Erkeklerin Zevk Noktalarını Öğrenin, Aşk Yaşamınızı Renklendirin!

Erkeklerin zevk noktaları içinde en etkilisi “alt bölge”

Alt bölge olarak isimlendirilen ve uzmanların erkeklerde 1 numaralı zevk noktası olarak isimlendirdiği yer penisin alt kısmıdır. Penisin altı, yumurtalıklar ve anus ile penis arasındaki bölge erkeği çok hızlı harekete geçiren bir noktadır. Bu bölgeye hafif dokunuşlarla dokunulduğunda sadece bir iki dakikada erkeğe müthiş hazlar yaşatılabilir. Erkeklerde sertleşmeyi en hızlı sağlayan bölgedir. Fazlaca sıkılması erkeğe acı verebilir. Masaj tarzı uygulama yapılmalıdır.

Boynun enseye yakın kısmı

Erkeklerin boynu cinsel yönden en az kadınların boyunları kadar hassastır. Bu bölge yumuşak   öpüşlerle uyarıldığında erkeği tahrik eder. Erkeklerde boynun yan tarafları ile ense kısmı ön taraftan daha hassastır. Kulak memeleri kadınlarda çok hassas bir nokta iken erkeklerin büyük bir kısmı kulak memelerinin uyarılmasından zevk almaz hatta rahatsızlık duyan erkekler dahi vardır. Bu nedenle size tavsiyemiz boynu öpücüklere boğ fakat kulak memesine karışma.

Erkeklerin enseleri de önemli bir cinsel noktadır. Öpüşme sırasında avuç içi ile dokunulması erkeği çok fazla azdırıp hareketlendirir. Bu hareket cinsellik üzerinden ruhsal yakınlaşmayı da sağlayan önemli tekniklerden biridir. Kadınların sarılma sırasında ellerini erkeğin beline dolamaları yerine ellerini yukarıda tutmaları yani ense ve omuz hizasında tutmaları hazzı artırmaktadır.

Karın bölgesi 

Doğru noktanın tespit edilmesi halinde etkili bir zevk noktasıdır. Erkeğin göbek deliğinin yaklaşık 4-5 santim kadar üst kısmı çok zevk verici bir noktadır. Parmak uçları ile dokunma çoğu zaman dudak ile dokunmaktan daha etkili sonuçlar doğurmaktadır. Filmlerde sıkça gösterilen karın-göbek kısmında buz gezdirme gibi fanteziler gerçekte karşılığı olmayan uygulamalardır. Erkeğin bedeninde zevki doruğa çıkarmak için eller ile dudak-dil ikilisi ziyadesiyle etkilidir.

İlginizi Çekebilir: Erkekler Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Hem el parmakları hem ayak parmakları

İlk bakışta ilginç göründüğünün farkındayız ancak erkeklerin zevk noktaları içinde el ve ayak parmakları önemli bir yer tutar. Ellerde avuç içi de seks sırasında bir zevk noktası haline gelir. Ayak parmaklarında ise parmak aralarına elle temas edilmesi erkeği güçlü biçimde tahrik etmektedir.

Gülümseten bir zevk noktası bacakta diz kapağının arka kısmı

Erkeklerin diz kapağının arka kısmı erkeklerin dokunmaya daha doğrusu öpülmeye karşı en hassas bölgelerinden biridir. Gülümseten nokta ise kadının erkeğin diz kapaklarının arka kısmını nasıl öpeceği ile ilgilidir. Bir an için sevişme sırasında kadının erkeğin o bölgesini öptüğünü hayal edin. Gözünüzde canlanan görüntünün sizi de gülümsettiğine eminiz.

Parmaklarınız erkeğin saçlarını tarasın

Sevişme sırasında erkeklerin saçları ile oynanması ve kadının ellerinin erkeğin saçlarını hafifçe kavraması erkekleri azdıran etkili bir harekettir. Aynı anda iki elin saçlara ve enseye teması da erkeğin cinsel performansını artırmaktadır. Eğer partneriniz parmaklarınızla tarayabileceğiniz saçlara sahip değilse boyun bölgesine odaklanmanızı tavsiye ediyoruz. Bu arada onun kelliğinin onu çok seksi gösterdiğini de sık sık vurgulamayı ihmal etmeyin.

Her iki bacağın iç kısımları

Erkeklerin çok büyük bir kısmı sevişmeye başlar başlamaz kadınların bacak aralarını okşamaya başlar. Gerçekten de kadınların bacak araları kadınlar için önemli bir zevk noktasıdır. Ancak erkeklerin hemen o bölgeye yönelme sebepleri bu noktanın kendileri için de hassas bir nokta olmasından dolayıdır. Yani erkek kendi zevk noktasının kadının da zevk noktası olabileceğini tahmin ederek böyle davranmaktadır.

Erkeğin bacak aralarına okşama tarzında dokunulur ve ön sevişme uzatılırsa erkek hem büyük bir zevk alacak hem de asıl sevişme aşamasına geçmek için müthiş derecede sabırsızlanacaktır.

İstediğiniz erkeği, Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi seti sayesinde etki altına alacaksınız. Kanıt mı istiyorsunuz, işte yorumlar:

Buraya tıklayıp Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi Seti'ni indirin.

İşte o yorumların bir kısmı:

İnternette daha bunun gibi yüzlerce yorum bulunuyor.

 

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir