Erkekleri Tahrik Eden Hareketler, 3 Farklı Alanda 12 Süper Taktik

Erkekleri tahrik eden hareketlerden yatak öncesi azgınlaştırıcı taktikler

Kalabalık ortamlarda cinsel isteğinizi dışavurun

Toplantı, düğün, konser, sınıf veya toplu taşıma araçları gibi kalabalık ortamlarda erkeği şaşırtacak bir çıkış yapın ve onunla sevişmek için can attığınızı söyleyin.

Erkek böylesi bir ortamda harekete geçemeyeceği için sabırsızlığı ve arzuları ile birlikte müthiş derecede tahrik olacaktır.

Onu yalnız yerlere davet edin ancak aradaki mesafeyi koruyun

Onu evinize, büronuza veya yalnız kalabileceğiniz herhangi bir ortama davet edin. Ancak beraber bulunduğunuz sırada hiçbir cinsel bildirime yer vermeyin.

Erkeklerin bir kadınla yalnız kalmak ile cinsel birliktelik arasında zihinlerinde kurduğu algıyı harekete geçirin. Ancak pratikte erkeğin tek adım dahi atmasına müsaade etmeyin. Bu engellenmişlik duygusu erkeğin siz karşı daha güçlü arzularlar hissetmesini sağlayacaktır.

Avuç içinde parmak uçlarınızla masaj yapın

El ele tutuşmanın romantik mesajlar içerdiği doğrudur. Ancak siz romantizm duvarını aşıp erkeği tahrik etmek istiyorsanız el ele tutuşmaktan daha etkili bir yol denemelisiniz.

Parmak uçlarınızla erkeğin avuç içlerini hafifçe okşayın. Sadece birkaç dakikada erkeğin nefesinin heyecandan boğazında düğümlendiğini siz de fark edeceksiniz.

Seks-text metodu ile erkeği motive edin

Bu metodun özü birden fazla anlama gelebilecek kelimelerle erkeğe yazılı mesaj göndermektir. Telefon mesajı, mail veya herhangi bir haberleşme aracı ile ona cinsel çağrışımlı mesajlar gönderin.

Bu mesajlarda asla cinsel isteklerinizi açık bir dille ifade etmeyin. Sonuçta gönderdiğiniz mesajların yazılı birer kanıt olduğunu unutmayın. Zaten siz erkeğe yazılı mesajlarınızda ufak bir kapı açarsanız erkek o kapıdan paldır küldür içeri girecektir.

Argo konuşmanın gücüne inanın

Erkekler kadınlardan argo ifadeler duyduklarında güçlü biçimde tahrik olurlar. Çünkü argo konuşabilen bir kadının her türlü çılgınlığı yapabilecek potansiyele sahip olduğunu düşünürler.

Erkeğin yanındayken herhangi bir meseleye kızdığınızı ifade etmek için sizden hiç beklenmeyecek bir argo ifade kullanın. Sonra da çok doğal bir şeymiş gibi erkekten özür dileyin ve birkaç argo kelime daha sarf edin.

Bu şekilde rahatlıkla argo konuşabilen bir kadın olduğunuzu erkeğe gösterirseniz erkeğin zihninde “çılgın bir kadın” imajı yaratmış olursunuz.

Erkekleri tahrik eden hareketlerden yatakta erkeği uçuracak taktikler

Onu siz yönlendirin

Yatakta erkeğin neler yapması gerektiğini ona siz söyleyin. Yatakta tüm iktidarı elinde bulundurmaya alışmış olan erkekler için bu durum farklı ve ilgi çekici olacaktır.

Ona ellerini nereye götürmesi gerektiğini söyleyin, nereleri öpmesi gerektiği hakkında bilgi verin ve hangi pozisyonların hoşunuza gittiğini açıkça söyleyin.

Sizin rehberliğiniz ile yönlendirilmiş bir cinsel ilişkinin çok daha zevkli geçeceğini unutmayın.

Zevk noktalarına çalışın

Erkeğin zevk noktalarının sizden farklı olduğunu bilin.

Mesela erkeklerin göğüs uçları ile kulak memelerinin tahrik edici bölgeler olmadığını öğrenin.

Ayrıca erkeklerin en önemli zevk noktalarının boynun ön tarafı, göbek deliği çevresi, penis bölgesi, diz kapaklarının arkası, avuç içleri ve ayak bilekleri olduğunu hesaba katarak sevişin.

Asla bir defa ile yetinmeyin

Erkekler bir gecede birden fazla cinsel ilişki yaşadıklarında müthiş bir özgüven duyarlar ve birlikte oldukları kadının tam bir seks ustası olduğuna karar verirler.

Eğer bir geceye birkaç ateşli sevişme sığdırmayı başarırsanız hem erkeği hem de kendinizi mutlu edersiniz.

İlginizi Çekebilir: Erkekler Ne İster, Erkeklerin 8 Sırrını Keşfet

Görsellik ve güzel kokular önemli

Erkeğin yatakta gördüklerinden çok fazla etkilendiğini bilerek önemli bir ön hazırlık yapın.

Kırmızı, siyah, bordo, beyaz gibi erkeklerde cinsel uyarım sağlayan renkleri tercih edin ve sarı ile turuncudan kesinlikle uzak durun.

Soyunma biçiminiz ile giyinme tarzınızın da erkeğin size olan bakışını değiştirdiğini bilerek bu konuda daha estetik davranmaya gayret edin.

Yatağa mutlaka güzel kokular sürünmüş bir halde girin. Güzel bir kokunun erkekler için afrodizyak nitelikler taşıdığını birkaç denemede siz de rahatça keşfedebilirsiniz.

Kulağına onu azdıracak sözler söyleyin

Yatakta erkeği ateşlemek istiyorsanız onun kulağına tahrik edici sözler fısıldayın.

Bir ya da iki kelimelik kısa komutlar halinde ifade edeceğiniz sözcükler erkeğin enerjisinin artmasını sağlayacak ve onu kelimenin tam anlamıyla bir dinamit haline getirecektir.

Sevişme sırasında erkeğe “Harikasın”, “Bu gece hiç durma!”, “Sen neymişsin be!”, “Evet işte bu!”, “Zevkten mahvettin beni!” gibi sözler söyleyin ve kendinizi ateşli dakikalara hazırlayın.

Sevişme bittikten sonra da erkeğin size karşı olan duygularının canlı kalmasını sağlayan taktikler

Yatakta yaşadıklarınız hakkında uzun yorumlarda bulunmayın

Sevişme ister beklediğinizden güzel geçsin ister sizde hayal kırıklığı yaratsın bu konu üzerinde uzun yorumlarda bulunmayın.

Sadece erkeğe “Güzeldi.” “Sen harika bir adamsın.” tarzında kısa ifadelerle teşekkür edin ve olumlu-olumsuz açıklamalar yapmaktan kaçının. Çünkü cinsellik erkekler için sadece bir zevk paylaşımı değil aynı zamanda bir kendine güven meselesidir.

Seviştikten sonraki ilk buluşma teklifini reddetmeyin ama başka zamana erteleyin

Seviştikten sonra erkek sizinle tekrar görüşmek istediği zaman teklifinden zekice faydalanmaya bakın.

Öncelikle erkeğin buluşma teklifini reddetmeyin. Onunla görüşmek istediğinizi ancak belirtilen tarihte buluşmanızın mümkün olmadığını belirtin. Eğer herhangi bir görüşme olacaksa bunun zamanını ve yerini siz tespit edin.

Bu tarzda davranmanız hem sizin erkekten etkilendiğinizi gösterecek hem de tüm iradenizi ona teslim etmediğinizi ifade edecektir.

İstediğiniz erkeği, Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi seti sayesinde etki altına alacaksınız. Kanıt mı istiyorsunuz, işte yorumlar:

Buraya tıklayıp Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi Seti'ni indirin.

İşte o yorumların bir kısmı:

İnternette daha bunun gibi yüzlerce yorum bulunuyor.

 

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir