Eski Sevgiliyle Barışmak İsteyenler İçin Pratik Çözümler

Eski Sevgiliyle Barışmak için Kıskandırma Yöntemi

Evvela, ilişki danışmanlığı yaparken bana kıskandırma yöntemini soran birçok kişinin olduğunu ifade etmeliyim ve kıskandırma taktiğinin çoğu zaman yanlış kullanıldığını da dile getirmeliyim.

  • Bu nedenle eğer sen de kıskandırma yöntemini dozajında ve kararında kullanamazsan, eski sevgilinle barışmak ve onunla yeniden aranı düzeltmek yerine ondan tamamen ayrılmanın üzüntüsünü ve hüznünü yaşamak zorunda kalabilirsin.

Kıskandırma yöntemini kullanırken mümkün mertebe onda şöyle bir hissiyat uyandırmaya çalışmalısın:

  • “Eski sevgilim, bir başkasına yar olabilir ve onu bir başkasına kaptırma tehlikesiyle karşı karşıyayım, fakat doğru adımları atarsam onu yeniden kazanabilir ve bir başkasına kaptırmak yerine tekrar kendi avuçlarıma alabilirim.”

Evet, eski sevgilinin böyle bir hissiyata kapılması için kıskandırma yöntemini kararında kullanmalısın, yani onda tamamen ümitsizlik ve sevgisizlik yaratmayacak şekilde kullanmak zorundasın.

  • Yani kıskandırma yöntemini kullanırken eski sevgilinin zihninde seni tamamen kaybetme ümitsizliğini yaratmamalı ve onun senden tamamen ümidini kesmesine sebebiyet vermemelisin.

Çünkü birçok kişi bana müracaat ettiklerinde kıskandırma metodunu kullandıklarını ve bunu sivri ve keskin bir şekilde yaptıkları için eski sevgililerini tamamen kaybettiklerini ifade ediyorlar. Her ne kadar bu durumun da geri döndürülmesi mümkün olsa da yine de kıskandırma yöntemi ilişkiyi yıpratan ve yaralayan, onarılması güç hale getiren bir sürece sokar.

Eski Sevgiliyle Barışmak ve Sosyal Medya Konusu

Birçok kişinin eski sevgilisiyle barışmak için sosyal medyayı oldukça etkisiz ve faydasız bir şekilde kullandığına defalarca şahit oldum, halbuki sosyal medya doğru ve etkili bir şekilde kullanılabilirse eski sevgiliyi geri kazanmak da oldukça kolay bir hale gelecektir.

  • Bu nedenle sana sosyal medyayı düzgün ve etkili bir şekilde kullanmanı tavsiye ediyorum ve bunun için de şu adımları atman gerektiğini ifade ediyorum:

Evvela sosyal medya hesaplarında eski sevgilinin de görebileceği şekilde oldukça olumlu ve pozitif paylaşımlarda bulunmalısın, bu ayrılık sürecinin sende ciddi bir depresyon yaratmadığını ve hala dimdik ayakta durduğunu anlatan paylaşımlarla gayet enerjik ve mutlu bir tablo sergilemelisin.

Böyle bir tablo sergilediğinde eski sevgilinin zihninde seni yeniden kazanmak ve seninle yeniden barışmak ihtiyacının meydana geldiğini zaten bizzat yaşayarak anlamış olacaksın.

Gerçekten de sosyal medyada paylaşılan fotoğraflarda ve diğer paylaşımlarda neşeli ve huzurlu bir tablo çizebilen birçok kişinin eski sevgilisi ile yeniden barıştığını ve onun gönlüne yeniden taht kurduğunu defalarca gözlemledim, bundan ötürü, bunu, sana da şiddetle tavsiye etmekteyim.

Eski sevgilinizi Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Rehberi ile yeniden elde etmenizin mümkün olduğunu biliyor muydunuz? Aşağıda okuyacağınız yorumlar, bunun kanıtı.

Buraya tıklayıp Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Rehberini indirin.

İşte o yorumların bir kısmı:

İnternette daha bunun gibi yüzlerce yorum bulunuyor.

 

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir