Ermeni Büyüsünün En Doğru Şeklini Öğreneceksiniz

Ermeni Büyüsü Size İstediğiniz Şeyi Sağlayabilir mi?

Ermeni büyüsü konusunu, hiçbir yerde bulamayacağınız bilgiler ile aydınlatacağımız ve izah edeceğimiz bu yazıyı okuyup bitirdiğinizde, başka insanlardan yardım almadan Ermeni büyüsü yapabilecek pozisyona gelecek ve bu havas ilmini öğrenerek medyumlara ve hocalara başvurmadan kendiniz Ermeni büyüsü yapabilecek bir konuma ulaşacaksınız.

  • Fakat peşinen hatırlatmalıyız ve ifade etmeliyiz ki Ermeni büyüsü, sakıncaları çok olan ve insanları tehlikeye atan bir uygulama olduğu için, hakikaten riskli boyutları çok fazla bulunmakta ve insanların felaket ve helaket içerisinde yaşamalarına da sebep olmaktadır.

Bu önemli ikazları uyarıları ve hatırlatmaları yaptıktan sonra, evvela Ermeni büyüsü hangi amaçlar için kullanılır, ona bakalım; ardından da nasıl yapılır onu inceleyelim.

Ermeni Büyüsü Hangi Amaçlar ve Maksatlara Hizmet Eder?

Ermeni büyüsü, insanların kalplerinde sevgi oluşturmak gibi güzel bir amaca hizmet ettiği gibi, yine, insanların kalplerinde muhabbet duygusunu silip atmak ve onlara sonsuz bir nefret ve kin aşılamak maksadıyla da tatbik edilebilir.

Dolayısı ile Ermeni büyüsü adı verilen bu uygulama, çift taraflı ve çift başlı bir niteliğe sahip olarak hem insanlara sevgi aşılamak hem de onlardan sevgi duygusunu ve muhabbet hissiyatını çekip almak amacıyla ve arzusuyla tatbik edilebilir.

İlgili Yazı: Sıcaklık Büyüsü Ateşli Bir Aşk Başlatmak İçin Harika Bir Yöntem

Dolayısı ile aşağıda Ermeni büyüsünün yapılışını anlatırken niyet aşamasında dikkat edeceğiniz husus niyetinizi netleştirmek ve Ermeni büyüsünü hangi maksada hizmet etsin diye yapıyorsanız o maksadı aklınızda tutmak olacaktır.

  • Yani bir kalbi başka bir kalpten bağımsız bir hale getirmek, soğutmak ve ayırmak maksadıyla yapıyorsanız; bu niyeti düşünmeniz gerekecek; fakat bir kalbi başka bir kalbe ısındırmak ve bağlamak amacına hizmet etmesi için yapıyorsanız, bu niyetinizi düşünmeniz lazım gelecek.

Bu ayrıntıları verdiğimize göre şimdi Ermeni büyüsü için 1 adet kahveye ve 1 adet şekere ihtiyacınız olduğunu ifade etmeliyiz; zira kadim kaynaklar bize Ermeni büyüsünün kahve çekirdeği ve şeker ile yapıldığını beyan eder ve bu doğrultuda hareket edenlerin de maksatlarının hasıl olduğunu bildirir.

Bu anlamda 5 adet kahve çekirdeği bulup bunlarla kahve yapmanız ve ardından da 1 adet küp şeker alıp sessiz bir yere geçerek bu kahveyi ve bu küp şekeri aşağıdaki şekilde değerlendirmeniz gerekir:

Ermeni Büyüsü Nasıl Yapılır, 5 Adet Kahve Çekirdeği

Evet, 5 adet kahve çekirdeği bulup bunlarla güzelce bir kahve pişirdikten sonra, 1 adet küp şekeri de yanınıza alarak sessiz bir yerde bu kahvenin içerisine küp şekeri atıp iyice karıştırmak lazım gelir. Sonrasında ise gözler kapalı bir şekilde 3 defa ‘Ey Hüddam Apraziyal Efendi, bahtsızlığımı giderecek Ermeni büyüsü ile sana bağımsızlığımı ilan ediyorum ve seni kendime yoldaş kılıyorum, duy sesimi.’ denmesi gerekir.

Bu ifadeleri gözleriniz kapalı bir şekilde 3 defa söyledikten sonra, şimdi gözlerinizi açarak şu ifadeleri, içine küp şeker atıp karıştırdığınız kahvenin üzerine telaffuz etmelisiniz:

  • “Gözyaşlarının akıp gittiğim ortamlarda bile patlayan efendimiz, düşünür geçerli olmuştur. Vebanın insanları kırdığı, insanlara musallat olduğu zaman dilimlerinde bile Apraziyal Efendi herkesten ve her bir varlıktan üstün olduğunu ortaya koymuştur. Şimdi ben de Ermeni büyüsü ile kahvenin ve şekerin birlikteliğinden doğan güç ve tılsımı senin varlığında eritmek ve bana yoldaş olmanı dilemek gibi bir durumla kapına geldim. Sesimi duy, beni asla geri çevirme ve beni içinde bulunduğum bataklıktan kurtarıp niyetimi yerine getir.”

Bu sözcükleri okuyup bitirdikten sonra içine 1 adet küp şeker atmış bulunduğunuz kahveyi alıp içmeli ve bitirmeli ve ardından da Ermeni büyüsü uygulamasını bu şekilde sonlandırmalısınız.

Fakat burada şu hatırlatmayı özellikle yapmak durumundayız ki Ermeni büyüsü uygulamaları her ne kadar farklı şekillerde karşımıza çıksa da sahih kaynaklar incelendiğinde ve kadim kitaplara müracaat edildiğinde, Ermeni büyüsünün en doğru şeklinin 5 adet kahve çekirdeği ve 1 adet küp şeker ile yapıldığını gözlemleyebiliriz.

Ayrıca şu noktanın da altını kesinlikle çizmek gerekir ki Ermeni büyüsü, insanların felaket ile karşılaşmasına sebep olabilecek, hem yapanı hem de hedef kişiyi zorlukların ve musibetlerin kalbine sürükleyebilecek bir potansiyel ile dolu çok güçlü ve ters tepmesi muhtemel bir büyü uygulamasıdır.

Bu nedenle bu tip tehlikelerden uzak durmak istiyorsanız, size daha masum uygulamaları tavsiye etmek isteriz, şöyle ki:

Artık aşk hayatınız düzene girecek, bunun için En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nın inanılmaz potansiyelini siz de hak ediyorsunuz. Aşağıda okuyacağınız yorumlar, yaşamınıza anlam katacak.

Buraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

İşte o yorumların bir kısmı:

İnternette daha bunun gibi yüzlerce yorum bulunuyor.

 

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir