Erkekleri Etkileyen Sözler, 4 Harika Tavsiye

Erkek sizin dilinizde kendi adını duymak ister

Ona “aşkım” diyeceğinize “Süleyman” deyin. “Bir tanem” diyeceğinize “Murat” deyin. Unutmayın ki erkekler sıfatları çok önemsemezler. Eğer sıfatların gücünün farkında olsalardı size sık sık iltifatlarda bulunurlardı. Erkekler kendi adlarının sizin tarafınızdan söylenmesinden çok hoşlanırlar. Bunu yaparken dikkat etmeniz gereken bir şey var. Oda erkeğin ismini olduğu gibi telaffuz etmenizdir. Eğer erkeğin adını inceltir ya da yanlış şekilde uzatırsanız onu sıkabilirsiniz. Siz ismini olduğu gibi söyleyin. Süsleme yapmanıza gerek yok. Bu zaten kulağına müzik gibi gelecektir

Erkekler sahiplenme bildiren ifadelerden hoşlanır

Erkeklerin sık sık “Zehram” veya “Ayşem” dediklerini duymuşsunuzdur. Erkekler ait olma ve ait kılmaya çok önem verirler. Siz de onlara o biçimde yaklaşırsanız, bu onların epey hoşuna gidecektir. “Muratım” demek emin olun “Murat” demekten çok daha etkilidir. Ancak burada dikkat etmeniz gereken önemli bir nokta var: İnsanların arasında iken ona sadece kendi ismi ile hitap edin. Çünkü insanların karşısında ciddi olmanız erkeğin çok daha hoşuna gidecektir. Ama yalnızken ona aitlik anlamı veren kelimelerle yaklaşın. Bazen bu biçimde söylenmiş bir hitap bile erkeğin başını döndürmeye yeter de artar.

“Ne zaman istersen…” söz kalıbının büyüsüne inanın

Erkekle yapacağınız planlamalarda net bir tarih öne sürmeyin. Bu sizin dayatmalar yaptığınız şeklinde algılanır ve erkeği oldukça sıkar. Bunun yerine gelecekle ilgili konuştuğunuzda inisiyatifi erkeğe bıraktığınızı hissettirecek “ne zaman istersen…” söz kalıbını kullanın. Bu erkeğin o kadar hoşuna gidecektir ki bu işi ilk fırsatta yapacaktır. Siz de dayatma ile aylarca yaptıramayacağınız bir şeyi kısa sürede yaptırmış olursunuz. Erkek bu durumda asıl karar verenin kendisi olduğunu zannedecektir ancak onu oraya sürükleyen sizsinizdir.

Telefondaki her konuşmanıza selam ile başlayın

Bazen biz kadınlar içimizdekini dışa vurmak için sabırsızlanırız. Çok sıkıldığımız ya da çok sevindiğimiz durumlarda bunu erkekle bir an önce paylaşmak isteriz. Bu aslında çok güzel bir davranıştır. Ruhumuzu etkileyen detayları sevdiğimiz erkekle paylaşmaktan daha güzel ne olabilir. Ancak bu kadar özel bir durumu çoğu kez aceleci tavrınızdan dolayı sıradanlaştırırız. Bu konuda özeleştiri yapmalıyız. Erkeklere haksızlık yaptığımız nadir konulardan biridir bu. Telefon görüşmelerinde asıl konuya girmeden önce “Merhaba” demek ya da “Günün nasıl geçiyor?” diye sormak gerekir. Bu kısa ama değer verildiğini gösteren ifadeler erkek için sizin tahmin ettiğinizden çok daha önemlidir.

İstediğiniz erkeği, Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi seti sayesinde etki altına alacaksınız. Kanıt mı istiyorsunuz, işte yorumlar:

Buraya tıklayıp Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi Seti'ni indirin.

İşte o yorumların bir kısmı:

İnternette daha bunun gibi yüzlerce yorum bulunuyor.

 

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir