacak iki şey vardır:

  1. Kesin ayrılık kararı alıp uzaklaşmak
  2. Mücadele edip aşkını yeniden kazanmak

Ancak bu iki yol arasında bir tercih yapmak gerekirse mücadele ederek aşkını yeniden kazanmaya çalışmak çok daha mantıklı bir seçimdir. Çünkü bin bir emekle kurulan bir yuvayı dağıtmak yerine hataları kısa sürede telafi etmeye çalışmak daha doğrudur.

İstediğiniz erkeği, Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi seti sayesinde etki altına alacaksınız. Kanıt mı istiyorsunuz, işte yorumlar:

Buraya tıklayıp Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi Seti'ni indirin.

İşte o yorumların bir kısmı:

İnternette daha bunun gibi yüzlerce yorum bulunuyor.

 

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir