Eşim Beni Aldatıyor mu Şüphesinden Kurtulmak İçin Bu Detayları Bilmelisiniz!

Aldatılıyor musunuz Yoksa Düşünceleriniz Sizi Yanıltıyor mu?

Kadınların duygu dünyalarını alt üst eden en korkunç durumlardan birisi de hiç şüphesiz ki aldatılma şüphesidir. Bu şüphe öylesine korkunç bir duygusal travma yaratır ki bir defa kadının kalbinde yer edindi mi kolay kolay yakasını bırakmaz ve onu sürekli mutsuz kılar.

Eşim beni aldatıyor mu, diye soran kadınlar genellikle objektif davranmamakta ve gördükleri her ayrıntıyı aldatma belirtisi saymaktadır. Halbuki erkek hakkında peşin hükümlü olmamak ve ona haksızlık etmemek gerekir.

Pek aldatma şüphesinden kurtulmak nasıl mümkün olabilir? Elbette ki en kesin aldatma belirtilerini bilip dikkatli biçimde gözlem yaparak.

Bu yazımızda kadın okurlarımızın duydukları şüphelerden kurtulmalarına yarayacak 10 önemli aldatma belirtisini sizlerle paylaşacağız. Eğer söz konusu bu belirtilerden en az 5 tanesi eşinizde veya sevgilinizde varsa aldatma şüphenizin gerçek bir karşılığı olabilir.

İşte eşim beni aldatıyor mu, sorusunun cevabından emin olmanızı sağlayacak birbirinden ilginç detaylar:

Sevdiklerinize karşı acımasız eleştiriler yapar

Aldatan erkekler, doğrudan doğruya eşlerine saldırmayı göze alamazlar. Çünkü onu aldattıklarını bilirler ve ona karşı kendilerini mahcup daha doğrusu zayıf hissederler.

Ancak aldatan erkek, eşine saldırma gücünü kendisinde bulamasa da onun ailesine ve çevresine saldırır. Kadının değer verdiği kişileri acımasızca ve bazen hakaret boyutuna varana kadar aşırı ifadelerle eleştirir.

Aslında bu eleştiri sadece bir başlangıçtır. Erkek önce kadının sevdiklerini eleştirir ve bundan güç alarak bir süre sonra doğrudan doğruya kadının kişiliğine saldırmaya başlar.

Aldatan eş hiçbir yere yetişemez

Erkek aldatmaya başladıktan sonra hiçbir yere yetişemez. Çünkü hayatında zaman ayırması gereken kişilerin sayısı artmıştır. Erkek hem yeni sevgilisi ile zaman geçirmek isteyecek hem de yaşadığı ilişki deşifre olmasın diye eşinin yanında da bulunmak zorunda kalacaktır.

Tabi erkek sadece iki kadın arasında kalmış bir şahıs değildir. Onun yapması gereken bir işi ve yerine getirmesi gereken başka görevleri de vardır. Bu yüzden aldatan erkeklerin en fazla ihtiyaç duydukları şeylerden biri de “biraz zaman” kavramıdır.

Bir anda parlar ve anlamsız kavgalar çıkarır

Aldatan erkek kendi içinde fırtınalı bir yaşam sürdürür. Bu nedenle yoğun bir duygusal gerilim yaşamaktadır. Ancak bu durumu herkesten saklaması gerekir. Çünkü aldatma olayının mantığı “gizlilik” üzerine kurulmuştur.

Erkeğin yaşadığı gizli serüven ve hissettiği psikolojik gerilimler bazen ani biçimde patlamasına neden olur. Erkek çok önemsiz bir meselede büyük kavgalar çıkarabilir. Bazen küçük bir olayı abartarak önemli bir mevzu gibi gösterebilir. Aldatan erkeklerin pireyi deve yapmak gibi bir huyu vardır ve bu huylarının ne zaman ortaya çıkacağı da tam olarak kestirilemez.

Kişisel bakımı ile daha fazla ilgilenir

Üstü başı değişir. Giyimi kuşamına daha fazla önem verir. Dış görünüşündeki değişiklik hemen dikkat çeker. Ancak bunlardan daha da önemli olan süründüğü kokulardır. Aldatmaya başlayan erkekler genellikle yeni bir parfüm kullanmaya başlar ve güzel kokular sürünmeden asla çıkmazlar.

Sevişme tarzı kesinlikle değişir

Aldatan erkeklerin yatakta bambaşka bir kişiye dönüştükleri bilinen bir gerçektir. Ancak erkeklerdeki değişiklikler kişilik yapılarına göre değişiklik gösterir.

Dışa dönük ve sosyal erkekler aldatmaya başladıktan sonra eşleri ile daha ateşli biçimde sevişmeye başlarlar. Eşleri ile çok daha renkli ve güzel bir cinsel yaşam sürdürürler. İçe kapanık erkekler ise yatakta geriye çekilirler ve eşleri ile sevişmekten kaçınırlar.

Erkeklerin cinsel yaşamda aşırı istekli olmaları da çok soğuk davranmaya başlamaları da aldatma işareti sayılabilir.

İlginizi Çekebilir: Eski Sevgiliyi Geri Döndürmenin Yolları

Sizinle konuşmayı bırakır, dinliyor gibi görünür

Eşleri ile iletişim kurma konusunda çeşitli sorunlar yaşarlar. Gün içinde ne yaşarlarsa yaşasınlar bunları eşleri ile paylaşmak istemezler. Aynı evin içinde yabancı bir insan gibi yaşamaya başlarlar.

Eşlerinin söyledikleri şeyleri de dinliyormuş gibi davranırlar fakat gerçekte hiçbir söze değer vermezler. Kendi dünyalarında yaşamaya başlarlar ve eşlerini kurdukları bu yeni dünyanın dışında tutarlar.

Yeni hobilere merak duymaya başlaması hayra alamet değil!

Daha önce hiç ilgilenmedikleri yeni hobilere merak duymaya başlarlar. Kadın, eşinin böyle bir hobi ile ilgilenmeye başlamasına şaşırmaktadır.

Aldatan erkekler yeni hobileri icra ederken aslında yeni sevgililerinin önüne farklı bir kimlikle çıkmak istemektedir. Bu nedenle aldatan erkekler yeni hobiler icra etmeye başladıklarında kesinlikle eşlerini yanlarında görmek istemezler.

Sosyal ortamı değişmeye başlar

Aldatan erkekler kendilerine benzeyen yani aldatma eğilimi olan arkadaşlar bulmak isterler. Çünkü yaptıkları hataları hoş görecek kişilerin yanında kendilerini daha rahat hissedeceklerdir. Bunun yolu da kendileri gibi düşünüp eşlerini aldatan kişilerle arkadaş olmaktır.

Erkeğin çevresindeki temiz ahlaklı arkadaşları gittikçe azalıyor ve onların yerine “sıkıntılı tipler” daha fazla görülmeye başlıyorsa erkeğin aldatma şüphesi artar.

Parasal sorunlar yaşamaya başlar

Maddi durumu ne kadar iyi olursa olsun aldatan erkekler bir süre sonra parasal sorunlar yaşamaya başlar. Bunun sebebi erkeğin maddi hayatı düşünmeye zaman bulamamasıdır.

Erkek, özel hayatı ile o kadar meşguldür ki maddi sorunları adeta görmez. Ancak maddi yaşam ihmale gelmez ve bir süre sonra ciddi sorunlar yumağı haline gelip kişinin karşısına çıkar.

Aldatan erkelerin büyük bir kısmı mutlaka er ya da geç ekonomik problemler yaşar. Çünkü aldatma erkeğin zihnine ve kalbine zarar verdiği gibi cüzdanına da zarar verir.

Anlamsız bir özgüven patlaması yaşar

Aldatan erkekler, yaptıkları yanlış davranışı ne yazık ki “başarı” olarak kabul etmektedir. Çünkü erkekler arasında “aldatıp da yakalanmamak maharet sayılmaktadır.” İşte bu yanlış algıdan dolayı aldatan erkekler büyük bir özgüven patlaması yaşamaktadır.

Aslında hissedilen şey özgüvenden ziyade anlamsız ve zarar verici bir kibirdir. Zira erkek hem aldatma gibi çok olumsuz bir davranış sergilemiş hem de bu kötü davranışı yücelterek psikolojik olarak büyük bir sapma yaşamıştır.

İstediğiniz erkeği, Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi seti sayesinde etki altına alacaksınız. Kanıt mı istiyorsunuz, işte yorumlar:

Buraya tıklayıp Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi Seti'ni indirin.

İşte o yorumların bir kısmı:

İnternette daha bunun gibi yüzlerce yorum bulunuyor.

 

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir