Evlenmek İçin Dua Okuyanlar Hayırlı Bir Kısmetle Nasipleniyor, Mutluluğu Yakalıyor

Evlenmek için Dua ile Senin de Kısmetin Açılacak

Bir kişinin kapalı olan kısmetini açması, hem de diğer insanların gıptayla bakacağı ve imrenerek parmak ısıracağı bir şekilde kısmetini açıp güzel ve hayırlı bir kişiyle evlenmesi defalarca yaşanan bir durumdur ve bu durumun temelinde de şüphesiz ki evlenmek için dua gibi mucizevi bir uygulama yatmaktadır.

  • Bizler defalarca şuna şahit olduk ki birçok insan daha öncesinde evde kalacağını ve kısmetinin hiçbir şekilde açılamayacağını düşünürken evlenmek için duayı uyguladıktan kısa süre sonra talipleri arttı ve bu kişi, kısmetinin açılmasını görüp sevinç içerisinde Allah’a şükür etmeye başladı.

Evet, kısmet açma duası olarak da bilinen evlilik duası ya da öbür adıyla evlenmek için dua, doğru bir şekilde yapılıp kişinin samimiyeti ile birleşirse, bu samimiyet ve duanın gücü, kişiyi kısa süre içerisinde kısmetinin açılması gibi bir güzellikle yüzleştirip bahtiyar etmektedir.

Şimdi böylesine güçlü ve böylesine güzel bir evlilik duasını sizin de bilmeniz gerekir, bu uygulamadan siz de istifade etmelisiniz ve bu uygulamayı bilmek herkesin hakkıdır, diyerek detayları sunmaya başlayalım.

Evlenmek için Dua Neden Nur Suresi 41. Ayet ile Yapılır?

“E lem tera ennallâhe yusebbihu lehu men fîs semâvâti vel ardı vet tayru sâffât kullun kad alime salâtehu ve tesbîhah vallâhu alîmun bimâ yef’alûn.”

Bu mübarek ayeti defalarca okuyup dilinizi bu ayeti telaffuz etmeye alıştırmanız gerekmektedir, çünkü birazdan yapacağınız evlenmek için duada Nur Suresinin 41. ayeti olarak bilinen bu mübarek ayet, güzellik ve samimiyet içerisinde okunması gereken bir ayet olarak karşınıza çıkacak.

  • Ayrıca İslam alimleri bu mübarek kelimelerin evlenmek için duayı amacına taşıyan ve kişiyi muradına eriştiren müthiş bir enerji ile dolu olduğunu ifade etmişlerdir.

Bu nedenle bu ayeti daha öncesinde (yani evlilik duasını yapmadan önce) defalarca okuyup dilinizi alıştırmalı ve akıcı bir şekilde okumaya gayret göstermelisiniz.

Evlenmek için Dua Özellikle Üzüm Yaprağı ile Uygulanır

Şimdi herhangi bir yerden temin edeceğiniz bir adet üzüm yaprağını yanınıza alıp sessiz bir yere geçerek kıbleye doğru dönüp üzüm yaprağını önünüze koyun ve yukarıda vermiş olduğumuz Nur Suresinin 41. ayetini tam 7 defa üzüm yaprağının üzerine okuyun.

  • Bu esnada da hayırlı bir kısmet ve faziletli bir evlilik yaşayabilmek için Allah’a samimiyet ile iltica edip onun merhametinin, şefkatinin ve hikmetinin sonsuzluğu içerisinde kendinizi tamamen emniyette ve güvende hissetmeye çalışın.

Bu uygulama sonrasında ise önünüze koymuş olduğunuz üzüm yaprağının üstüne şu etkili ve tılsımlı kelimeleri dikkatlice telaffuz edin:

Evlenmek için Duayı Yaparken Üzüm Yaprağının Üzerine Söylenen Sözler

  • “Üzüm yaprağı nimetler içerisinde sadece bir nimettir ve Nur Suresinin 41. ayeti de ayetler içerisinde sadece bir ayettir. Bize göndermiş olduğun bütün nimetlerin ve yolumuzu aydınlatması için indirmiş olduğun bütün ayetlerin hatırına, şimdiye kadar gelmiş geçmiş olan insanlardan nimetlerini takdir eden ve ayetlerini kendisine kılavuz edinen bütün mübarek ve sevgili kullarının yüzü suyu hürmetine, bütün peygamberlerin ve bütün evliyaların yapmış oldukları ibadetlerin hatırına, evlenmek için duayı uygun bir şekilde dergahı merhametinde kabul eyleyip bana sevinç ve mutluluk yaşat; kalbimi elemden ve kederden arındır ve beni güzelliklere nail eyle Allah’ım, amin.”

Evlenmek için Duada Hangi Noktalara Bilhassa Dikkat Etmelisin?

  • Bu şekilde evlenmek için duanın özel sözcüklerini de okuduktan sonra önünüzdeki üzüm yaprağını sağ elinize alıp 4 defa katlayıp adeta bir muska gibi yanınızda taşımaya başlayın.
  • Bu üzüm yaprağının yanınızda olduğu süre boyunca da size tılsımlı bir şekilde evlilik duasının güzelliğini yaşatacağını bilerek hayatınızı sürdürmeye çalışın.
  • Bunun yanı sıra evlenmek için duayı yapan insanların dikkat etmesi gereken bir başka nokta da bu duanın gizli saklı bir şekilde yapılması gerekliliğidir, çünkü şimdiye kadar bu duayı yaptıktan sonra uygulamayı gerçekleştirdiğini başka insanlara anlatan ve bunda herhangi bir sakınca olmadığını zanneden kişiler dualarının reddedilmesi ile karşılaşıp kötülük yaşamak zorunda kalmışlardır.

Bunun yanı sıra Nur Suresinin 41. ayetini mümkünse ezberleyerek okumanız ve bu okumayı yaparken de gözlerinizi kapatmanız çok daha faziletli sonuçlara vesile olacak ve çok daha etkili bir şekilde size fayda sağlayacaktır inşallah.

Bundan böyle müminin silahı olan doğru ve en güçlü duaları Murad Duaları Kitabı'ndan öğrenebileceksiniz. Aşağıda okuyacağınız yorumlar, sizi de çok etkileyecek.

Buraya tıklayıp Murad Duaları Kitabı'nı indirin.

İşte o yorumların bir kısmı:

İnternette daha bunun gibi yüzlerce yorum bulunuyor.

 

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir