Erkekleri Etkilemenin Yollarını Öğrendim Etrafımda Pervane Oldular

Uzmanların sesine kulak verin ve erkekleri etkileyin!

Kadınların cevabını en fazla merak ettikleri ancak konu hakkında bir türlü detaylı bilgilere ulaşamadıkları meselelerden birisi de erkekleri etkilemenin yolları konusudur.

Sadece kulaktan dolma bilgilerle ve kişisel deneyimleri ile erkekleri etkilemeye çalışan kadınlar çoğu zaman başarısız olmaktadır. Çünkü erkeklerin dünyası kadınların zannettiğinden daha karmaşıktır. Daha da önemlisi kadınlar erkeklerin kendilerine benzediğini düşünerek empati yaparlarsa kesinlikle sonuç alamazlar. Unutmayın ki kadınlar ve erkekler iki ayrı dünyadır ve her bir dünyanın kendisine has kuralları vardır.

O halde gelin erkeklerin dünyasında bir yolculuğa çıkalım ve erkekleri etkilemenin en ilginç yollarını beraberce keşfedelim. İşte erkekleri etkilemenin 7 ilginç yolu:

Arkadaşları ile sıcak ilişkiler kurun

Erkeklerin sosyal çevreleri karar verme aşamasında son derece etkili olur. Arkadaş çevresinin onayından geçmeyen bir kadının erkeğin sevgilisi olması pek mümkün değildir. Buna karşılık bir kadın, kendisini erkeğin arkadaşlarına ve ailesine kabul ettirmişse erkeğin kalbini kazanması da an meselesidir.

Erkeği çepeçevre kuşatmak ve onun size asla hayır dememesini sağlamak istiyorsanız yakın çevresinde bulunan birkaç kişi ile samimi dostluk kurmalısınız.

Görsellik önemli, güzel kokular ise daha da önemli

Erkekler kadının bakımlı ve şık olmasından etkilenir. Sırt dekoltesi, açık saçlar, bakımlı tırnaklar ve güzel bir gülüş erkeğin aklını başından alan önemli detaylardır.

Ancak uzmanlar erkeği derinden etkilemek isteyen bir kadının görsellikten önce güzel kokulara önem vermesi gerektiğini ifade etmektedir. Çünkü erkeklerin beyninde koku alma duyuları ile cinsellikten sorumlu loblar aynı bölgede bulunmaktadır. Yani erkeğin burnuna hitap etmek aslında onu arzuların en güçlüsü ile motive etmek demektir.

İlginizi Çekebilir: Erkekleri Etkileme Sanatı

Aralık kapı metodu

Bedensel dokunuşların ne zaman başlaması gerektiği ve hangi düzeyde sınırlı tutmasının daha doğru olacağı devamlı kadınların kafasını kurcalamaktadır. Bu konuda erkekle her zaman mesafeli bir ilişki sürdürmenin mi yoksa rahat bir ilişki yaşamanın doğru olacağını pek çok kadın kestirememektedir.

Cinsellik erkeklerin yaşamında kadınların zannettiğinden çok daha önemli bir yere sahiptir. Bu nedenle bir kadının bu konuda tamamen reddedici bir tavır içine girmesi çok doğru olmayacaktır. Ancak erkeğe teslim olmak ve cinsellikte onun her dediğini yapmak da ilişkiye büyük zarar verir.

Uzmanlar bu konuda “aralık kapı metodu” adını verdikleri taktiği uygulanmanın faydalı olacağını belirtmektedir. Bu yöntemde kadın bedensel olarak erkeğe dokunmaktan çekinmez. Ancak bu dokunuşları günlük yaşamın masum dokunuşları ile sınırlı tutar ve cinsellik konusunda prensipleri olan kadın imajını erkeğe kabul ettirir.

Ortak hobilerde buluşun

Erkeğin yaptığı hobiler hakkında detaylı bir araştırma yapın. Eğer sizin de yapmaktan zevk alacağınız ortak bir hobi keşfedersiniz elinizi büyük ölçüde güçlendirmiş olursunuz. Çünkü erkekler kendileri ile birlikte ortak hobiler icra ettikleri kadınlara daha hızlı biçimde bağlanırlar.

Şayet erkeğin yaptığı hobiler sizin asla yapamayacağınız türden ise onu ikinizin de yapmaktan zevk alacağı ortak bir etkinliğe davet ederek yakınlık kurma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Bakışlarınızı etkili biçimde kullanın

Göz teması kadınlarda olduğu gibi erkeklerde de önemli bir yer tutar. Ancak erkeğin etkilendiği bakışlar kadınlara göre daha farklı özellikler taşır.

Kadınlar göz göze iletişime büyük önem verir ve derin bakışların anlamlı olduğunu düşünür. Erkeklerin ise en fazla etkilendikleri bakışlar gözlerin buluşması değildir. Kadının bakışlarını erkeğin gözleri dışında boynu, omuzları ve bedenin diğer bölgeleri üzerinde dolaştırılması erkekleri çok hızlı biçimde etkilemektedir. Çünkü erkekler bu bakışın hissedilen yoğun arzuların ifadesi olduğunu düşünmektedir.

Arkasından konuşma taktiği her zaman işe yarar

Erkeğin bulunmadığı ancak yakın arkadaşlarının orada olduğu bir ortamda erkeği öven sözler söyleyin. Bu sözler er ya da geç erkeğin kulağına gidecek ve erkek bundan güçlü biçimde etkilenecektir.

Erkekler daha küçük yaşlardan itibaren devamlı eleştirilmeye ve kusurları üzerinden tanıtılmaya alışmışlardır. Bu nedenle bir erkeğe herhangi bir şahsın kendisi hakkında konuştuğu söylendiğinde erkek genellikle olumsuz şeyler söylendiğini düşürür.

Erkeğin kafasındaki şablonu yıkıp onun hakkında olumlu ifadeler sarf ederseniz erkek de sizin hakkınızda olumlu şeyler düşünmeye başlar. Erkeğe olumlu yaklaştığınızda aynı şekilde güzel karşılıklar göreceğinizi asla unutmayın.

Aşk yaşamı hakkında detaylı bilgi sahibi olun

Erkekler kendilerini yakından tanıyan kadınlardan etkilenmektedir. Eğer bir kadın erkeğin duygu ve düşüncelerini okumayı bilirse erkek tarafından ruh eşi olarak algılanır. Erkek kendisini tanıyan ve anlayan böyle bir kadınla uzun süreli ve ciddi bir ilişki yaşayabileceğini düşünür.

Erkekleri yakından tanımak ve onların kalbini kazanmanın en etkili taktiklerini öğrenmek istiyorsanız bu konuda kendinizi yetiştirmelisiniz. Bunun yolu da uzmanlara kulak vermek ve bu konuda sağlam bilgilere ulaşmaktır.

İstediğiniz erkeği, Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi seti sayesinde etki altına alacaksınız. Kanıt mı istiyorsunuz, işte yorumlar:

Buraya tıklayıp Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi Seti'ni indirin.

İşte o yorumların bir kısmı:

İnternette daha bunun gibi yüzlerce yorum bulunuyor.

 

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir