Erkekleri Mutlu Etmenin 10 Garantili Yolu

Erkekleri Mutlu Etmenin Yolları Nelerdir, İşte Cevaplar

Hayatın müşterek bir “iletişim toplamı” olduğu gerçeğini göz önünde bulunduran ve erkekleri mutlu etmenin yolları konusunda kendisini geliştirmek isteyen her kadın, bu 10 garantili yolu bilmek ve uygulamak durumundadır. Çünkü bu 10 yol, erkekleri mutlu etmenin yollarının en az 100 maddesinin özeti sayılır.

  • Şayet, bu yolların her birini iyice ve inceden inceye düşünüp tam bir performansla pratiğe geçirebilirsen kısa sürede erkeklerin göz bebeği olacağının garantisini verebilirim. Hani bir filozof, bana yeterince uzun bir değnek verin, dünyayı yerinden oynatayım, diyor ya; ben de şunu söyleyebilirim:

“Bana bu 10 yolu iyice sindirme sözü ver, sana erkekleri mutlu etmenin yolları sanatının uzmanı olacağını garanti edeyim.”

Erkekleri Mutlu Etmenin Yolları 1, Çocuğa Seslenme Yolu

1- Erkeğin içindeki çocuğa seslen; ama annesi olma.

Aslında bir erkeği mutlu etmek, sanıldığı gibi bir “sır” değil; bilakis oldukça basit birkaç işlemi olan bir taktikler bütünüdür. Tabi bu taktikler bütününün belki en değerli unsuru da “erkeğin içindeki masum ve uçarı çocuğu dışa çıkarmak”tır.

  • Zaten erkeğin çocuk yanına hitap edebilen kadınlar, onu mutlu etmekle beraber, ömür boyu kendilerine de bağlamış olurlar. Fakat bunu yaparken, erkeğin “anne”si rolünü üstlenmek, bir çuval inciri berbat etmeye yol açabilir.

Evet, erkeğe bir anne şefkati ve merhameti ile yaklaşabilirsin; ancak bir “anne kontrolü” tavrı, erkeğin mutsuzluğa sürüklenmesi ve dolayısıyla da senden uzaklaşması manasına gelir.

Erkekleri Mutlu Etmenin Yolları 2, Zevk Yargısı

2- Erkeğin zevkini yargılama.

Erkeği mutlu etmek isteyen her kadın “algılamadan yargılama” prensibinin rehberliğinde yürümeli ve erkeğin zevkine müdahale ederek onun alışkanlıklarından asla şikayet etmemelidir.

  • Zevkler ve alışkanlıklar, uzun hayat deneyimleri sonucunda oluşan ve değiştirilmesi oldukça güç olan unsurlardır ve çoğu kez de insanın şahsiyetinin önemli bir parçasıdır.

Bu yüzden erkeğin zevkini ve alışkanlığını yargılamak, onun duygularını incitmek ve karakterini rencide etmekle eşdeğerdir. Dolayısıyla erkekleri mutlu etmenin yolları arayışında olan her kadının bu noktayı dikkatlice düşünmesi şart.

İlgili Yazı: Erkekleri Etkileme Sanatı Sizi de Işıltıya Kavuşturacak!

Erkekleri Mutlu Etmenin Yolları 3, Dinleme Metodu

3- Erkeği dinlerken tüm dikkatini ona odakla.

Aktif bir şekilde dinlemek, dünyanın en zor sanatıdır desek, abartmış olmayız. Kaldı ki elimizdeki veriler ve hayat tecrübeleri de “aktif dinleme”nin zorluğunu ortaya koyuyor.

  • Baksana çevrendeki insanlara: Birbirlerini yeterince ve iyice dinlemedikleri için birbirlerine yumruk sıkan ve diş bileyen yüzlerce insan var değil mi? Peki, bu problemin temelinde ne var ve bunun erkekleri mutlu etmenin yollarıyla ilişkisi ne?

Değerli hemcinsim, “aktif dinleme” muhatabın her söylediğini anlamayı gerektirir ve bunu becerebilen bir kişi, “iletişim kazası” yaşamadığı ve yaşatmadığı için karşı tarafın ne istediğini kavrar. Bu durum da karşı tarafı (yani dinlenen kişiyi) mutlu eder.

Şunu unutma ki insanların en büyük ve kalıcı ihtiyaçlarından biri anlaşılma ihtiyacıdır ve bunun da temel yolu “aktif dinleme”dir.

Eğer erkeği mutlu etmek ve bu suretle onu kendine kopmamacasına bağlamak gibi bir niyetin varsa, onu dinlerken onun dışındaki her şeyi boşver ve bütün dikkatini ona yönlendir. Emin ol, onu mutlu etmekle kalmayacaksın, sen de mutlu olacaksın.

Erkekleri Mutlu Etmenin Yolları 4, Destekleme Yöntemi

4- Erkeğinin arkasında olduğunu ve onu desteklediğini kanıtla.

Kadınlar arasında dolaşan bir mit, erkeklerin hiçbir şekilde desteğe ihtiyaç duymadıkları şeklindedir. Eğer sen de bu “şehir efsanesi” ile zihnini doldurdu isen, şimdi ve hemen bu miti terk edip şu gerçeğe zihnini açmanı öneririm:

  • Erkekler, güçlü görünseler de içlerinde hassas ve zayıf bir çocuk taşırlar ve bu çocuk, devamlı olarak “ilgi, destek ve yardım” bekler. Sana düşen de erkeğin ruh dünyasını keşfedip bu çocukla konuşmak ve onun gereksinim duyduğu yardımı ona sunmak olmalıdır.

Hayatın ağır yükü, bütün erkeklerin kendisine destek veren bir kadına muhtaç olduğunu kanıtlar; zaten her erkek, arkasında bir kadın görmek ister ve onu görünce de içten içe mutlu ve minnettar olur. Öyleyse hayat yükünü omuzlama konusunda erkeğe destek sunacağını ona anlatmalısın.

Erkekleri Mutlu Etmenin Yolları 5, Açma Tekniği

5- Kendini sana açması için onu teşvik et.

Hiçbir erkek kolay kolay açmaz kendini ve uygun muhatabı bulmadan, iç dünyasının gizli ve karanlık yönlerini aktarmaz. Hatta bazı erkekler, içindeki sırlı dünyayı kendisiyle birlikte mezara taşır.

Bu yüzden, erkeğin iç dünyasını keşfetmek, onun ruhunu deşmek ve kendini sana açmasını sağlamak, oldukça zor bir süreçtir. Peki, bu sürecin erkekleri mutlu etmenin yolları ile ilgisi var mı ve bunu başarmanın bir yolu var mı? Şöyle ki:

  • Erkeğe açık uçlu sorular sorarak (mesela “insanlar hakkında ne düşünüyorsun” gibi bir soru) onu konuşturmaya ve ruh dünyasını gözler önüne sermesine teşvik etmeye çalışmalısın. Eğer yeterince soru sorup onu dinlemeye istekli olduğunu ortaya koyarsan, bir müddet sonra kendisini sana açmaya başladığını göreceksin.

O halde şu sırrı paylaşayım: Kendisini bir kadına açan bir erkek, o kadının yanında huzurlu olur ve “sırdaş” olarak gördüğü kadının yanından ayrılmak istemez, tecrübeyle sabittir.

Erkekleri Mutlu Etmenin Yolları 6, Özletme Yöntemi

6- Bırak seni özlesin; ancak bunu abartma.

İlişki uzmanları, ilişkinin sarpa sardığı ve monotonlaştığı zaman dilimlerinde danışanlarına “mola verme” taktiğini önerirler.

  • Mola verme yöntemi, iki tarafın da birbirini özlemesine kapı aralar ve hasret duygusunu tetikleyerek arzu ve coşkuyu arttırır. Arzu ve coşkunun artması, mutluluk duygusunun ortaya çıkmasını sağlar. Zaten amacımız erkekleri mutlu etmek değil mi?

“Mola verme”yi bir uzman denetiminde yapmana gerek yok; çünkü burada amaç, kopan ve bozulan bir ilişkiyi tamir etmek değil, erkeği mutlu etme taktiği geliştirmektir.

Bu yöntemi, seni özlemesine imkân verecek kadar “görüşmeyerek” hayata geçirebilirsin.

Erkekleri Mutlu Etmenin Yolları 7, Gizem Dozajı

7- Gizeminin dozajına dikkat et.

Gizem dozajı, erkekleri mutlu etme konusunda bir ilacın dozajından daha önemli bir yere sahiptir; çünkü gizem dozajının kıvamını tutturamamak, erkeğin mutsuz olması sonucunu doğurur. Şöyle ki:

  • Erkekler, şifresini çözemedikleri kadınların birlikteliğini tercih etmedikleri gibi “şifresiz” kadınların birlikteliğine de yanaşmazlar; daha doğrusu her iki kadın türünden de hazzetmez, mutluluk duymazlar.

Dolayısıyla bir kadının, çözülmesi imkânsız bir gizem bulutu ile kendini kaplaması da, her sırrı güneşte çıplak olması da erkeği mutsuzluğa sevk eder. Erkek zihni, kadının az biraz gizemli olmasını arzular.

Erkekleri Mutlu Etmenin Yolları 8, Arkasından Konuş

8- İltifat et; özellikle de arkasından.

Arkasından konuş mutlu etmek istediğin erkeğin; tabi ki övgüye değer yönlerini ön plana çıkarmak suretiyle arkasından konuş.

  • Erkeğe “kararında” iltifat etmek, onun mutlu olmasını temin eder; hele ki onun olmadığı bir ortamda onun iyi yönlerini methetmek, erkeğin mutluluğunu katlar. Çünkü ortamdaki kişilerden biri, bu durumu muhakkak ona çıtlatacaktır.

Erkeğin bu söylemleri duyduğunda ne gibi fiziksel ve ruhsal tepkiler vereceğini tahmin etmek güç olmasa gerek: Hem muazzam bir bağlanma hem de sihirli bir mutluluk yaşayacaktır.

Erkekleri Mutlu Etmenin Yolları 9, Çantada Keklik misin?

9- Çantada keklik olmadığını kanıtla.

Erkeklerin zoru sevdiğini hemen her kadın bilir; fakat bu bilginin pratiğe taşınması konusunda birçok kadın sorun yaşar. Çünkü kadınların çoğu, erkeğin ilgisi karşısında hemencecik gevşer, kendini salar ve yelkenleri suya indirir.

  • Tabi bu vaziyet, erkekte “çantada keklik” izlenimi uyandırır; işte bu izlenim hem kadının hem de erkeğin mutsuzluğa sürüklenmesi ile sonuçlanır.

Kadın mutsuzluğa sürüklenir; çünkü erkekler bu tür bir izlenim edindikleri kadınları kısa sürede terk etme eğilimi içindedirler.

Erkek de mutsuz olur; zira “şahsiyet sahibi” bir kadın bulamadığını düşünür ve üzülür. Velev ki ilişkiyi bitirmese bile o kadınla birlikte olmanın kendisine yük olduğunu farz eder.

Erkekleri Mutlu Etmenin Yolları 10, Bilgi Güçtür

10- Bilginin gücüne itibar et ve şu kitaptaki muazzam bilgileri içselleştir:

İstediğiniz erkeği, Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi seti sayesinde etki altına alacaksınız. Kanıt mı istiyorsunuz, işte yorumlar:

Buraya tıklayıp Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi Seti'ni indirin.

İşte o yorumların bir kısmı:

İnternette daha bunun gibi yüzlerce yorum bulunuyor.

 

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir