Eski Sevgiliyi Nasıl Geri Kazanırım? Uzmanlar Sizin İçin Yanıtladı!

Eski Sevgiliyi Nasıl Geri Kazanırım Herkesin Gözden Kaçırdığı Noktaları Öğrenin

Aşk acısı yaşayarak bana başvuran birçok danışanım oldu, onların birçoğunun eski sevgilisini tamamen unutmak ve bu defteri komple kapatmak istediklerine şahit oldum. Fakat bazıları ise eski sevgiliyi nasıl geri kazanırım diyerek eski sevgilisini yeniden elde etmek ve onunla yeniden mutlu olmanın hayalini kuruyordu.

  • Onlara tavsiyelerde bulunup rehberlik ettiğimde ve yol gösterdiğimde, eski sevgililerini kısa sürede yeniden kazandıklarına şahit olmak, mutluluk ve onur vericiydi.

Şimdi onlara yaptığım rehberlik içerisinde hangi maddeleri vurguladığıma birlikte bakalım ve eski sevgiliyi nasıl geri kazanırım sorusunu bu anlamda mercek altına alalım.

Eski Sevgiliyi Nasıl Geri Kazanırım, Başlangıç Olarak Ümit

İlk olarak ümit konusunun son derece önemli ve hayati bir konuma sahip olduğunu bilmek durumundasınız, çünkü eski sevgiliyi nasıl geri kazanırım diyen insanların ümitvar olmaları halinde başarılı olma olasılıkları daima daha fazla olmuştur.

  • Yapılan birçok araştırma eski sevgilisini geri kazanma konusunda ümitli olan insanların ümitsiz olan insanlara nispeten çok daha başarılı olduklarını ortaya koyduğu gibi, benim yaşadığım tecrübeler ve yaşanmışlıklar da yine ümidin son derece mühim bir konuma sahip olduğunu göstermektedir.

Bu nedenle yapman gereken ilk şey ümidini canlı tutarak eski sevgilini yeniden kazanabileceğine dair hayalini ve hissiyatını ayakta tutmaya çalışmak olacaktır.

Eski Sevgiliyi Nasıl Geri Kazanırım, Forum ve Boş Bilgi Konusu

Bunun ardından yapılması gereken en önemli şeylerden biri de nternet ortamında bulunan forumlardan mümkün mertebe uzak durup oradaki yöntemleri ve taktikleri uygulamaktan kendinizi alıkoymak olacaktır.

Zira internet ortamında ve özellikle de forumlarda aktarılan bilgiler son derece hayati olan bu konunun gidişatını değiştirerek size fayda sağlamak yerine eski sevgilinizi sonsuza dek kaybetmenize sebebiyet vererek zararın dibini yaşatabilir. Bu manada forumlardan uzak durmak, ilk vereceğim tavsiyelerden biri olacaktır.

İlginizi Çekebilir: Eski Sevgiliyi Geri Kazanmak İçin 6 Etkili Yol

Eski Sevgiliyi Nasıl Geri Kazanırım, Sosyal Medyada Aktif Olmak?

Sosyal medyada aşk acısını dile getiren paylaşımlarda bulunursan ve bunu eski sevgilinin görmesini sağlarsan, bu durum senin aciz ve güçsüz bir insan olduğun izlenimini ortaya koyacaktır ve eski sevgilin de ister istemez bu izlenime kapılıp içten içe ve bilinçaltı düzeyde senden uzak durmaya çalışacaktır.

  • Bu nedenle sosyal medya paylaşımlarına hassasiyet göstererek bu paylaşımlarda mümkün mertebe mutlu ve huzurlu olduğunu ortaya koyarak eski sevgiline ters psikoloji oynamaya çalışmalısın.

Yani bu noktada eski sevgiliyi nasıl geri kazanırım düşüncesinden ve psikolojisinden kurtulup sosyal medya paylaşımlarında, esasında böyle bir düşünce içerisinde olmadığını ortaya koyan ifadeler kullanmalısın.

Bu süreçte eski sevgilinle iletişimi tamamen kesmek ve onunla hiçbir şekilde irtibat kurmamak da önemli bir husustur ve eski sevgiliyi nasıl geri kazanırım diyen insanların mutlaka gerçekleştirmesi gereken bir gerekliliktir.

  • Çünkü bu süreçte eski sevgili ile iletişime geçmek, adeta bir çuval inciri berbat etmek gibi son derece riskli ve tehlikeli olayların kapısını açıp size ve ona müthiş bir geleceğin umudunu kaybettirebilir.

Zira eski sevgiliyle telefon, mesaj ya da sosyal medya yoluyla iletişim kurmaya çalışmak, onun ilişki üzerinde düşünmek yerine eski sıkıntılı süreci devam ettirmesine sebebiyet vererek sizin de hayalinizi ve ümidinizi tamamen yıkacak gelişmelere imza atacaktır. Bu nedenle iletişim diyetine girmek şarttır.

Eski Sevgiliyi Nasıl Geri Kazanırım, Mola Şart mı?

Bütün bunları yaparken eski sevgilinize fırsat tanımalı ve onun ilişki üzerinde düşünmesini sağlamaya çalışmalısınız; bu mola sürecinde eski sevgiliniz ilişki üzerinde düşünerek yapmış olduğu hataları değerlendirilecek ve sizin hangi adımları atmanız gerektiğini de analiz edecektir.

Yani bu süreçte mola verirken eski sevgiliniz hem kendi hatalarını düşünüp hem de sizin yapmış olduğunuz yanlışları değerlendirilecek ve hangi adımları atması gerektiğini de hesaba katmaya başlayacaktır. Bu mola verme süreci esasında eski sevgiliyi nasıl geri kazanırım sorusunun da nirengi noktasını oluşturmaktadır.

Eski sevgilinizi Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Rehberi ile yeniden elde etmenizin mümkün olduğunu biliyor muydunuz? Aşağıda okuyacağınız yorumlar, bunun kanıtı.

Buraya tıklayıp Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Rehberini indirin.

İşte o yorumların bir kısmı:

İnternette daha bunun gibi yüzlerce yorum bulunuyor.

 

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir